Anne karnından bebek çaldı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
red_dragon_70

red_dragon_70

Üye
    Konu Sahibi

21 Temmuz 2008 Pazartesi 12:15
Böyle canilik görülmedi! Çocuk sahibi olamayan kadın, komşusunun karnını deşip çocuğu aldı ve ben doğurdum dedi.

ABD’nin Pennsylvania Eyaleti’nde Andrea Curry-Demus adlı bir kadın kucağında göbek kordonu hálá bağlı bulunan bir bebekle hastaneye gelerek "Bunu ben doğurdum" dedi.

Yapılan test sonucu bebeğin annesi olmadığı anlaşılınca bu defa da "Hamileydim ama düşük yaptım. Bunun üzerine başka bir kadına 1000 dolar vererek bebeğini satın aldım" dedi. Bir gün sonra Demus’un kokular gelen evine giren polis, elleri, ayakları ve ağzı koli bandıyla bağlı, rahmi kesilmiş bir kadın cesediyle karşılaştılar.

Cesetin 18 yaşındaki Kia Johnson’a ait olduğu tespit edildi. Demus’un, 30 Temmuz’da doğması beklenen bebeği Johnson’un rahmini keserek aldığı anlaşıldı.

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Daha öncede böyle bir haber verilmişti :/ Ne ya bu gaza geldiler artık çocuğu olmayanlar çocukmu kaçıracak! Yazık anneye :(

CEREN

CEREN

Üye
nasıl bi canilik bu iblis nasılda soğuk kanlı hayvanlar varya
yazık anneye bebeğini göremeden ölmüş:(:(:(

DefectoR

Üye
inanılır gibi değil...

mservank

mservank

Üye
Hayvanlık bu olsa gerek..

@slantürk

@slantürk

Üye
cani kadın ne olacak

dreamnoble

dreamnoble

Üye
Sınırları iyice zorlamış ya..

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Daha neler duyacağız acaba...

qurbuz

qurbuz

Üye
paylaşım için tsk

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Bu Gibi oLayLarLa Artık Çok Sık KarşıLaşıyoruz.. Ve Bu oLayLarın En Sık GörüLdüğü üLke de A.B.D.

--------------- Ekleme ---------------

paylaşım için tsk

Teşekkür Botu FaLansın HeraLde.. Sabit 3 KeLimeden Başka Bir KeLime Üretemiyor Musun Kardeş?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt