Nes Oyunu VCD De Çalıştırma Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

cebim

Üye
    Konu Sahibi
Nes Oyunu VCD De Çalıştırma Yardım
:( Bilindiği Gibi Nes Oyunlar Atari Oyunlarıdır. Bunun Üzerine VCD Player Da Atari Oyunları Çalıştırmaktadır. Acaba Bilin Varmı Bu Nes Oyunları Nasıl CD ye Çekip VCD De Oynatabiliriz Yardım Edermisiniz.

Ozan

Ozan

Admin
Burada birşeyler anlatışmış yabancı diliniz varsa yapabilirsiniz sanırım

casusrobot

casusrobot

Üye
Burada birşeyler anlatışmış yabancı diliniz varsa yapabilirsiniz sanırım

bilader ben türkçeye cevirdim hatta yapılan yorumlarıda cevirdim debneyen herkes hata verdigini sölemiş olanlarda hatalı oldugunu grafiklerde belirtmiş gerek yok diyolar

by60

Üye
Ewt Arkadaş Doru Sölüyo

atak çoc

Üye
beyler yaım yamalak çevirimle :: Kısa bir Tayvan MP3/VCD/CD oyuncu almış.
The same box can be used to play games.​
Aynı kutu oyunlar oynamak için kullanılabilir.
I got a CD containing some 300 NES games, along with the system.​
Bir CD sistemi ile 300 NES oyunlar, birlikte içeren var.
I'm not sure what format the system uses.​
I'm not sure ne biçim sistem kullanır.
The contents of CD as I see them on my computer dumped below.​
CD içeriği gibi benim bilgisayar bunları görmek aşağıda bırakmıştı.
the question is that if i want to make a new game vcd what should i do, it seems that " NEWROM " folder contain the rom images but it is in ". bin "format rather then ". nes " and none of nes emulator able to play them on pc.​
Soru Eğer yeni bir oyun yapmak istiyorum ne yapmalıyım VCD ise, bu "NEWROM" klasörü rom imajları içeren görünüyor ama içinde "dir. bin" biçiminde değil, daha sonra ". NES" ve NES hiçbiri öykünücüsü mümkün PC üzerinde oynamak için.
so the 1st thing in making this type of vcd is to converting the .nes format to .bin any idea how?​
Bunu VCD bu tür yapılması ve 1. şey için. NES biçimi dönüştürme etmektir. Bin bir fikrin ne?
and then some riping and changing of XML​
ve sonra bazı riping ve XML değişen

Aynen böyle diyoo

..::ATİ::..

andryfarukov

Üye
arkadaşlar atari simülatörü diye bir program var onu kullanın aratın zaten ne işe yaradığını da anlarsınız

mstf32222

Üye
süper bir şey

orhanmmm

Üye
Arkadaşlar başka oyun atabiliyoz mu bu cd ye hep aynı oyunlar var...

--------------- Ekleme ---------------

cevap yok mu?

murat3318

Üye
Arkadaşlar ben yaptım ama 10cd bu yolda ôldü(deney sonucu),bin formatlı oyunları pc'de oynadım ve beğendiğim 300 tam bin oyunu yanlış okumadınız 300 oyunu yükledim.Nasıl mı? Oyunların ısmi rakamlıydı yükldyeceğim oyuna o rakamları yazdım 300 oyuna tamam ladım ama oyunun ismi mesala 10.contra açınca yüklediğim başka oyun açılıyor yani isimler aynı oyunlar farkı lı umarım başarırsınıy kolaygelsin.

• Beğen
Tepkiler: 'Enver'

TheWorldLord

Üye
Arkadaşlar ben yaptım ama 10cd bu yolda ôldü(deney sonucu),bin formatlı oyunları pc'de oynadım ve beğendiğim 300 tam bin oyunu yanlış okumadınız 300 oyunu yükledim.Nasıl mı? Oyunların ısmi rakamlıydı yükldyeceğim oyuna o rakamları yazdım 300 oyuna tamam ladım ama oyunun ismi mesala 10.contra açınca yüklediğim başka oyun açılıyor yani isimler aynı oyunlar farkı lı umarım başarırsınıy kolaygelsin.
Merhaba Elinde varsa bu cdyi upload edebilir misin? Upload edilen yerlerin hepsini aradım CD hasarlı gözüküyor. nero yazarken düzeltilemeyen okuma hatası diyo sanal cdden okuduğu halde. Upload edebilir misin

PESSIMIST03

Üye
Bin uzantılı oyunları pc'de hangi emulator ile oynadınız?

murat3318

Üye
Dadaş kursuna bakma aradan baya geçti eve gidim hemen game vcd 300 upload edecem.

Sende varsa tamam dadaş ben oyunları ''pico drive'' ile oynadım herhangi bir siteden bulursun bide ekran resmi VAR :D

Umarım yardımcı olmuşumdur dadaş.

PESSIMIST03

Üye
Teşekkürler ama cd zaten bende var. Ama cd'yi çalıştırabileceğim bir vcd player yok. Yani ben bu oyunları pc'de oynamak istiyorum. Yukarıdaki mesajında "bin formatlı oyunları pc'de oynadım" demişsin. Hangi emulator ile oynadın onu sordum sadece. :) He o bin uzantılı 300 oyunu nes'e çevirip upload edeceksen o da olur. Ama bu sefer de hangi programla çevirdiğini soracağım. :)

Üst Alt