thailand-padong kadınları...

Sponsorlu Bağlantılar

milagros_zuzu

milagros_zuzu

Üye
    Konu Sahibi
thailand-padong kadınları...
boyunlarına taktıkları bu halkaları her sene arttıran bu kadınlar halkaların güzelliğin simgesi olduğu inancını taşımaktadırlar...

Nazy

Nazy

Üye
iwrennç bişey
boğzları kaşındığında ne yapıyorlar

canturgay

canturgay

Üye
tayland da halka işine mi girsem ne yapsamm..:islik

bu ne böyle yaaawww...:angry: boyunlar zürafa boynu gibi olmuşşş

omayra

Üye
Kadınların öldürülmesine karar verildiğinde de boyunlarındaki halkalar çıkarılıyor ve boynu kırılan kadın ölüyor. Zira yıllarca boyun omurları halka nedeniyle güçsüz kalıyor ve başı taşıyamaz hale geliyor.

CEREN

CEREN

Üye
çok iğrenç ve sağlıksız :ah

Nazy

Nazy

Üye
bunlar ozaman abdest falanda alamıyordur

_______________________ekleme
zaten abdest almak gibi bir niyetleri olduğunuda sanmıyorum

iremm

iremm

Üye
bu konuyla ilgili belgesel izlemiştim çok ilgimi çekmişti kadınların boyunlarına taktıkları halkalarla ilgili baya bi bilgi sahibi oldum denilebilir bu konuda eskiden kadınların bu halkaları takmalarının birçok sebebi varmış ejderhaya benzemek onlarda önemli bir sembol olduğu için cazibeli görünmemek için vede değerli eşyalarını eritip halka şekline getirip boyunlarına koyarak korumak için tabi eskiden böyleymiş ama şimdi tam tersine cazibeli görünüldüğüne inanılıyor bu halkalarla tabi en büyük sebepte geçim sıkıntısı neden peki? buraya gelen turistlerin baya ilgisini çekiyor bu halkalar insanlar işte bu sayede para kazanıyorlar bu bölgeye gitmek isteyen turistler giriş için belirli ücret ödüyorlar.
boyun uzaması meselesine gelincede aslında boyunun uzadığı falan yok halka ciddi bir ağırlıkta ve bu ağırlık köprücük kemiğine üstten baskı yapıyor,bu da göğüs kafesinde baskıya neden oluyor boyunun aşağısı yük altında kaldığından boyunun uzadığı sanılıyor aslında gelişmemiş güçsüz bi gövde var anlayacağınız unutmadan 3 yada 5 di heralde bu yaşlarda takılıyor bu halkalar zmnı geldikçede büyük halkalarla değiştiriliyor gerçekten ilginç bize göre görüntü güzel olmayabilir ama onların sonuçta ekmek kapısı denilebilir

Nazy

Nazy

Üye
bu konuyla ilgili belgesel izlemiştim çok ilgimi çekmişti kadınların boyunlarına taktıkları halkalarla ilgili baya bi bilgi sahibi oldum denilebilir bu konuda eskiden kadınların bu halkaları takmalarının birçok sebebi varmış ejderhaya benzemek onlarda önemli bir sembol olduğu için cazibeli görünmemek için vede değerli eşyalarını eritip halka şekline getirip boyunlarına koyarak korumak için tabi eskiden böyleymiş ama şimdi tam tersine cazibeli görünüldüğüne inanılıyor bu halkalarla tabi en büyük sebepte geçim sıkıntısı neden peki? buraya gelen turistlerin baya ilgisini çekiyor bu halkalar insanlar işte bu sayede para kazanıyorlar bu bölgeye gitmek isteyen turistler giriş için belirli ücret ödüyorlar.
boyun uzaması meselesine gelincede aslında boyunun uzadığı falan yok halka ciddi bir ağırlıkta ve bu ağırlık köprücük kemiğine üstten baskı yapıyor,bu da göğüs kafesinde baskıya neden oluyor boyunun aşağısı yük altında kaldığından boyunun uzadığı sanılıyor aslında gelişmemiş güçsüz bi gövde var anlayacağınız unutmadan 3 yada 5 di heralde bu yaşlarda takılıyor bu halkalar zmnı geldikçede büyük halkalarla değiştiriliyor gerçekten ilginç bize göre görüntü güzel olmayabilir ama onların sonuçta ekmek kapısı denilebilir
açıklama için teşekkürler iremm:)

ama ekmek parası olması
iğrençlik olgusunu değiştirmez

iremm

iremm

Üye
açıklama için teşekkürler iremm:)

ama ekmek parası olması
iğrençlik olgusunu değiştirmez

bana görede iğernç değil yani ortada bu kdr cani görünüşlü insan varken bu insanlara iğrenç demek saçma gelio bana şimdi diyiceksinki ortada bu kdr iğrencin olması onların iğrençlik olgusunu değiştirmez diye ama şimdiden cvbımı vereyim değiştirir tabi bence

red_dragon_70

red_dragon_70

Üye
daha önce duymuştum böyle yapınca kendilerini güzel buluyorlarmış ne alaka ise

Nazy

Nazy

Üye
bana görede iğernç değil yani ortada bu kdr cani görünüşlü insan varken bu insanlara iğrenç demek saçma gelio bana şimdi diyiceksinki ortada bu kdr iğrencin olması onların iğrençlik olgusunu değiştirmez diye ama şimdiden cvbımı vereyim değiştirir tabi bence
yani özetle diyosunki

camın kenrarındaki tozları yalamamız
iğrenç değildir.
Çünki ondan daha pis şeyler vardır...

iremm

iremm

Üye
yani özetle diyosunki

camın kenrarındaki tozları yalamamız
iğrenç değildir.
Çünki ondan daha pis şeyler vardır...

"yani özetle diyosunki " demiyorum pislikleri ayırmak gibi saçma bi hale geldi bu konu

bana iğrenç gelmiyo görünüşleri temizlikleri bakımından bahsediyosan resimde herhangi bi sorun görmüyorum ben midemin bulanacağı sonuçta onlarda insan
eğer onların resimlerine baktığında tiksinme vs. hissediyosan ona karışamam ama bnde böyle bi sorun yok kankim ;)

Nazy

Nazy

Üye
"yani özetle diyosunki " demiyorum pislikleri ayırmak gibi saçma bi hale geldi bu konu

bana iğrenç gelmiyo görünüşleri temizlikleri bakımından bahsediyosan resimde herhangi bi sorun görmüyorum ben midemin bulanacağı sonuçta onlarda insan
eğer onların resimlerine baktığında tiksinme vs. hissediyosan ona karışamam ama bnde böyle bi sorun yok kankim ;)
resimlere bakınca bişey olduğu yok zaten...
bunun için yanlarında bulunmak gerek
neyse kankimm:) sen artık onlardan takarsın belki güzel durur

iremm

iremm

Üye
ayıp ama:mahcup:
utandırdın beni be kankimm

zaten zuzu kızıyor hep onun konularında tartışıyoruz diye
birde ıslatmayalımm

:birak: utandırdın beni mişşşş :bann::bann::bann:

zuzucum kusura bakma cnm yha :agla:mahcup:

iremm

iremm

Üye

:locked: