Yemeğine .... Koyup, Restoranı Tehdit Eden Uyanık

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Yemeğine .... Koyup, Restoranı Tehdit Eden Uyanık
Bir restoranda yediği yemeğe laboratuvar faresi koyup, restorandan kendisine 500 bin dolar vermesini talep eden Miller, restoranı aksi takdirde olayı medyaya duyurmaka tehdit etti.

Miller Grand Vhute'daki Mevsimler Restoranı'nda yediği öğle yemeğinde fare çıktığını iddia ederek eğer kendisine 500 bin dolar vermezlerse, olayı medyaya bildireceğini ifade etti.

Restoran sahiplerinin olayı sigorta şirketine havale etmesiyle yapılan araştırma sonucunda, farenin beyaz laboratuar faresi olduğu ortaya çıktı.

Araştırma, ayrıca farenin mikrodalga fırınla piştiğini ancak restoranda mikrodalga fırın kullanılmadığını kanıtladı. Mahkeme fiziksel ve akli sorunları olabileceğini söylediği Miller'ın mahkemesini perşembe gününe erteledi.

iremm

iremm

Üye
akli dengesi bozukmuşşşş adam bu yolla köşeyi dönüyo ne bozuğu :D

Nazy

Nazy

Üye
:@ılakez ireg

mAd_girL

mAd_girL

Üye
ılakez ireg ne demek :| bizde anlamak istiyoruuzzzz :agla ... adamların işi gücü yok bunları düşünüyo yarabbiimm sen yardım et :)

------
edit: an itibariyle anlamış bulunuyorum nazy (: :b

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Adamı cesaretinden dolayı tebrik etmek lazım aslında :)

iremm

iremm

Üye
ılakez ireg ne demek :| bizde anlamak istiyoruuzzzz :agla ... adamların işi gücü yok bunları düşünüyo yarabbiimm sen yardım et :)

------
edit: an itibariyle anlamış bulunuyorum nazy (: :b

g-e-r-i zekalı diyo ama bence deil adam zekice ama şeytanca bi yolla köşeyi dönüyor :yuru

leiche

leiche

Emekli Yönetici
insan lağım faresi koyar hem :ehe

Nazy

Nazy

Üye
g-e-r-i zekalı diyo ama bence deil adam zekice ama şeytanca bi yolla köşeyi dönüyor :yuru
her yapılan zekiliğe zekilik denirmi kankimm
mesela ayakkabına ayna takıp kızn eteğinin altını gözetlemek zekilikmidir

leiche

leiche

Emekli Yönetici
o senin dediğin sapıkların zeki sınıfı oluyor :ehe

ufuk023

Üye
akıllıca yapılmış igrenç bir şey....

Salihyet

Salihyet

Üye
Bizim forumda da var cin olmadan adam çarpan :ehe grani grani uyanıklık yapıolar :D

Nazy

Nazy

Üye
neyse zeki diyosanız zekidir:mahcup:

mAd_girL

mAd_girL

Üye
niye yıldırdınız nazy i ((

red_dragon_70

red_dragon_70

Üye
vay uyanık:box

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...