*Genç Yaşta öLen YıLdızLar..

Sponsorlu Bağlantılar

milagros_zuzu

milagros_zuzu

Üye
    Konu Sahibi
*Genç Yaşta öLen YıLdızLar..

Heath Ledger 4 Nisan 1979-22 Ocak 2008
Avustralyalı aktör, iki yıl önce Brokeback Dağı filmindeki rolüyle en iyi erkek oyuncu dalında Oscar'a aday gösterilmiş ve yıldızı bir anda parlamıştı. Ledger, Manhattan'daki evinde ölü bulundu.

Anna Nicole Smith 28 Kasım 1967-8 Şubat 2007
ABD'li model ve televizyon yıldızı, 1993'te yılın Playboy güzeli seçilmiş, kendinden 63 yaş büyük Teksaslı petrol kralı Howard Marshall'la evliliği, magazin gündemini yıllarca meşgul etmişti. Eylül 2006'da oğlunu kaybeden Smith, 5 ay sonra aşırı dozda uyuşturucudan yaşamını yitirdi.

Marilyn Monroe 1 Haziran 1926-5 Ağustos 1962
20. yüzyılın en ünlü sinema yıldızı ve seks sembolü olan Monroe, 1960'ların başında dönemin ABD Başkanı John F. Kennedy'nin kardeşi Robert Kennedy ile birlikteydi. Yatağında ölü bulunan Monroe'nun ölümü, aşırı dozda uyku hapından kaynaklanan intihar olarak resmi kayıtlara geçse de, ölüm sebebi üzerine pek çok spekülasyon yapıldı.

Kurt Cobain 20 Şubat 1967-5 Nisan 1994
Nirvana'nın asi solisti, 1991 yılında piyasaya sürdükleri Nevermind albümüyle, tüm dünyada tanındı ve geniş bir hayran kitlesi edindi. 1992 yılında Courtney Love ile evlendi ve aynı sene kızı Frances Bean Cobain dünyaya geldi. 1994'te ise yüksek dozda uyuşturucu aldı ve kendini vurarak intihar etti.

Aaliyah 16 Ocak 1979-25 Ağustos 2001
Günün birinde Whitney Houston ve Diana Ross kadar ünlü olacağı yolunda tahminler yapılan ve müzik dünyasında hızla yükselen Aaliyah, Bahamalar'daki Abaco Adası'ndan havalanan çift motorlu Cessna tipi uçağın, kalkıştan hemen sonra düşmesi sonucu yaşamını yitirdi.

Jeff Buckley 17 Kasım 1966-29 Mayıs 1997
Yeni albüm çalışmaların için Memphis Tennessee'ye giden Buckley, Mississippi Nehri'ne bağlayan Wolf River'de yüzmeye gitti ve kayboldu. Bir hafta sonra bir turist tarafından görülen vücudu karaya çıkarıldı. Alkollü olduğu veya intihar ettiği düşünülen Buckley'in polis raporlarında hiç bir alkol veya uyuşturucu almadığı ortaya çıktı.

James Dean 8 Şubat 1931-30 Eylül 1955
1955 ve 1956 yıllarında rol aldığı sadece 3 filmle, bir efsane haline gelen James Dean, Porsche 550 Spyder ile yaptığı kaza sonucunda hayata veda etmişti.

Bruce Lee 27 Kasım 1940-20 Haziran 1973
Çin kökenli aktör ve Kung Fu savunma sanatı ustası, 33 yaşında Hong Kong'da beyninde oluşan ödem sonucu hayatını kaybetti.

Brandon Lee 1 Şubat 1965-31 Mart 1993
Bruce Lee'nin oğlu olan Çin kökenli ABD'li aktör, The Crow filminin çekimleri sırasında yanlışlıkla doldurulmuş bir silah ile vurularak öldü.

Janis Joplin 19 Ocak 1943-4 Ekim 1970
Pek çok kişi tarafından 1960'ların en önemli sanatçıları ve tüm zamanların en önemli bayan rock müzisyenleri arasında gösterilen Joplin'in hayatı, Los Angeles'ta bir motel odasında aşırı dozada uyuşturucudan sona erdi.

Jim Morrison 8 Aralık 1943-3 Temmuz 1971
Efsanevi The Doors grubunun şair solisti, Paris'teki apartman dairesinde, küvette ölü bulundu. Raporlara göre, aşırı alkole bağlı kalp krizi sonucu öldü; ancak Fransız yasalarına göre ortada suç unsuru olmadığınan otopsi yapılmadı. Bu nedenle 'kertenkele kralı'nın ölümü üzerindeki sır perdesi bugüne kadar hala aralanamadı.

Michael Hutchence 22 Ocak 1960-22 Kasım 1997
Avustralyalı rock grubu INXS'in yakışıklı solisti, Sydney'de otel odasının banyosunda, iyice sıkılmış bir kemerle boynundan asılı olarak bulundu.

River Phoenix 23 Ağustos 1970-31 Ekim 1993
Dark Blood filminin setinden çıktıktan sonra kardeşleri Rain, Joauqin ve sevgilisi Samatha Mantis ile Johnny Depp'in sahip olduğu bara gider. Cadılar Bayramı gecesi River birden kusmaya ve nefes alamamaya başlar. Ambulans çağrılır; ancak saat gece 1:51'de River Phoenix aşırı dozda erion ve kokainden hayatını kaybeder.

Jimi Hendrix 27 Kasım 1942-18 Eylül 1970
ABD'li ünlü gitarist, Londra'da bir otel odasında kusarken boğularak öldü. Raporlara göre, bunun nedeni aşırı derece alkol ve 10 tane uyku hapı almasıydı.

Tupac Shakur 16 Haziran 1971-13 Eylül 1996
2Pac ya da Makaveli olarak da bilinen ABD'li rapçi, Las Vegas'taki Mike Tyson boks maçından çıktıktan sonra arabasında silahla vurularak öldürüldü.

Sid Vicious 10 Mayıs 1957-2 Şubat 1979
Sex Pistols grubunun bir dönem bas gitaristliğini yapan ve Punk kültürünün en önemli ikonlarından biri haline gelen Vicious, 21 yaşında girdiği eroin koması sonucu New York'taki Greenwich Village otelinde hayatını kaybetti.

Kaynak: Ntvmsnbc

YsF_90

YsF_90

Üye
barış akarsu'ya yer yokmu?

milagros_zuzu

milagros_zuzu

Üye
    Konu Sahibi
barış akarsu'ya yer yokmu?

dikkat edersen hiç türk yok.
özellikle arayıp bulmadım bana bu şekilde mail olarak gelmişti.
bende paylaştım...
Barış Akarsu yu çok seviyorum.
öldüğünde çok ağlamıştım..
kerim tekin de aynı şekilde ...
ikisine de Allah rahmet eylesin...

looney

looney

Üye
gec yaşta hayata veda etmeleri üzdü beni :(

YsF_90

YsF_90

Üye
biliyorum onu farkettim ama bi Türk'ü görmeyi isterdim. yinede teşekkür ederim paylaşım için

in_dream

in_dream

Üye
zuzu ilk defa üzdün beni , :(:agla

biliyorum onu farkettim ama bi Türk'ü görmeyi isterdim. yinede teşekkür ederim paylaşım için
kardeşim bu nasıl bir düşüncedir ,yazım hatası olarak kabul ediyorum :nono:

mAd_girL

mAd_girL

Üye
çoğunun sebebide eroin yazık..!

Hardter

Hardter

Üye
hayat işte

canturgay

canturgay

Üye
bazılarına acıdım desem yalan olur. özellikle sonda ki..

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Bunlar Aniden Gelen Şöhetin Bedeli Olsa Gerek.. Çoğunun Ölüm Nedeni Uyuşturucu..

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
türklerde insan dimi onlarıda koun