Geçmişe dönebilseydiniz hangi zamana ve nereye giderdiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
ya varya 1 dokun 1000ah işt derler ya .....

anladım avukatlık çene işi ama desdur....

Yazılanlar kısaldıkça düşünceler sığlaşır gibime geliyor... Avukatlığın neyle ilgili olduğunu anlatırım ama o da çok uzun sürer. Sanırım ben bu sitenin konseptine uymuyorum. İlk forum maceram da böylelikle son bulmuş oluyor sanırım :)

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
Yazılanlar kısaldıkça düşünceler sığlaşır gibime geliyor... Avukatlığın neyle ilgili olduğunu anlatırım ama o da çok uzun sürer. Sanırım ben bu sitenin konseptine uymuyorum. İlk forum maceram da böylelikle son bulmuş oluyor sanırım :)

hey nereye ya istediğin kadar yaz biz seni sevdik....şaka yapmayada gelmiyorsun...

ama illa gitçem ben..banane banane diyorsan...ok. allah yolunu açık etsin...görüşmek dileğiyle..

bak banada uzuuun uzun yazdırdın ya...

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Yok yok gitmedim, şaşırtılarak geri döndüm, kısa bir süreliğine forumdan çıkış yapmış oldum o kadar :) Doğrusu ciddiye aldım ben şaka olduğunu anlamadım...
O zaman ben de yazdıklarımı kısaltırım biraz bundan sonra... :) Zor olacak ama elden geldiği kadar... Aaa bak hala yazıyorum ya!!!

Forumdaki şakaları ciddiye aldığım zamana döner almazdım ciddiye :)

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
Yok yok gitmedim, şaşırtılarak geri döndüm, kısa bir süreliğine forumdan çıkış yapmış oldum o kadar :) Doğrusu ciddiye aldım ben şaka olduğunu anlamadım...
O zaman ben de yazdıklarımı kısaltırım biraz bundan sonra... :) Zor olacak ama elden geldiği kadar... Aaa bak hala yazıyorum ya!!!

Forumdaki şakaları ciddiye aldığım zamana döner almazdım ciddiye :)

bende önce kendimi tanıtır sonra şaka yapardım...

tekrar hoşgeldin

ama bende gidiyorum eve ve evde pc yok...herkese iyi akşamlar yarın görüşürüz...
allaha emanet olun

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
bende önce kendimi tanıtır sonra şaka yapardım...

tekrar hoşgeldin

ama bende gidiyorum eve ve evde pc yok...herkese iyi akşamlar yarın görüşürüz...
allaha emanet olun

Sorun değil :)

Tekrar hoşbulduk...

Ben de dersin başına... Yarın son sınav ertesi olduğundan kutlayacağız :) Salı gecesi ancak girebilirim tekrar... Görüşmek dileğiyle... İyi bakın kendinize...

kabasakalist

kabasakalist

Üye
çok basit çocukluğuma bebekliğime kötülüklerden uzak sadece mama yemeğ bekleyen çocukluğuma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt