Alınık Nokia 701, 808

Sponsorlu Bağlantılar

utkupaşa

utkupaşa

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 701, 808
Selam. Son zamanlarda Nokia ve Symbian’a bir özlem duyuyorum. Elimde e6 var. Bir tane daha symbian istiyorum. Nokia 808 veya 701 telefon internette zor bulunuyor. Aranızda hem yazılımsal hemde kozmetik olarak sorunsuz bu cihazlardan birinin sahibi bana satmak isterse almaya hazırım. Buradan benimle işetişime geçiniz, sonra anlaşırsak Sahibinden Param Güvende ile almak istiyorum. Cihaz fotoğraf, yazılımsal bilgiler, fiyat ve eklemek istediğinizi yazıp buraya gönderirseniz sizle iletişime geçebilirim. İyi günler, sonuna kadar Symbian... (Symbian belle olan diğer tekliflerinizide atabilirsiniz ama tercihim 701,808)
Mesaj birleştirildi:

Gerçekçi fiyat verin abartmayın, sonuçta 10 yılın üzerinde telefon...

• Beğen
Tepkiler: gonyalı, DeV/AsA ve MAERKEK

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Amirgal Gemisi 808 dur. hem 1080p video hemde işlemci vs ile 808 favorım 4" ekran filan

• Sevdim
Tepkiler: MAERKEK
gonyalı

gonyalı

Üye
c6-01 kozmetik olarak da çok iyi hız bakımından da iyi
n8 var kozmetik 10 numara sadece sim kart yeri arızalı onun dışında hiçbir sorunu yok

utkupaşa

utkupaşa

Üye
    Konu Sahibi
n8 var kozmetik 10 numara sadece sim kart yeri arızalı onun dışında hiçbir sorunu yok
İkisini ne kadara bırakırsın, ikisinede bayılıyorum. Bütçem çok değil ona göre ;)
Mesaj birleştirildi:

Bide fotoğraf eklermisin

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
utkupaşa

utkupaşa

Üye
    Konu Sahibi
gonyalı

gonyalı

Üye
öldün mü ?
hala cevap yazmadın ?