Telefon Tavsiyesi Oyun için telefon alacağım yardımcı olurmusunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kazova

Üye
    Konu Sahibi
Oyun için telefon alacağım yardımcı olurmusunuz.
Selam arkadaşlar oyun için 3500 - 4000 tl arasında hangi telefonu alabilirim ? Aşağıdaki telefonlara baktım ama hangisi daha iyi karar veremedim oyun için belki başka bir telefon vardır diye sormak istedim.

Redmı 8A 64GB 4G RAM
Oppo A55

gonyalı

gonyalı

Üye
Selam arkadaşlar oyun için 3500 - 4000 tl arasında hangi telefonu alabilirim ? Aşağıdaki telefonlara baktım ama hangisi daha iyi karar veremedim oyun için belki başka bir telefon vardır diye sormak istedim.

Redmı 8A 64GB 4G RAM
Oppo A55

Aleykümselam.
Android arıyosan bu fiyata 0 cihaz kolay kolay bulamazsın
Eğer symbian işletim sistemli telefon istersen
nokıa 808 purewiev
Nokıa 701 nokıa c6-01
nokıa n8-00 nokıa e7-00 telefonlara istediğin kadar oyun indirebilirsin oynarsın

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator

Redmı 8A 64GB 4G RAM
Oppo A55

oyunda bu cihazlar üzecektir sana tavsiyem samsung ve apple cihazlardan şaşma. tavsiyem 13 128 gb. bütçen yetersizse s21 fe ya da s22 olabilir.

İmamcivciv

İmamcivciv

Üye

Redmı 8A 64GB 4G RAM
Oppo A55

3500-4000 tl zor bu iş aldigin telefon pubgde 30 fps fln alır ortalama ayarda. Oppo sakın almayın çok sorunlu cihazlardan 1,15 seneye kafanız ağrır.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
4 Gb Ram İle Oyun Telefonu Zor :D

Üst Alt