Telefon Tavsiyesi En çok beğendiğim teli nasıl buldunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hasand.

Hasand.

Üye
Şimdi O Bahsettiğin Cihazlar Eski ve İlk Cihazları Gİbi Birşey Aslında. Yani Söyle Düşün İlk Mahsuller Olduğu İçin Kronik Sorunları Olabiliyor. Fakta Güncel Cihazlara bakarsan Z30 Z40 V6 V7 Gibi. Bunlarda Kronik Sorunlar Biraz Daha Az. En Azından Yazılımsal Şeyler Oluyor. Donanımsal Şeyler Biraz Daha Azdır. O Yüzden Yaşadığın Sorunları Ona Bağlıyorum. Giriş Seviyesi Cihazlara Çok Yüklenince Bu Tarz Arızalar Normaldir. Yıllardır Nokia Kullandım Rahat 8 10 Tane Hakem Heyetine Başvurumdan 8 9 unu Kazanmışımdır. En Son Aldığım Yer İle İcralik Oldum Anla :D
Mesaj birleştirildi:

Türk Kanunlarına Göre Üretilen X Markanın X Ürününün %51 i Yerli İse O Cihaz Yerlidir. O Yüzden Özellikle Geçmiş Yıllarda Yerli ile İthal Cihazlar Arasındakı Fiyat Farkına Bakacak Olursanız Anlayacaksınız Kıymetini. Ha İşin Şu Tarafıda Var Millet Kullanmadığı İçin Satın Almadığı İçin Bugun Bir Apple yada Samsung Gibi Teknik veya Yazılımsal Olarak Destek Sunmakta Zorlanıyorlar Maalesfe.
Yerlilikle alakası yok Vestel para vereceğinize gidin kaçak sovmi alın Apple yazılım olarak muaazam bir cihazı 4-5yil destek alıyor samsungda aynı bu gibi firmaları vestelde kiyaslatmak saçmalik Tofaş Şahini ne bileyim son model Mercedesle kıyaslamak gibi aynı şekilde bugün z20 geldi durup dururken şarj olmuyor kaç defa şarj bordu denedik olmadı sonuç ne mi oldu cihaz şarj entegresi arızalanmış tamirini yaptırdık aradan 10dk geçmedi cihaz aynı şarj olmuyor alacaksanız durumunun yoksa bile Vestel almayın gidin Samsung ,iPhone , huawei gibi cihazlara bakın bizim ülkede yerli deyince millet bozuk cihazlara para veriyor hepsi çin Meşeli bunlarin tabiki parayı verince ülkede Elon Musk bile yerli olur 😀😀😀😀

• Beğen
Tepkiler: PALA.

PALA.

PALA.

Üye
Efenim istirham ederim, Türkçemizi düzgün kullanalım, doğrusu; Şhow me yada şhow tv olacak :D

Sırf reklam yapmak için açılmış ve fuzuli zaatı muhteremler tarafından uzatılmış olan, şu gereksiz konuya lütfen cevap yazıp da kıymetli vaktinizi boşa harcamayın, 100 mesajda yazsanız değişen bişey olmaz. Bir yerlerden kanun, gündem, madde uyduruyorlar... Yarı iletken teknolojimiz gelişmemiş, daha doğru düzgün diyot üretemiyorken, idiyotluğun lüzumu yok. Batarya, Chipset, CPU, RAM, SSD, EMMC... hangi parçayı biz üretmişiz ? Ben ona bakarım, hemde iyi kalitede üretim yapacaksın, bizde Türk milleti olarak övünelim. Başka izaha gerek yok.

Sayın yöneticiler şu konuyu kapatsın, fazla cereyan yapıyor.

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: Hasand. ve Wandeta

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Değil mi ?
Mesaj birleştirildi:

PrÇ yanlış didim
İkisi Farklı Kelimeler. Ya Prc yada China Hangisi? İkisinide Dene Tarafını Şeç
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
made in people's republic of china

• Şaşırdım
Tepkiler: gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
İkisi Farklı Kelimeler. Ya Prc yada China Hangisi? İkisinide Dene Tarafını Şeç
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Komünizm 👍
Mesaj birleştirildi:

Irkçılık Yapmayın İnsan, İnsan Değildir Canlıdır Aslında. :bilmm
Bazı insanlar canlıdar bazıları cansızdır
İnsan vicdanen insan değildir tabi bazıları
Mesaj birleştirildi:

made in people's republic of china
Proc olmuş bu prc diğil

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Komünizm 👍
Mesaj birleştirildi:

Bazı insanlar canlıdar bazıları cansızdır
İnsan vicdanen insan değildir tabi bazıları
Mesaj birleştirildi:

Proc olmuş bu prc diğil
Yani Ben :sirit:

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
Hasand.

Hasand.

Üye
Efenim istirham ederim, Türkçemizi düzgün kullanalım, doğrusu; Şhow me yada şhow tv olacak :D

Sırf reklam yapmak için açılmış ve fuzuli zaatı muhteremler tarafından uzatılmış olan, şu gereksiz konuya lütfen cevap yazıp da kıymetli vaktinizi boşa harcamayın, 100 mesajda yazsanız değişen bişey olmaz. Bir yerlerden kanun, gündem, madde uyduruyorlar... Yarı iletken teknolojimiz gelişmemiş, daha doğru düzgün diyot üretemiyorken, idiyotluğun lüzumu yok. Batarya, Chipset, CPU, RAM, SSD, EMMC... hangi parçayı biz üretmişiz ? Ben ona bakarım, hemde iyi kalitede üretim yapacaksın, bizde Türk milleti olarak övünelim. Başka izaha gerek yok.

Sayın yöneticiler şu konuyu kapatsın, fazla cereyan yapıyor.
+1 Ağzın bal yesin

• Sevdim
Tepkiler: PALA.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...