Aklıma Site Fikirleri Geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Aklıma Site Fikirleri Geliyor
Merhaba maxidaşlar. Aklıma belirli zaman aralıklarıyla site fikirleri geliyor ve bunlardan bazılarını uğraşsam yapabilirim diye düşünüyorum. Ama sitenin tutması için reklamı ve site maliyetiyle de uğraşmak istemiyorum.

Siteye google reklamı alacağımın garantisi olsa aslında sitemin reklamını da yaparım. domain host da alırım ama site tutmazsa diye korktuğum için işe de girişemiyorum. dandik domain isimleri de almak istemiyorum.

ayrıca mobil uygulama da düşünmüştüm.

nasıl bir yol izlemem gerekir? zaten rekabet fazla ve r10 github gibi sitelerde birçok benden daha iyi bilen kişiler var. bunların önüne nasıl geçeceğim ki? :hmmm hem onlar da yapabilir fikir de akıllarına geliyordur. yapanların ki tutuyor mu? yapmayanlar neden yapmıyor?

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

M.F.E

Üye
Aklımıza gelen fikirleri başkalarından daha iyi bir şekilde gerçekleştirmek için önünüzde hiç bir engel olmadığını düşünüyorum. Aklınızda oluşan fikirleri en iyi şekilde pratiğe döküp başarıya ulaşabilirsiniz bence

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Aklımıza gelen fikirleri başkalarından daha iyi bir şekilde gerçekleştirmek için önünüzde hiç bir engel olmadığını düşünüyorum. Aklınızda oluşan fikirleri en iyi şekilde pratiğe döküp başarıya ulaşabilirsiniz bence
Mesaj için teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: M.F.E
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Önemli Değil Ne Demek Ama Site Amacını Tam Anlamadım? Ne Amaçlı Açacaksın Siteyi?

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: M.F.E