CCleaner Sürüm 6.0 Çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
CCleaner Sürüm 6.0 Çıktı
CCleaner sürüm 5.92 den 6.0 sürümüne güncellendi, bununla birlikte bazı yenilikler geldi, ör; uygulama optimizasyonu falan, henüz denemedim.
Geçen ay Google Chrome 100 sürümüne güncellemişti ve Firefox 100 sürümüne güncelleyecek, yani tarayıcılar, diğer yazılımlar ve işletim sistemlerindeki yeni değişiklikler oluyor, bunun için bir sonraki özellikle Ccleaner v6.1 sürümü daha kapsamlı olacak gibi görünüyor.

Google Çeviri:
  • Windows Yazılım Dağıtım günlüklerinin temizlenmesi eklendi
  • Google programları yedekleme dosyalarının isteğe bağlı olarak temizlenmesi eklendi
  • Apple programları yedekleme dosyalarının isteğe bağlı olarak temizlenmesi eklendi
  • Steam yedekleme dosyalarının isteğe bağlı olarak temizlenmesi eklendi
  • Safari internet geçmişinin iyileştirilmiş temizliği
  • Chromium internet önbelleğinin (JS dosyaları) iyileştirilmiş temizliği

Bilgisayar bakımını zahmetten kurtarın

• Yazılım Güncelleyicimize 50 yeni uygulama ekledik!
  • Bu yaz devamı gelecek
  • adresinden bir uygulama isteyin

Uygulamayı basitleştirme

• Lisans Anahtarı ekranına yararlı bir 'Yapıştır' düğmesi eklendi
  • Yüksek DPI ekranlar için geliştirilmiş Hesap Menüsü ekranı
  • Bazı lisans kayıt hatalarını daha anlaşılır hale getirdi
  • Aksiliklerden kaçınmak için, CCleaner her zaman bir /CCleaner/ klasörüne yüklenecektir.

Uygulamayı kapsayıcı hale getirme (Erişilebilirlik)
  • Yeni Performance Optimizer özelliğimiz, NVDA ekran okuyucu için tam desteğe sahiptir
  • Hesap Yöneticisi menüsü artık NVDA ekran okuyucu ile daha iyi çalışıyor

seni güvende tutmak

• Devam eden güvenlik taahhüdümüzün bir parçası olarak, teste dayalı çeşitli küçük güvenlik iyileştirmeleri yaptık (sızma testi, statik kod analizi).
  • Bunun gibi güncellemeler, tüm iyi yazılım şirketleri tarafından alınan tipik, önleyici tedbirlerdir.

İndirme Bağlantısı:

Yakında Firefox tarafında da değişiklikler olacaktır, o zaman belki Ccleaner 6.1 incelemesi yaparız. Yazımızı okuduğunuz için teşekkürler (h)

• Beğen
  • Cool
Tepkiler: MAERKEK, Baydırman ve bveo1990

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
:tşk:

bveo1990

bveo1990

Üye
Teşekkürler

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Kullanmayali yıllar oldu vay be :D

PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Güncelleme:
CCleaner 6.01 sürümü çıktı, yazılım ve sürücü güncelleyicide iyileştirmeler yapıldı, halen giderilmeyen bazı sorunlar üzerinde çalışıyorlarmış.

Portable sürümde sorun çıktığı için yayınlanmadı, hatta en son 5.92 sürümünde de bir hata tespit edildi, şuan eski 5.91 sürümü tekrar siteye yüklendi.
Portable sürümdeki yapısal çalışmalar devam ediyormuş, muhtemelen 6.02 yada 6.03 sürümünde piyasaya sürüleceği yönünde açıklama yapıldı.

Diğer bir önemli durum;
Bu yazılımın PRO sürümünü korsan yollardan kullanan binlerce kişinin kripto para bilgileri, kullanıcı şifreleri vs. korsan yazılım tarafından çalındığı yönünde, bu korsan yazılım google üzerinde viral şekilde yayılmış durumda, kayıt defteri üzerinden sistemde açık kapı oluşturuyormuş.
Bu sebeple, yazılımı sadece üreticinin sitesinden indirelim.

Saygılarımızla,
(h)

• Cool
  • Beğen
Tepkiler: Baydırman ve MAERKEK
cyborg78

cyborg78

Üye
ben, v5.63. 7540 versiyonu kullanıyom , genelde bilgisayarı kapatmadan önce onu kullanıyom hep çerezdir falandın için... chrome ile Opera'nın çerezlerini ayrı siliyorum programla değil...:bigstar:

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
ben, v5.63. 7540 versiyonu kullanıyom , genelde bilgisayarı kapatmadan önce onu kullanıyom hep çerezdir falandın için...
v5.65 ve önceki sürümler daha sade ve hızlı çalışıyor, maalesef v5.66 dan itibaren kullanıcı verilerinden dolayı biraz açılış kapanış yavaşladı, bundan ziyade sürümün güncel olması bize bazı yenilikler sağlıyor yada tarayıcılarda meydana gelen değişikliklere vakıf olmak için son sürümü kullanmak gerekebiliyor. Ben bu sürümleri inceliyorum, şuan kendim v5.40 kullanıyorum ama yakında son sürüme mecbur geçmemiz gerekebilir.

chrome ile Opera'nın çerezlerini ayrı siliyorum programla değil...:bigstar:
Neden öyle uğraşma gereği duyuyorsunuz ki :hmmm Zaten bu yazılımın amacı tek tuşla temizlemek.

• Beğen
Tepkiler: cyborg78
cyborg78

cyborg78

Üye
nasıl bıraktıysam son sekmeyi öyle kalması için ayrı siliyorum "chrome ile opera'nın" çerezleri, programla sildiğim zaman tarayıcının kendi sayfasına geçiyor :bigstar:

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Güncelleme:

6.02 sürümü çıkmıştır, güncel uygulamalar ve özellikler eklenmiştir, henüz portable sürüm resmi olarak yayınlanmadı ama biz kullanıyoruz (h)
İlerleyen günlerde uygulama hakkında deteyları paylaşıp, arayüz ve bazı özellikleri kapatıp, eski klasik severler için bir spoiler yapmış olalım.

bulentcan91

bulentcan91

Üye
:worshippy:teşekürler:worshippy:

Üst Alt