• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Nokıa C6-01

Sponsorlu Bağlantılar

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Nokıa C6-01
Telofonun dıştan görünüşü
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Bataryası

Şarj aleti

Şarjı 45 dk - 1 saat arasında tam dolduruyor. Çin malı yazıyor. Kablosu bayağı uzun bu da prize takılıyken telefonu rahatça kullanabilmemi sağlıyor. Telefonda önyüklü uygulamaların tamamı var fakat (Climate Mission 3D oyunu yok. İlk kullanıcı silmiş.) Yeni aldığım bu Telefona şimdilik 3 tane uygulama yükledim : Dragon Sight screenshot , İnternet Connection Stabilizier , Opera Mobile 12
Uygulama ekranını 2 sayfa olacak şekilde düzenledim

Mobil veri ve wifi bağlantısı sorunsuz çalışıyor. Bluetooth da normal çalışıyor. Telefonda çalışmayan bir uygulama yok. Tabi hafıza kartı şart yoksa kamerayı ve kaydediciyi kullanamıyoruz. Bunların dışında sim kart yuvası iyi durumda rahatlıkla hattı takıp açtım. Son sürüm Nokıa Belle Refresh
Telefonun daha önce sıfırlandığını düşünmüyorum ya da normal reset yapılmış olabilir. (Çünkü ben ilk nokıa telefonumu kullanırken (yine aynı model) bol sıfırlma yapmıştım ve önyüklü uygulamalar dahi silinmişti. )Galeri de normal nokıanın önyüklü resimleri var. İlk kullanıcının indirmiş olduğu haber ve ms.office uygulamaları var.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK, PALA. ve TheNightMare.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Telofonun dıştan görünüşü

Bataryası

Şarj aleti

Şarjı 45 dk - 1 saat arasında tam dolduruyor. Çin malı yazıyor. Kablosu bayağı uzun bu da prize takılıyken telefonu rahatça kullanabilmemi sağlıyor. Telefonda önyüklü uygulamaların tamamı var fakat (Climate Mission 3D oyunu yok. İlk kullanıcı silmiş.) Yeni aldığım bu Telefona şimdilik 3 tane uygulama yükledim : Dragon Sight screenshot , İnternet Connection Stabilizier , Opera Mobile 12
Uygulama ekranını 2 sayfa olacak şekilde düzenledim

Mobil veri ve wifi bağlantısı sorunsuz çalışıyor. Bluetooth da normal çalışıyor. Telefonda çalışmayan bir uygulama yok. Tabi hafıza kartı şart yoksa kamerayı ve kaydediciyi kullanamıyoruz. Bunların dışında sim kart yuvası iyi durumda rahatlıkla hattı takıp açtım. Son sürüm Nokıa Belle Refresh
Telefonun daha önce sıfırlandığını düşünmüyorum ya da normal reset yapılmış olabilir. (Çünkü ben ilk nokıa telefonumu kullanırken (yine aynı model) bol sıfırlma yapmıştım ve önyüklü uygulamalar dahi silinmişti. )Galeri de normal nokıanın önyüklü resimleri var. İlk kullanıcının indirmiş olduğu haber ve ms.office uygulamaları var.
İnceleme için Teşekkürler. 🙏🏻

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
PALA.

PALA.

Üye
Batarya ve adaptör orjinal değil.
Nokıanın çin malı olanı varmıymış piyasada :hmmm

• Kahkaha
Tepkiler: MAERKEK
gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Nokıanın çin malı olanı varmıymış piyasada :hmmm
Aldığıma göre varmış demek ki
Batarya da telefona uyumlu işimi görüyor. Ajanda ve alarm için kullanıyorum şimdilik

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Hatırlatma : Nokıa telefonumun hoparlörüne sirkeli su dökülmüştü telefoncuya götürmüştüm düzelir mi diye sormuştum imkansız demişti yine de ben atmaya kıyamamıştım o zamanlar kenarda duruyordu. Bugün Nokıa c6 telefonumu çöpe atacaktım son bir kez daha açmaya çalışayım dedim bataryayı buzlukta şoklattım taktım işe yaramadı.
Yeni aldığım telefonun bataryasını taktım. Çaalışştı yok artık ooohaaa dedim. Death race ve opera mini yüklüymüş güç tasarrufu modunda duruyormuş şarjı da tam
Nokıa krallığını yine bana gösterdi.
Mesaj birleştirildi:

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Hasand.

Hasand.

Üye
Hatırkatma : Nokıa telefonumun hoparlörüne sirkeli su dökülmüştü telefoncuya götürmüştüm düzelir mi diye sormuştum imkansız demişti yine de ben atmaya kıyamamıştım o zamanlar kenarda duruyordu. Bugün Nokıa c6 telefonumu çöpe atacaktım son bir kez daha açmaya çalışayım dedim bataryayı buzlukta şoklattım taktım işe yaramadı.
Yeni aldığım telefonun bataryasını taktım. Çaalışştı yok artık ooohaaa dedim. Death race ve opera mini yüklüymüş güç tasarrufu modunda duruyormuş şarjı da tam
Nokıa krallığını yine bana gösterdi.
Mesaj birleştirildi:

Genelde sivi temasi olsa bile nokialar uzun sure durur yada anakart temizlenirse daha verimi olur bataryayi buzdolaba atma soklama yapmiyor aksine acilsa bile batarya şişme yapiyor

• Beğen
gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Genelde sivi temasi olsa bile nokialar uzun sure durur yada anakart temizlenirse daha verimi olur bataryayi buzdolaba atma soklama yapmiyor aksine acilsa bile batarya şişme yapiyor
Bi önceki sefer de bataryayı buzlukta şoklatmıştım uzun bi süre idare etmiştim. Şimdi bi daha baktım şişme değil biraz göçmüş zayıflamış

• Beğen
Hasand.

Hasand.

Üye
En iyisi eski
Bi önceki sefer de bataryayı buzlukta şoklatmıştım uzun bi süre idare etmiştim. Şimdi bi daha baktım şişme değil biraz göçmüş zayıflamış
Ben nokia bl5a bataryalarinda oyle goruyorum buzlaga atinca sisme yapiyor randıman vermiyor zaten en iyisi şoklamak eski sarj aletiyle

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Dün telefonu da buzlukta şoklatmıştım :) çalışmıştı
bugün yine açılmadı bile vadesi dolmuş bitkisel hayatta yaşıyor. Atıcam artık yenisi ile yola devam

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
bugün yine açılmadı bile vadesi dolmuş bitkisel hayatta yaşıyor. Atıcam artık yenisi ile yola devam
Telefonu atma yahu yedek parça lazım olur

• Düşünceli
Hasand.

Hasand.

Üye
Bak simdi el becerin varsa telefonu sök anakartı alkol oranı yüksek kolanya ,tiner i eski dis fircasina sür iyice bordu temizle sonra kurutma makinesi ile kurut tak çalışır telefonu buzdolapa atiysan icine su gitmus olabilir
Mesaj birleştirildi:

Calismazsa bile atma lazim olur parçası ben öyle yapiyorum

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK
gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Bundan 6-7 yıl önceydi
Öğrenciydim
O zamanlar annem nokıa c6 telefonunu kullanıyordu benimse telefonum yoktu.
Sahibinden sitesinde modlu renkli c6 telefonu satan biri vardı 100₺ idi.
Alacak param vardı ama ailem buna izin vermezdi. Nitekim alamamıştım.
Fakat gerçekten istiyordum ve bu telefonu bu yıl aldım ama yine gizli olaraktan
Yahu kendi paramla bana bişi aldırmayan bi aieye sahibim 225 ₺ ye patladı bana yoksa 100₺ ye mal olacaktı bana

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
oppo direk çin malı. bu yine finlandiyalı.

Hasand.

Hasand.

Üye
Bundan 6-7 yıl önceydi
Öğrenciydim
O zamanlar annem nokıa c6 telefonunu kullanıyordu benimse telefonum yoktu.
Sahibinden sitesinde modlu renkli c6 telefonu satan biri vardı 100₺ idi.
Alacak param vardı ama ailem buna izin vermezdi. Nitekim alamamıştım.
Fakat gerçekten istiyordum ve bu telefonu bu yıl aldım ama yine gizli olaraktan
Yahu kendi paramla bana bişi aldırmayan bi aieye sahibim 225 ₺ ye patladı bana yoksa 100₺ ye mal olacaktı bana
Hayirli olsun da yinede pahalı bende nokia 808 pw istiyorum arzali calismasin fark etmez gecsn buldum 150 yazmis eve gittigimde alayim dedin fiyat 450 olmus saka gibi
Mesaj birleştirildi:

Alacaksaniz antika türü cihazlara bakin iyi ediyor ileride

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK
cyborg78

cyborg78

Üye
  • Düşünceli
gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
benim nokia 808 pureview ileride 10 20 sene sonra bi kaç yüzbin eder ozaman , eskiycek nasılsa iyi para yapar :hmmm
Bana satsana bu telefonu
Ayrıca Tuşlular iyi para ediyor symbianlar değil ...

• Beğen
Tepkiler: cyborg78
cyborg78

cyborg78

Üye
hala çalışıyor ama satmayı düşünmüyorum :bigstar:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Metal kasa ama maalesef alınabilir cihaz değil bence. 701 üstü alıyorsanız alın yoksa yok :lac:

• Beğen

Üst Alt