[YARDIM] Date or Ditch 2 Oyunu İndirme Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Maxicecep

Maxicecep

Üye
    Konu Sahibi
[YARDIM] Date or Ditch 2 Oyunu İndirme Sorunu
Merhaba arkadaşlar. Bu siteye birkaç yıl önce üye oldum ama burada şimdi yeni aktif oldum. Burada yeni olduğum için başlığı yanlış açtım isem kusuruma bakmayın, özür dilerim. Sizlerden yardım istemek için buradayım. Yardımınıza ihtiyacım var. :-( Ayrıca belki lazım olursa diye telefon modelimi de yazayım. Telefon modelim Nokia 5130 XpressMusic.
Sorunum bir oyunu indiremiyorum arkadaşlar. Date or Ditch oyununun türkçe versiyonunu indirmek istedim. Sonra bu başlığa rastladım. [İSTEK] Date or ditch 2 Türkçe
Bu başlıkta verilen linkteki oyun dosyasını indirmek istedim ama indiremiyorum. Ama site içinde paylaşılmış dosyaları indirebiliyorum. Örnek olarak bu sayfada paylaşılmış bu dosyayı indirebildim;
Sizlerden ricam aşağıdaki linkte verilmiş olan oyun dosyasını ikinci örnekteki gibi site içinde paylaşır mısınız? Bu sayede belki oyunu indirip oynayabileceğim. Umarım sorunum kafa karıştırıcı olmamıştır. Yardımcı olacak olan herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Anonymous_

Anonymous_

Anonymous_

Üye
Sadece site içinde verilmiş dosyaları indirebiliyorum demişsin , Site içinden dosya yüklemek için izin gerekli:

Maalesef benim dosya eklemek için yetkim yok.

Peki bu indirme linkini deneyebilirmisiniz ? :

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Maxicecep
Maxicecep

Maxicecep

Üye
    Konu Sahibi
Sadece site içinde verilmiş dosyaları indirebiliyorum demişsin , Site içinden dosya yüklemek için izin gerekli:

Maalesef benim dosya eklemek için yetkim yok.

Peki bu indirme linkini deneyebilirmisiniz ? :
Denedim lakin yine indirmeyi başaramadım. Önceki linkte indirmeyi denediğimde güvenli bağlantı yapılamıyor hatası veriyordu. Sizin paylaştığınız linkte de telefon sunucu erişimi yok hatası veriyor. Rica etsem bir de yandex disk'ten paylaşabilir misiniz?

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Anonymous_

Anonymous_

Üye
Denedim lakin yine indirmeyi başaramadım. Önceki linkte indirmeyi denediğimde güvenli bağlantı yapılamıyor hatası veriyordu. Sizin paylaştığınız linkte de telefon sunucu erişimi yok hatası veriyor. Rica etsem bir de yandex disk'ten paylaşabilir misiniz?

Buyrun:

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Maxicecep
Maxicecep

Maxicecep

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Anonymous_
Silinen Üye 2656843

Silinen Üye 2656843

Kapalı Hesap