• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

BİM'den Yazıcı Almaya Değer mi?-HP 2710 Uzun Kullanım Testi

Sponsorlu Bağlantılar

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
BİM'den Yazıcı Almaya Değer mi?-HP 2710 Uzun Kullanım Testi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

İzlemeye vakti olmayanlar için sonuç şöyle. 160 kusur sayfa demo kartuş ile yazdı. Daha bitmeden ilk dolumu yaptım. Şu anda 357 toplam sayfa yazmışım. Yani doldurduğumdan beri 190 kusur sayfadır kullanıyorum. Daha bitmedi. Cihazı Bimden 350tl karşılığında 05.02.2021 tarihinde satın aldım.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve MAERKEK

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Hala memnunum. Bir doldurma ile 180 200 sayfa civarı çıktı alabiliyorum renkli ve resim de dahil.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Başlık biraz olmamış gibi.
Sonuçta söz konusu olan ürün, BİM ile hiçbir ilgisi olmayan dünya devi bir marka (Hewlett-Packard).
Değer mi, tabi ki değer.Ben halen daha 2007 model HP Deskjet 5940 kullanıyorum, oradan düşün işte.

• Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Başlık biraz olmamış gibi.
Sonuçta söz konusu olan ürün, BİM ile hiçbir ilgisi olmayan dünya devi bir marka (Hewlett-Packard).
Değer mi, tabi ki değer.Ben halen daha 2007 model HP Deskjet 5940 kullanıyorum, oradan düşün işte.
Genelde bu tür uygun fiyatlı yazıcıları BİM, A101, ŞOK gibi marketler getirdiği için bu başlığı seçtim.

• Beğen
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Genelde bu tür uygun fiyatlı yazıcıları BİM, A101, ŞOK gibi marketler getirdiği için bu başlığı seçtim.

Tamam da BİM yeri geliyor iphone' de satıyor. O zaman da ''BİM'den telefon almaya değer mi?'' diye başlık atarsak ne kadar anlamsız ve alakasız göründüğünü daha iyi anlarsın.

Hem ben senin için söylüyorum, emek verip içerik oluşturuyorsun ama yanlış konumlandırıyorsun.Kimse BİM bazında ürün değerlendirmesi aramaz, sadece incelediğin marka ve modeli öne çıkararak incelersen nokta atışı yapar, konunun meraklılarına daha iyi ulaşırsın.
Önemli olan ürünün nerede satıldığı değil, kendisidir.

> Anlatmak istediğime bir örnek olsun diye koyuyorum bunu,
Bu inceleme de aynı yerden alınan aynı ürün ile ilgili.Dikkat edersen nereden aldığını ve neden oradan aldığını açık açık söylüyor ama o kadar yani.
Ne BİM'i belli bir yere konumlandırıyor, ne de ürün ile BİM arasında bir bağlantı kuruyor.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: ömer talat katı