Samsung J5 açılmama sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

E.5GÜL

Üye
    Konu Sahibi
Samsung J5 açılmama sorunu
Saygıdeğer ustalar ve arkadaşlar hepinize hayırlı akşamlar dilerim.
Uzun zamandır kullanmadığım samsun J5 telefonumu bu akşam genel bir kontrol etmek için şarja taktım nekadar şarjda kaldı bilemiyorum telefona baktığımda ekranda üçgen içinde ünlem işareti olan ve ingilizce yazan hatırlamadığım şarjla alakalı bir sorun yazıyordu aksilik buya bende telefonu elime alırken power tuşuna basıvermişim telefon açıldı ve hard format atılan menüde açıldı bende ne akla hizmetse zaten açılmış hard format atayımda telefonu sıfırlayayım dedim daha öncede telefonlarıma hard format atmıştım yanlız bu telefona hard format atarken altta telefonun ekranı kadar kırmızı yazılar vardı ve daha önce hiç rasladığım bir şey değildi.
'u okeylediğimde yine ekranın altına kadar kırmızı yazılar vardı telefon kapandı ve açılmadı ve hiçbir şekilde açılmıyor ne hard format için power ses açma ve menü tuşlarına basmam fayda veriyor nede sadece açmak için power tuşuna basmam açılmadığı için telefona odin ile stock rom'da yükleyemiyorum benim yapabileceğim bir şey var mı yoksa hiç uğraşma telefoncu halledermi dersiniz.
Görüşleriniz ve yorumlarınız için teşekkür ederim.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Download modu na alabiliyorsan telefona yazılım atabiliyorsun. Eskiden smart switch uygulaması ile yazılım kurulabiliyordu ancak Samsung programdan rom yüklemeyi kaldırdı. Kies ile yazilim atmayı dene. Download moduna alabiliyorsan telefonu her turlu rom atarsın.

• Beğen
Tepkiler: M.F.E

E.5GÜL

Üye
    Konu Sahibi
Download modu na alabiliyorsan telefona yazılım atabiliyorsun. Eskiden smart switch uygulaması ile yazılım kurulabiliyordu ancak Samsung programdan rom yüklemeyi kaldırdı. Kies ile yazilim atmayı dene. Download moduna alabiliyorsan telefonu her turlu rom atarsın.
Download moduna maalesef giremiyorum, Hiçbir tepki alamıyorum telefondan.

Bilgisayara takınca bilgisayar görüyor ama Odin üzerinde ID:Com'da gözükmüyor.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Download moduna alamıyorsan sen kendin yazılım atamazsın o zaman. Telefoncuya götürmen gerekiyor.

E.5GÜL

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Coolwhisper
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Rica ederim. Ne demek.

Üst Alt