Öneri Android kullanicisi iosa alişabilir mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Android kullanicisi iosa alişabilir mi ?
Yıllardan beri android kullanicisiyim samsung huawei lg oppo xiaomi ve android kullanan butun ust alt segment telefonlari kullandim 2012 de galaxy s2 ile basladim android dunyasina bir kaç defa ios kullandim alisabilirim diye (5s ve 6s) alişamadim yine android aldim yaklaşik 3 4 yıldir da android kullaniyorum şuanda elimde s20 ultra var iphone 11 pro maxlara bakiyorum fakat kullanabilirmiyim alişabilirmiyim hiç emin degilim eğer android den ayrilirsam ne kaybederim iosa geçersem ne kazanirim bana açiklayacak olan varmi + - yonlerini yillardir android kullanipta iosa geçenler varmi ne hissettiler ne degişti

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Özgürlük kaybedersin . Dışarıdan apk yüklemeye son. Hileli modlu uygulamalar son .

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall, Silinen Üye 777448 ve gonyalı

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
iosdan androide geçince alışılır ama androidden iosa geçince kısıtlamalarla birlikte ne yapacağını şaşırırsın.

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall ve gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
Yıllardan beri android kullanicisiyim samsung huawei lg oppo xiaomi ve android kullanan butun ust alt segment telefonlari kullandim 2012 de galaxy s2 ile basladim android dunyasina bir kaç defa ios kullandim alisabilirim diye (5s ve 6s) alişamadim yine android aldim yaklaşik 3 4 yıldir da android kullaniyorum şuanda elimde s20 ultra var iphone 11 pro maxlara bakiyorum fakat kullanabilirmiyim alişabilirmiyim hiç emin degilim eğer android den ayrilirsam ne kaybederim iosa geçersem ne kazanirim bana açiklayacak olan varmi + - yonlerini yillardir android kullanipta iosa geçenler varmi ne hissettiler ne degişti
Alışamazsıııın.
İphone kullanmak benim nazarımda ABD ye kendini satmak demektir.
@MAERKEK ve @Kavalcılı Köyün Faresi görüşlerine katılıyorum.

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Android olduğu halde bende hafıza yetmiyor SSD HDD bağlayıp indirdikleri mi bunlara atıyorum mecburen pc en iyisi PC alacaktım almadım motor aldım
Küçücük ekran zaten gıcık birşey laptop olacak

• Şaşırdım
Tepkiler: MAERKEK

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
Hız anlamında iPhone çok avantajlı. Android ise özgürlük ve custom olarak avantajlı. Bence çok kolay alışılır.

• Beğen
  • Şaşırdım
Tepkiler: Kingmortall, MAERKEK ve gonyalı

Oswaldd

Üye
rom atayim rootlayayim derdin yoksa yada abuk subuk whatsapp plus bilmem ne plus gibi apk merakin yoksa hic dusunme iosa gec uzun yillar mutlu mesut kullan derim.

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall, MAERKEK ve Silinen Üye 777448
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Android olduğu halde bende hafıza yetmiyor SSD HDD bağlayıp indirdikleri mi bunlara atıyorum mecburen pc en iyisi PC alacaktım almadım motor aldım
Küçücük ekran zaten gıcık birşey laptop olacak
Ne yüklüyorsunuz yahu? 32 dahili depolama (12'si anca kullanılıyor) + 32 hafıza kartıyla yüklüyorum habire dolmuyor.

Hafıza kartınız yoksa yetmez tabi ki . 182 uygulama var. Hafıza kartı olmazsa olmaz.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448
gonyalı

gonyalı

Üye
Ne yüklüyorsunuz yahu? 32 dahili depolama (12'si anca kullanılıyor) + 32 hafıza kartıyla yüklüyorum habire dolmuyor.

Hafıza kartınız yoksa yetmez tabi ki . 182 uygulama var. Hafıza kartı olmazsa olmaz.
Hafıza kartsız da olur 128 gb dahili hafıza var benimkinde 20 kusür tlf.
gerisi bana kalıyor.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Bedavaya verirlerse ubuntuya bile alışırım ayyrıca ben iosuçuyum

• Kahkaha
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator

İphone alırken para sınırı yoksa imkanlar elinin altında dostum

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Silinen Üye 777448
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Özgürlük kaybedersin . Dışarıdan apk yüklemeye son. Hileli modlu uygulamalar son .
Hocam apk ile ilgili işim olmuyor oyun oynuyorum muzik dinliyorum fotograf cekiyorum genelde
Mesaj birleştirildi:

iosdan androide geçince alışılır ama androidden iosa geçince kısıtlamalarla birlikte ne yapacağını şaşırırsın.
Ne gibi kisitlamalar olur yani genel olarak kamera hız goruntu olarakmi depolama olarakmı
Mesaj birleştirildi:

rom atayim rootlayayim derdin yoksa yada abuk subuk whatsapp plus bilmem ne plus gibi apk merakin yoksa hic dusunme iosa gec uzun yillar mutlu mesut kullan derim.
Hiç oyle apk rom rot larla işim olmaz muzik dinlerim fotograf cekerim oyun oynarim pubg cod gibi alişamama korkusu var ya hocam en basit ornek buyuk ekrana aliştim 45 watt hizli sarja aliştim 11 pro max da deneyimlemek istiyorum açikcasi ama pişmanlik olurmu

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318

Oswaldd

Üye
Hocam apk ile ilgili işim olmuyor oyun oynuyorum muzik dinliyorum fotograf cekiyorum genelde
Mesaj birleştirildi:

Ne gibi kisitlamalar olur yani genel olarak kamera hız goruntu olarakmi depolama olarakmı
Mesaj birleştirildi:

Hiç oyle apk rom rot larla işim olmaz muzik dinlerim fotograf cekerim oyun oynarim pubg cod gibi alişamama korkusu var ya hocam en basit ornek buyuk ekrana aliştim 45 watt hizli sarja aliştim 11 pro max da deneyimlemek istiyorum açikcasi ama pişmanlik olurmu
Valla ben hep sunu derim,ios kullanici odaklidir ihtiyacin neyse karsilar. Stabil net temiz bir arayuz herseyin yeri belli. Alisilmayacak bisey yok bence

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Valla ben hep sunu derim,ios kullanici odaklidir ihtiyacin neyse karsilar. Stabil net temiz bir arayuz herseyin yeri belli. Alisilmayacak bisey yok bence
Launcher değiştirmek var mı iosta

Oswaldd

Üye
Launcher değiştirmek var mı iosta
yok hocam boyle garip seyler iosta :) yillarca kullandim bir gun bile arayuz degistirmek istemedim. Androidde launcher yukluyorsun ona izin ver buna izin ver riskli isler bence.

Oswaldd

Üye
Kanı deli akanlara göre uyğun değil ioslar
aynen hocam benim telefonda android one arayuz var gercekten sıkıcı simdi dogruya dogru gecen nova yukleyeyim dedim prime 75 kurusa dusmus aldim ama baya telefona ortak oluyor kaldi oyle kullanmiyorum :)

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
aynen hocam benim telefonda android one arayuz var gercekten sıkıcı simdi dogruya dogru gecen nova yukleyeyim dedim prime 75 kurusa dusmus aldim ama baya telefona ortak oluyor kaldi oyle kullanmiyorum :)
Android 10 mu telefon ?
Benim ki 9.0
10 güncellemesi geldi ama indirmiyorum.
Google hesabı ve uygulamaları olmadan kullanıyorum telefonumu.
Böylesi çok daha iyi.

Oswaldd

Üye
Android 10 mu telefon ?
Benim ki 9.0
10 güncellemesi geldi ama indirmiyorum.
Google hesabı ve uygulamaları olmadan kullanıyorum telefonumu.
Böylesi çok daha iyi.
9 benimki hemde casper dusun artik nasil bir arayuz kullaniyorum 10 guncellemeside gelmeyecek :) Şu yönden iyi samsung gibi sacma sapan uygulamalarla doldurmamislar cihazi baya baya seri calisiyor ama google uygulamalarina mecburum bu seferde

Üst Alt