İcould yedekleme hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İcould yedekleme hakkında
Selamlar arkadaşlar iphone 8 kullanıyordum şimdi12 pro aldım telefonu icoulddan yedekledim tamamdırsorum şu şimdi iphone 8i sıfırlamak istiyorum önce icould hesabımdan çıkış yapmam mı gerekiyo çünkü iphonu 8 i sıfırlarsam 12 prodada dosyalarım sıfırlanır diye tırsıyorum

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
@Ozan Bey iCloud hakkında bilgi verebilir.

• Beğen
Tepkiler: Ozan
Ozan

Ozan

Admin
Selamlar arkadaşlar iphone 8 kullanıyordum şimdi12 pro aldım telefonu icoulddan yedekledim tamamdırsorum şu şimdi iphone 8i sıfırlamak istiyorum önce icould hesabımdan çıkış yapmam mı gerekiyo çünkü iphonu 8 i sıfırlarsam 12 prodada dosyalarım sıfırlanır diye tırsıyorum
Hayır iphone 8 den çıkış yaparken, verilerimi bu cihazdan sil veya silme diye bir seçenek sunar. Cihazdan sil seçeneğini seçeceksiniz, icloud üzerindeki verilere birşey olmaz.

Not: icloud üzerindeki veriler sadece icloud a giriş yapmış macos/ios cihazınızdan manuel silerseniz silinir yani örneğin şu an iphone 8 de notlarınızı veya rehberinize tek tek girerek, birşeyler silerseniz onlar icloud üzerinden de silmeyi tetikler ve dolayısı ile icloud a bağlı tüm cihazlarınızdan silinir . Çıkış yaparken, sadece fonksiyon çıkış yapmayı sağlar icloud u zaten isteseniz de komple sıfırla gibi bir seçenek yok endişe etmeyin 🙂

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

Üst Alt