Uygulama Android Chrome'u Doğrudan Gizli Modda Başlatmak

Sponsorlu Bağlantılar

winsoft

Üye
    Konu Sahibi
Android Chrome'u Doğrudan Gizli Modda Başlatmak
Merhaba, Android cihazda Chrome'u sürekli gizli modda açmanın yolu varmış denedim ama olmadı nedeni ne olabilir? Cihazım Xiaomi RN8P

Bahsettiğim Yol:
Chrome'u Doğrudan Gizli Modda Başlatmak (Android Telefon)
Chrome'u açtıktan sonra gizli moda geçmek birkaç ekstra dokunuş istediğinden aslında bunları yapmadan tarayıcıyı doğrudan gizli sekmede açabilirsiniz. Normalde ilk önce tarayıcıyı açmanız ardından sağ üst köşedeki üç dikey noktalı menü simgesini seçmeniz ve sonrasında "Yeni gizli sekme"yi seçmeniz gerekiyor. Ancak şimdi aşağıdaki yolu deneyin:

Daha hızlı bir yol mu istiyorsunuz? Chrome kısayoluna (uygulama çekmecesinde veya ana ekranda görünen simgeye) açılır küçük bir menü görünene dek basılı tutun. Birkaç saniye basılı tuttuktan sonra menü seçenekleri arasında "Yeni gizli sekme" görünecek. Seçeneğe basılı tutun ekranda boş bir yere sürükleyin. Hepsi bu kadar! Artık Chrome'u doğrudan gizli modda açmak için bu simgeyi seçmeniz yeterlidir.

Bu işlem için Android 7.0 Nougat veya üstü sürümlerin gerektiğini belirtelim. Şimdi Android 10 çıktı, dolayısıyla çoğu telefon en azından Android 7 kullanıyor olmalı.

Silinen Üye 2626675

Silinen Üye 2626675

Kapalı Hesap
Merhaba. Farklı launcher'lar ile denedim, chrome'un beta'sını filan denedim yine olmuyor. Ancak firefox'ta oluyor. Sanırım google yeni sürümlerde kaldırmış veya gizlemiş o özelliği.

• Beğen
Tepkiler: winsoft
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
O özellik yeni surumlerde yok.

• Beğen
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye

Bende böyle kullanıyorum. Hem gizli hem normal. Pratik oluyor

• Beğen

winsoft

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba. Farklı launcher'lar ile denedim, chrome'un beta'sını filan denedim yine olmuyor. Ancak firefox'ta oluyor. Sanırım google yeni sürümlerde kaldırmış veya gizlemiş o özelliği.
Anladım teşekkürler.

O özellik yeni surumlerde yok.
Teşekkürler

Bende böyle kullanıyorum. Hem gizli hem normal. Pratik oluyor
Maalesef bende olmuyor.

Üst Alt