Samsung galaxy m10 Room

Sponsorlu Bağlantılar

imHakeSs

imHakeSs

Üye
    Konu Sahibi
Samsung galaxy m10 Room
Herkese hayirli gunler diliyorum bu acacagim konu sizlerin sayesinde cogu kisiye ilham verebilecek hatta tesekkurlerini sunacak bir konu olmasi dilegiyle arkadaslar uzun zamandir yazacagim isten gucden bugun firsatim oldu galaxy m10 kullanicisiyim 32 gb rom 3 gb ram exynos 7870 islemciye sahip bir cihaz kullaniyorum cihazimda cogu mobil oyun kasmakta pubg lite versiyonu bile kasmakta kasmanin dogal oldugunu biliyorum 3 gb ramden 2 gb sini isletim sistemleri ve yan uygulamalar kullaniyor peki bana onerebileceginiz rom varmi rami en az kullanacak pubg gibi oyunlarda kasmasini minimuma indirebilecek cunku gercekten gereginden fazla kasiyor cihazim rootlu isteyene dosyalarini atarim

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş

Silinen Üye 2626675

Silinen Üye 2626675

Kapalı Hesap
Hayırlı günler. Üzülerek belirtmek isterim ki xda'da telefonunuza göre custom rom yok. Telefonunuzda şu an android 9 yüklü ise 8'deki ram kullanımı daha az mıydı diye düşünüyorum ama maalesef bilgi sahibi değilim(8'e düşürmek mümkün mü onu da bilmiyorum). Ram kullanımını azaltmak için olabildiğince uygulamayı silmeniz/devre dışı bırakmanız lazım. Yine de android ne kadar ram varsa kendine ayırdığından çok farkı olmayabilir. Yardımcı olamasam da bildiklerimi sunmak istedim. Umarım daha yararlı bilgiler gelir.

• Beğen
Tepkiler: imHakeSs
imHakeSs

imHakeSs

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı günler. Üzülerek belirtmek isterim ki xda'da telefonunuza göre custom rom yok. Telefonunuzda şu an android 9 yüklü ise 8'deki ram kullanımı daha az mıydı diye düşünüyorum ama maalesef bilgi sahibi değilim(8'e düşürmek mümkün mü onu da bilmiyorum). Ram kullanımını azaltmak için olabildiğince uygulamayı silmeniz/devre dışı bırakmanız lazım. Yine de android ne kadar ram varsa kendine ayırdığından çok farkı olmayabilir. Yardımcı olamasam da bildiklerimi sunmak istedim. Umarım daha yararlı bilgiler gelir.
Geri donusunuz icin cok tesekkur ederim samsungun S serisinden j serisine kadar butun romlari denedim cihazim butun rom larda brick oldu ve kurtarma yaptim xiaomi rom larini deneyecegim son care 😌

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2626675
Silinen Üye 2626675

Silinen Üye 2626675

Kapalı Hesap
Geri donusunuz icin cok tesekkur ederim samsungun S serisinden j serisine kadar butun romlari denedim cihazim butun rom larda brick oldu ve kurtarma yaptim xiaomi rom larini deneyecegim son care 😌
Rica ederim. Sizin cihazınıza portlanmamış romlar çalışmaz ki, niye deniyorsunuz? O kadar uğraşabiliyorsanız ve android 9'daysanız oreo'ya dönmeyi deneyin bence. Ama her zaman kurtarır mısınız bilemiyorum :)

• Beğen
Tepkiler: imHakeSs
imHakeSs

imHakeSs

Üye
    Konu Sahibi
Bir umut hocam olur belki diye bu arada android surumum 7.0 2 gun once 9 du onuda denedim 7 9 a gore oyunlarda biraz daha performansli titanium backup kurup ne kadar samsungun dayatma programlarini kaldirip rami rahatlatmak son care heralde 😂

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2626675
arslan3332

arslan3332

Üye
Cihazına özel romları yüklemelisin aksi halde hiçbiri çalışmaz boşuna zamanını harcama Samsung denen lanet firmanın exynos işlemcisinin bilindik sorunların biri genelde avrupaya amerikaya snapdragon işlemci ile üretim yapıyorlar doğal olarak üçüncü parti exynos yazılım desteği doğru düzgün olmamış oluyor zaten exynos için üçüncü parti yazılımlarada uğraşmak istemiyorlar çünkü tam verim alınamıyor fazla beklentin olmasın modelin raflardan kaldırılınca bizzat samsung cihazının canına okur.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve imHakeSs

Üst Alt