YouTube Vanced(TR) Base 16.16.38 (REKLAMSIZ ve Arka Planda Çalan YouTube)

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Merhaba, paylaşım için teşekkürler ancak sizin uygulama micro-G ile uyumlu bir şekilde çalışmıyor, microG kurulu iken sizin paylaşmış olduğunuz youtube apk yüklenmiyor hata veriyor, ancak micro-G yi sildiğinizde apk yükleniyor ancak bu seferde micro-G yi yükleyemiyorsunuz. Bu şekilde bir deneme yapıp tekrar düzenlenmenizde fayda var.Merhaba, paylaşım için teşekkürler ancak sizin uygulama micro-G ile uyumlu bir şekilde çalışmıyor, microG kurulu iken sizin paylaşmış olduğunuz youtube apk yüklenmiyor hata veriyor, ancak micro-G yi sildiğinizde apk yükleniyor ancak bu seferde micro-G yi yükleyemiyorsunuz. Bu şekilde bir deneme yapıp tekrar düzenlenmenizde fayda var. Cihazım meuzi m5not sürüm 7.1.1
buyrun kendi sitesinden indirin. Nonroot olanı seçin.

bringmetolife16

Üye
teaekkurler. sorunsuz calisiyor

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
emin dayı

emin dayı

Üye
Zaten normelde çalışıyor onda sorun yok sorun hesap eklemeye gelince basliyor hiçbir şekilde eklenmiyor youtube milletten para 💰 koparmak için işi iyice sıkıya aldı bende hala olmadı cihaz meuzi m5not sürüm 7.1.1 global sürüm bür sürü deneme yaptim nafile bende şimdilik bıraktım anlaşılan reklamli youtube ye devam

• Beğen
Tepkiler: bringmetolife16

bringmetolife16

Üye
hesapta ekledim , su an gayet normal calisiyor kendi hesabimla. bazi telwfonlari desteklemiyo olabilir belki . beninki redmi not 8

Wandeta

Wandeta

Üye
Zaten normelde çalışıyor onda sorun yok sorun hesap eklemeye gelince basliyor hiçbir şekilde eklenmiyor youtube milletten para 💰 koparmak için işi iyice sıkıya aldı bende hala olmadı cihaz meuzi m5not sürüm 7.1.1 global sürüm bür sürü deneme yaptim nafile bende şimdilik bıraktım anlaşılan reklamli youtube ye devam
Mıkrog sıtesınden ındırıp hesabı gırıp youtubeyı öyle kurup deneyın bırde chrome devre dısı bırakıp deneyın

bymafya

Üye
YouTube Vanced 15.05.54 versiyonunun orijinal simgeli ve isimli modunu yayımlama durumunuz var mı? Bir de bu versiyonda canlı yayın izlerken tuş kilidini kapatıp bir sure bekleyip tekrar açtıktan sonra canlı yayında sadece ses geliyor görüntü gidiyor sadece siyah bir ekran geliyor. Bu soruna da baka bilirseniz sevinirim.

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş ve MAERKEK
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
Merhaba arkadaşlar YouTube Vanced'in yeni bir sürümünü sizlere sunmaktan gurur duyarım, bu versiyon resmi youtube vanced (v15.05.54) sitesinden daha güncel bir versiyondur yeni versiyon v15.25.36 olup orijinal YoTube uygulamasındaki yenilikler port edilmiştir, eklenen yenilikler ve düzeltilen hatalar aşağıdaki gibidir.

Detaylar:
- Vanced logo ve Orijinal logo'lu 2 versiyon ayrı olarak eklenmiştir, aşağıdaki bağlantıdan hangisini tercih ederseniz onu indirebilirsiniz.
- Önceki versiyonlarda video izlerken yaşanan siyah ekran sorunu düzeltilmiştir
- v15.05.54 de videolarda kapatılamayan Marka Filigranı (Abone Ol Yazısı) kapatma özelliği tekrar eklenmiştir;
Vanced settings >> Port Extras bölümünden kapatabilirsiniz.
- Yeni mini oynatıcı eklenmiştir açmak için yine; Port Extras bölümünden ulaşabilirsiniz.
- YouTube Vanced uygulama ismi orijinal YouTube olarak düzeltilmiştir
- uygulama içinde yine Amoled Siyah tema özelliğini isterseniz açıp kullanabilirsiniz.
- kendi hesabıyla oturum açıp o şekilde kullanmak isteyenler aşağıdan microG uygulamasını da yüklemeleri gerekmektedir.
- ayriyeten bu versiyonda oturum ile ilgili sorun yaşamamak için aşağıdan güncel migro-G yi yüklemeniz gerekmektedir.

Önemli Not: Lütfen eski versiyonun üzerine güncelleme yapmayınız sizdeki versiyonu kaldırıp yeni versiyonu sonra kurunuz ve kurulumda hata almamak için aşağıda verdiğim linklerden önce microG uygulamasını kurup ondan sonra YouTube apk yı kurunuz.

Link1:
Link2:
Link3:

Son düzenleme:
  • Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: gonyalı, allcatraz, MAERKEK ve 1 kişi daha

allcatraz

Üye
Merhaba arkadaşlar YouTube Vanced'in yeni bir sürümünü sizlere sunmaktan gurur duyarım, bu versiyon resmi youtube vanced (v15.05.54) sitesinden daha güncel bir versiyondur yeni versiyon v15.25.36 olup orijinal YoTube uygulamasındaki yenilikler port edilmiştir, eklenen yenilikler ve düzeltilen hatalar aşağıdaki gibidir.

Detaylar: Orijinal Vanced logo ve teması eklenmiştir
- v15.05.54 de videolarda kapatılamayan Marka Filigranı (Abone Ol Yazısı) kapatma özelliği tekrar eklenmiştir;
- Yeni mini oynatıcı eklenmiştir açmak için yine; Port Extras bölümünden ulaşabilirsiniz.
- uygulama içinde yine Amoled Siyah tema özelliğini isterseniz açıp kullanabilirsiniz.
- kendi hesabıyla oturum açıp o şekilde kullanmak isteyenler aşağıdan microG uygulamasını da yüklemeleri gerekmektedir.
- ayriyeten bu versiyonda oturum ile ilgili sorun yaşamamak için aşağıdan güncel migro-G yi yüklemeniz gerekmektedir.

Önemli Not: Lütfen eski versiyonun üzerine güncelleme yapmayınız sizdeki versiyonu kaldırıp yeni versiyonu sonra kurunuz ve kurulumda hata almamak için aşağıda verdiğim linklerden önce microG uygulamasını kurup ondan sonra YouTube apk yı kurunuz.

Link1:
Link2:
Teşekkürler eline sağlık ama simge hala vanced simgesi acaba tekrar orjinal youtube simgesine çevirme şansınız var mı?

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MustafaErdqn ve kolombo28
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
Teşekkürler eline sağlık ama simge hala vanced simgesi acaba tekrar orjinal youtube simgesine çevirme şansınız var mı?

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Sürümden kaynaklanan apk imzalama da hata oluşturduğu için şuan için çevirme yapamadık ancak imza sorununu çözdüğümüz anda orijinal logo lu versiyon eklenecektir takipte kalın teşekkürler...

Edit:
Orijinal logolu versiyon başlığa eklenmiştir, bağlantıdan indirebilirsiniz.

Link1:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: kolombo28 ve MAERKEK
maskelialbay

maskelialbay

Üye

Merhaba arkadaşlar.
Bu yazımda sizlere YouTube Vanced'i tanıtacağım.
YouTube Vanced Uygulamasıyla hem videoları arka planda oynatacak, hem YouTube'da REKLAMSIZ bir şekilde takılacak, hem de tema özelliğinden yararlanacaksınız.
Tema Özelliği Açıp kapatılabilir bir ayara sahip.
Yani tek uygulamayla hem beyaz hem siyah tema kullanabileceksiniz.
Normal YouTube sürümü 14.21.54

Oturum Açabilmeniz için gerekli olan eklenti(MicroG): (14.10.53 sürümü için bu MicroG sürümünü yükleyin.

14.21.54 sürümü için Ekli dosyalardaki(Alttaki⬇) MicroG sürümünü yükleyin.
NASIL KURACAMI HİÇ ANLAMADIM BEN

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Vanced Manager ile çok kolay bir şekilde yüklemek mümkün. Vanced manager'i resmi sitesinde download yazısının aşağısında download vanced manager yazısına tıklayarak indirin ve yükleyin.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Yukarıda gördüğünüz gibi vanced ve micro g seçenekleri var ikisini de kurun . Bu kadar.

Ekli dosyalar

MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye

Detaylar:
- Vanced logo ve Orijinal logo'lu 2 versiyon ayrı olarak eklenmiştir, aşağıdaki bağlantıdan hangisini tercih ederseniz onu indirebilirsiniz.

Link1:
Link2:
Link3:

NASIL KURACAMI HİÇ ANLAMADIM BEN

Yukarıdaki bağlantıda güncel versiyonu paylaştım üstelik nasıl kuracağınızı da anlattım yazıyı okuyarak sırasıyla kurulumu yapabilirsiniz, takıldığınız yerde yardımcı olmaya çalışırım.

Wandeta

Wandeta

Üye

Detaylar:

Link1:
Link2:
Link3:
Bu uygulamayı sizmi düzenlediniz Vanced sitesinde göremedimde.

• Beğen
Tepkiler: MustafaErdqn
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Wandeta
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
Elinize saglık ama her yer ingilizce

Uygulama da sadece vanced settings bölümü ingilizce kullanımınızda sizi etkileyecek birşey yok siz normal kullanırken göreceğiniz bütün yerler türkçe olacaktır, ayarlar kısmında türkçe yapmaya çalıştım aslına bakarsanız ama youtube un kodlama algoritmasında mı bi sıkıntı var anlayamadım ama çok acayip hatalar ortaya çıktı bende ingilizce bıraktım o kısımları ama dediğim gibi son kullanıcı kısmında kullanırken ingilizce görebileceği hiç biyer yok.

Edit:
Ancak başka bir yöntem bulursam tüm bölümleri türkçeye çevirerek tekrar konuya ekleyeceğim.

Son düzenleme:
  • Beğen
ByJoker33

ByJoker33

Üye
    Konu Sahibi

Detaylar:

Link1:
Link2:
Link3:
YouTube sürümlerine baktığımda böyle bir sürüm mevcut değil
Hattâ beta sürümü bile yok bu şekilde
Büyük ihtimalle YouTube Vanced'in son sürümünün sadece sürüm numarası değiştirilerek yayınlanmış
Türkçe sürümü isteyen konudaki sürümü, Son sürümü isteyen vanced.app sitesinden indirip onu yüklesin
Yaptıkları sahtekarlıktır.

• Beğen
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
YouTube sürümlerine baktığımda böyle bir sürüm mevcut değil
Hattâ beta sürümü bile yok bu şekilde
Büyük ihtimalle YouTube Vanced'in son sürümünün sadece sürüm numarası değiştirilerek yayınlanmış
Türkçe sürümü isteyen konudaki sürümü, Son sürümü isteyen vanced.app sitesinden indirip onu yüklesin
Yaptıkları sahtekarlıktır.

Konuda belirttim zaten YouTube Vanced'in kendi sitesinde ki versiyondan daha güncel bir sürüm, böyle bir sürüm yok dediğiniz olayı da açıkladım bu versiyon çıkmış olan youtube vanced'in v15.05.54 sürümünden alıntı değildir! Orijinal versiyonda ki sürümden alınıp düzenlenmiştir o yüzden sadece sürüm numarası değişikliği söz konusu bile değil, yenilikleri uygulamayı yükleyip bakabilirsiniz sırf oynatıcıdan bile anlarsınız, sizin baktığınız sürümler vanced sürümleri şu anda youtube un kendi resmi uygulamasında v15.30.36 versiyonu mevcut o yüzden bilip bilmeden iftira atmayalım lütfen!

• Beğen
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Oturum açabilmeniz için öncelikle Chorome devre dışı bırakıp ondan sonra tüm gmalleri kaldirmanizgerekiyor yoksa giriş yapamazsınız

MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
Oturum açabilmeniz için öncelikle Chorome devre dışı bırakıp ondan sonra tüm gmalleri kaldirmanizgerekiyor yoksa giriş yapamazsınız

Benim sunmuş olduğum versiyonda öyle bişey yapmanıza gerek yok sadece önce microG sonra youtube u yükleyip giriş yapmanız yeterli

• Sevdim
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve fatihmenteş

Üst Alt