e posta açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
e posta açılmıyor
Arkadaşlar s3 cihazımda rom yükleme sonrasında e posta ağa bağlanamıyor hatası veriyor mega wipe ile tekrardan rom yükledim yine aynı hatayı veriyor Hotmail hesabıma googledan giriş yapıyorum eposta hata veriyor sorun nedir

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Sunucuların Ayarı Vardı Onlardan Mı Acaba veya İnternete Wifi Aracılığı İle Mi Erişmeye Çalişiyor Baktın MI?

• Beğen
Tepkiler: ibrahim 42

M.F.E

Üye
Lineage, AOSP gibi romlardan birini mi yoksa stock romun üstüne kurulu bir costom rom mu kullanıyorsunuz? Eğer lineage vb. romları kullanıyorsanız Google uygulamaları birlikte gelmediyse bu adresten cihazınıza uygun son sürümü indirip flashlayın.
Google uygulamaları yüklü olarak geldiyse uygulamaları Play Store üstünden güncellemeyi deneyin olmadı Google uygulamalarının ön yüklü olmadığı bir rom bulup verdiğim adresten Google uygulamalarını flashlayın.
Mesaj birleştirildi:

Ayrıca Samsung'un e posta uygulamasını kullanıyorsanız onun yerine Gmail i veya alternatif mail uygulamalarını deneyebilirsiniz. Samsung'un mail uygulaması Note 3 te de çalışmıyordu

• Beğen
Tepkiler: ibrahim 42
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Sunucuların Ayarı Vardı Onlardan Mı Acaba veya İnternete Wifi Aracılığı İle Mi Erişmeye Çalişiyor Baktın MI?
[/QUOTE bilmiyorum neoldu her zaman rom yüklerim telefon kastıkca simdiye kadar hiç olmamıştı wifi yok usta
Mesaj birleştirildi:

Lineage, AOSP gibi romlardan birini mi yoksa stock romun üstüne kurulu bir costom rom mu kullanıyorsunuz? Eğer lineage vb. romları kullanıyorsanız Google uygulamaları birlikte gelmediyse bu adresten cihazınıza uygun son sürümü indirip flashlayın.
Google uygulamaları yüklü olarak geldiyse uygulamaları Play Store üstünden güncellemeyi deneyin olmadı Google uygulamalarının ön yüklü olmadığı bir rom bulup verdiğim adresten Google uygulamalarını flashlayın.
Mesaj birleştirildi:

Ayrıca Samsung'un e posta uygulamasını kullanıyorsanız onun yerine Gmail i veya alternatif mail uygulamalarını deneyebilirsiniz. Samsung'un mail uygulaması Note 3 te de çalışmıyordu
s3 cihazım yıllardır her romu yükledim son bir yıldır aynı custom romu yüklüyorum telefon kasıyor onun için arada mega wipe yapıp rom yüklüyorum şimdiye kadar hiç böyle bir sorun çıkmamıştı

Üst Alt