Xiaomi note 8 pro SMS bildirim sesi

Sponsorlu Bağlantılar

dunerunner

dunerunner

Üye
    Konu Sahibi
Xiaomi note 8 pro SMS bildirim sesi
merhaba geçen hafta xiaomi redmi note 8 pro aldım. 5 yıllık Samsung Galaxy s5 den sonra bu telefonun menüsü ve kullanım şeklini beğenemedim. Samsung da kişiye özel zil sesi sms sesi ve titreşim şekli bile tanımlayabiliyordum. hiç sorun olmuyordu. redmi de ise bildirim sesleri sürekli kendiliğinden değişiyor varsayılana dönüyor vb. telefon google ın kişiler ve mesajlar uygulamasını kullanıyor ve kişiye özel sms tonu ayarlayamadım. sohbet ayarlarında var ama değiştirince tüm sms bildirim sesleri de değişiyor. 3. uygulama yüklemeden sms sesi ayarlanıyor mu?🤔🤔🤔

M.F.E

Üye
Kişiler uygulamasında girin. Zil sesini değiştirmek istediğiniz kişiye tıklayın. Daha sonra varsayılan zil sesine tıklayıp oradan istediğiniz zil sesini seçebilirsiniz.

dunerunner

dunerunner

Üye
    Konu Sahibi
Kişiler uygulamasında girin. Zil sesini değiştirmek istediğiniz kişiye tıklayın. Daha sonra varsayılan zil sesine tıklayıp oradan istediğiniz zil sesini seçebilirsiniz.
cevap için teşekkürler onu biliyorum da kişiye özel sms sesi ayarlamak istşyorum

M.F.E

Üye
Ben de bulamadım kişiye özel mesaj sesini. 3.parti sms uygulamalarına bakın isterseniz. Textra yı deneyebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: dunerunner

Üst Alt