Motorola C550 İnternet Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

sinan-19

sinan-19

Üye
    Konu Sahibi
Motorola C550 İnternet Sorunu
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Eski bir model olan Motorola C550 telefonumdan internete bağlanmaya çalıştım ancak hiçbir ayarla internete bağlanmayı başaramadım. Turkcell ve Vodafone hatları ile denedim. İnternet ayarlarını operatörden otomatik aldığımda da manuel ayarladığımda da bağlantı olmuyor. Bilen biri yardımcı olursa sevinirim.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Cihaza baktım ama çok eski bir telefon belki de SIM kart yuvası sorunlu olabilir. Siz internete bağlanmadığını nereden anladınız ?

• Beğen
Tepkiler: sinan-19
sinan-19

sinan-19

Üye
    Konu Sahibi
Cihaza baktım ama çok eski bir telefon belki de SIM kart yuvası sorunlu olabilir. Siz internete bağlanmadığını nereden anladınız ?
Sim kartta sorun yok p20 lite telefonumda sorunsuz giriyorum internete. Motorolanın girmediğini internet tarayıcısından anlıyorum. Mesela Google'ın mobil sayfasına girmiyor.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Sim kartta sorun yok p20 lite telefonumda sorunsuz giriyorum internete. Motorolanın girmediğini internet tarayıcısından anlıyorum. Mesela Google'ın mobil sayfasına girmiyor.
Motorola nın SIM kartı yuvasını demiştim, telefon çok eski olduğundan telefon içerisindeki sertifikaların süreleri geçmiştir muhtemelen. Bununda çözümü olacağını düşünmüyorum.

• Beğen
Tepkiler: sinan-19
sinan-19

sinan-19

Üye
    Konu Sahibi
Motorola nın SIM kartı yuvasını demiştim, telefon çok eski olduğundan telefon içerisindeki sertifikaların süreleri geçmiştir muhtemelen. Bununda çözümü olacağını düşünmüyorum.
Anladım teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş

Üst Alt