Çoklu Paylaşım Dev S60v3 J2ME Oyun Arşivi - 240x320 ve 320x240

Sponsorlu Bağlantılar

Nokia S60v3 cihaz kullanıyormusunuz?

• Aktif kullanıcıyım

• İkinci telefonum

• Nadiren kullanıyorum

• Kullanmıyorum

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
    Konu Sahibi
Dev S60v3 J2ME Oyun Arşivi - 240x320 ve 320x240
Merhaba değerli Maxicep forum üyeleri.

Bildiğiniz gibi son 10 yılda Symbian ve Nokia S40 için oyun-uygulama-destek veren sitelerin çok büyük bir kısmı kapatıldı. Bu yüzden şimdiye kadar yapılmış en büyük J2ME (JAR) oyun arşivini yapma kararı aldım. Oyunlar ekran çözünürlüğüne ve işletim sistemine göre ayrı-ayrı arşivlerde toplanmıştır.

Oyunlar dedomil sitesinden yüklenip arşivlenmiş ve tüm erotik oyunlar temizlenmiştir. Her bir arşivde oyunlar adının ilk harfine uygun klasörlere konulmuş, oyunun adına çözünürlük bilgisi eklenmiştir. Oyunlarla aynı isimde TXT dosyaları vardır ve bu dosyalar oyunun ingilizce açıklamasını barındırıyor.

Şimdi gelelim arşivlere:
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Konuların yapımı için oyunların toplanması ve hazırlanması tam 1 hafta sürdü. Bu 1 haftada işin %90 kısmını otomatikleştirmek için C# programlama dilinde 2 tane program, dosya sıralanması için 10 a yakın Batch skript yazdım. Yani ciddi bir emek söz konusu. Bu yüzden arşivi indiren arkadaşların konuyu beğenip yorum yazmasını rica ediyorum. Aktiv S40 ve S60 kullanıcılarının sayına bakarak uygulama arşivi yapmayı düşüneceğim.

PS: Adminlerin dikkatine - konu ayrı bölümlerde açılacak. Link ve oyunlar, oyun listeleri farklıdır. Lütfen konuları yanlışlıkla kilitlemeyin.

• Beğen
Tepkiler: dejavu178, bveo1990, cw_475 ve 2 diğerleri

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir
Jerkez38

Jerkez38

Üye
Emeğinize sağlık. Dokunmatik kullanmıyorum. Sıkı bir s60v3-v5 takip ediyorum. Arşivleri kullanmıyorum ama halen daha bu sisteme katkı sağladığınız için teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: ömer talat katı ve Nuru TaşDemir
Nolur1903

Nolur1903

Üye
çok teşekkürler kardeşim cok saol

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir ve ömer talat katı
bveo1990

bveo1990

Üye
Teşekkür