Yunan askerleri dövdüğü göçmenleri yarı çıplak geri gönderdi

Sponsorlu Bağlantılar

PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Yunan askerleri dövdüğü göçmenleri yarı çıplak geri gönderdi
Edirne'den Yunanistan'a geçen bir grup göçmen, Yunan güvenlik güçleri tarafından darp edildi.
Göçmenlerin üzerindeki para ve giysiler alınarak yarı çıplak halde Türkiye'ye gönderildi.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

'den Meriç Nehri'ni geçerek 'a giden göçmenlere, asker ve polislerin uyguladığı şiddet her geçen artıyor.
Aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu bir grup göçmeni yakalayan Yunan güvenlik güçleri, bazılarını darp ettikten sonra yarı çıplak halde Meriç Nehri’nden geri gönderdi.
Türkiye tarafına gelen göçmenler, yakındaki köylere gitti. Köylüler burada göçmenlere yiyecek ve giyecek vererek, ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştı.

Kaynak: Hürriyet

• Üzüldüm
  • Düşünceli
Tepkiler: @Safak, MAERKEK ve Fatih BaKeR

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Yunan bunlara Türklere saldırsanız sizi içeri alırız dese üstüne silah verse o zaman ne yaparlar acaba ?

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Yunan bunlara Türklere saldırsanız sizi içeri alırız dese üstüne silah verse o zaman ne yaparlar acaba ?
Türkiyeyi beğenseler giderler mi ? Beğenmiyorlar.
Bu ülkede kürdistan kurmak için silahlananlardan bir farklarının olacağını sanmıyorum. Avrupa Türk düşmanı pkk lıları kabul ediyor zaten özellikle pkk seviciler fransa gibi ülkelere gitmek istiyor.
Bu ülkeye ihanet edenleri burada tutmak büyük hata. İster Suriyeli olsun, isterse kimliğinde T.C. yazsın, geri dönmemek üzere gitmeli ama gel gör ki dağdaki hainleri yakalayıp besliyoruz. Sonra tüm faturayıda bu ülke için dişiyle tırnağıyla çalışan yurdum insanının sırtına sarıyoruz.

Rusya ile anlaşma yapıldı aynı zamanda bunlar geri postalandı tesadüfe bak sen :hmmm

• Beğen
  • Kahkaha
Tepkiler: TheNightMare., MAERKEK ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Burada Neyi Beğenmedilerde Gidiyorlar Acaba

• Şaşırdım
  • Düşünceli
Tepkiler: PALA. ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Besle kargayı oysun gözünü hesabını bunlar. Biz vatan en ufak sıkıntıya uğramasında rahatsızlık duyan bir milletiz. Bundan rahatsız olmayanı da dışlarız , sevmeyiz . Suriyeliler öyle bir zihniyet yok , bugün burayı beğenmeyen , yarın avrupayı beğenmez . Yapamayan çamur atar misali.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve DarkredBlue61
PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Rahat battı.
Besle kargayı oysun gözünü hesabını bunlar. Biz vatan en ufak sıkıntıya uğramasında rahatsızlık duyan bir milletiz. Bundan rahatsız olmayanı da dışlarız , sevmeyiz . Suriyeliler öyle bir zihniyet yok , bugün burayı beğenmeyen , yarın avrupayı beğenmez . Yapamayan çamur atar misali.
Biz bu ülkenin öz evladı iken ikinci sınıf insan muamelesi görsekte sesimizi çıkartmıyoruz, memleket ayakta kalsın yeter diyoruz, vatandaş olarak hepimizin sorunları var ama kalkıp devlete düşman olmak çok yanlış. Sorsan aç kaldılar burada halbuki, bir dünya reçete ödendi, sağlık ve barınma hizmeti aldılar. Çıplak döndüler yine bizim insanımız giydirdi. Daha ne diyeyim, bizim insanımız kadar merhametlisini bulamazlar...

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
@Safak

@Safak

Üye
Sondaki suriyeli ne diyor anlamadım