• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Deji Batarya İnceleme

Sponsorlu Bağlantılar

arslan3332

arslan3332

Üye
    Konu Sahibi
Deji Batarya İnceleme
Herkese selamlar...

Daha önce batarya tavsiyesi için konu açmıştım sonra yeni batarya almaya karar verip deji marka batarya almıştım.Yeterince süre kullandıktan sonra tecrübelerimi kısaca aktarmaya karar verdim.

Bataryayı aracı sitelerden değil kendi sitelerinden aldım kısa sürede elime ulaştı.Kendi sitelerinden alınca küçük de olsa biraz daha hesaplı fiyata alınabiliyor.

Bataryayı korunaklı iyi şekilde paketlemişler ve yanında benim kapağım vidalı olmadığı için kapak açma aparatlarını da göndermişler ayrıca paket içerisinde bilgilendirme broşürü de çıkıyor.

Bataryayı telefona takıp 15 gün kullandım şarj olma ve bitme süreleri orijinal batarya ile aynı sonuçları verdi.15. günde bataryayı bitirip telefon kapalı şekilde şarja taktığım da telefonda hiç tepki yoktu.Eski bataryayı takıp denediğim de çalışmıştı yani deji batarya bozulmuştu.Müşteri hizmetlerini aradım karşı ödemeli gönderin yenisini gönderelim dediler bende kargoya verip cuma günü gönderdim pazartesi sabah yenisini ücretsiz kargo ile bana gönderdiler.Araya haftasonu girdiği için bu kadar kısa sürede göndereceklerini zannetmiyordum bozuk batarya önce incelenir sonra değişim kararı verirler diye ortalama 4-5 gün gözden çıkartmıştım ama sanki bende kargoya teslim ettiğimde onlarda yenisini kargoya vermişler gibi geldi bana bu şekilde hızlı olmaları ve kargo ücretini bana ödetmemelerini beğendim.

Yeni batarya geldiğinde takıp gene şarj olma ve bitme sürelerini incelediğimde orijinal batarya ile aynı sonuçları verdiğini gördüm.Kullanmaya başlayalı uzun süre oldu şuana kadar önceki gibi hiçbir sorun olmadı ve şarj süreleride hemen hemen aynı seviyelerde değişme olmadı.

Sonuç olarak bu sektörde deji markası farkındalık yaratmış başarılı şekilde ilerliyorlar bataryam bozulsa bile kısa sürede değişim ve ürünlerinin arkalarında durmaları güven veriyor.Batarya alacaklara tavsiye ederim ve eğer telefonunuz eski ve orijinal batarya bulmada tereddüt ediyorsanız kesinlikle bu markayı tavsiye ederim fiyatı yan sanayi merdiven altı markalara göre yüksek gelebilir ama onlar sürekli bozulur ve sözde garantileri geri almayı veya onarımı kabul etmez çünkü onu satanlar kadar sattıkları ürünlerde onlar gibi bomba gibi elinizde patlayabilir.Sağlığınızı tehlikeye atmaya değmez.

Herkese iyi forumlar.

Site adreslerini bilmeyenlere link aşağıda

Son düzenleme:
  • Sevdim
  • Beğen
Tepkiler: PALA., Baydırman ve MAERKEK

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Video Filan Ataydın İyiydi Aslında Test Olsun Filan Ne Varsa

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Öncelikle incelememiz için teşekkür ederim . Çok bilgilendirici ve faydalı paylaşım olmuş.
Deji batarya , simexx gibi firmalar batarya üretiminde fasonluk kısmını aşmış hedeflerini üreticilerin kullanıcıya ileri yıllarda sunmadığı batarya ihtiyacını karşılamak olarak belirlemişlerdir. Kaliteli bataryanın yanında müşteri memnuniyeti politikasını benimsemiş olduğunu görüyoruz.

Ben gönül rahatlığıyla 5 senelik telefonuna batarya arayan arkadaşa orjinali arama zaten rafta 4 sene geçirdi sen en fazla 1 sene kullanırsın. Deji batarya al 2019 üretim keyfine bak diyebiliyorum .

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve arslan3332
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@arslan3332 hangi cihazda kullanıyorsun bu bataryayı ?

• Beğen
Tepkiler: arslan3332
arslan3332

arslan3332

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle incelememiz için teşekkür ederim . Çok bilgilendirici ve faydalı paylaşım olmuş.
Deji batarya , simexx gibi firmalar batarya üretiminde fasonluk kısmını aşmış hedeflerini üreticilerin kullanıcıya ileri yıllarda sunmadığı batarya ihtiyacını karşılamak olarak belirlemişlerdir. Kaliteli bataryanın yanında müşteri memnuniyeti politikasını benimsemiş olduğunu görüyoruz.

Ben gönül rahatlığıyla 5 senelik telefonuna batarya arayan arkadaşa orjinali arama zaten rafta 4 sene geçirdi sen en fazla 1 sene kullanırsın. Deji batarya al 2019 üretim keyfine bak diyebiliyorum .
@arslan3332 hangi cihazda kullanıyorsun bu bataryayı ?
Tavsiyenize katılıyorum dediğiniz gibi eski telefona orijinal batarya bulmak zor bulsak da ömrü kısa oluyor yan sanayiler ve merdiven altı ürünleri söylemeye gerek yok zaten benim diğer telefona almıştım sony xperia z3 dü oda geçen hafta iş bilmez bir telefoncunun gazabına uğradı şuan düzgün çalışmıyor telefoncu hatasını kabul edip tamir etmiyor bende tamir etmek zorunda olduğu için peşini bırakmıyorum anakart değişirse hayata dönecek 5. senesinde ilk telefoncuya gitti onda da malesef mahvoldu

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
arslan3332

arslan3332

Üye
    Konu Sahibi
Video Filan Ataydın İyiydi Aslında Test Olsun Filan Ne Varsa
Görsel video vs. için vakit bulup biraz uğraşmak gerekiyor benim aklımda bu markanın değerlendirmesini hep yazmak vardı vakit bulmuşken yazdım normalde daha önce yazacaktım hayatın akışında unutuyordum böyle bir değerlendirmeyi hakeden bir marka beni memnun ettiler umarım bu çizgide devam edip herkesi memnun ederler.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Hayırlı olsun, konu için teşekkürler.
Orjinal bataryanın yarı fiyatına aynı performansı veren bir ürün.
Vakit bulursam bende bu batarya hakkında birkaç kelam konu açmayı düşünüyorum...
Firma sağlam. Orjinal batarya 100 lira ise bu batarya genelde onun yarı fiyatı oluyor.
Gidipte 20 liralık çöplere para verip telefonu ve kendimizi riske atmaya değmez...

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve arslan3332

MaxipmaN

Üye
Deji ile ilgili okuduğum yorumlar son zamanlarda kötü. Kalite düşmüş bence.

supragt

supragt

Üye
Ben de bugün deji batarya aldım kargo yarın elimde olur. Uzun vadede nasıl acaba ?

• Beğen
Tepkiler: arslan3332 ve MAERKEK
PALA.

PALA.

Üye
Ben de bugün deji batarya aldım kargo yarın elimde olur. Uzun vadede nasıl acaba ?
Hayırlı olsun, cihazın yanında gelen şarj adaptörü ve kablosu ile kullanırsanız en iyi verimi alırsınız...

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, arslan3332 ve supragt
supragt

supragt

Üye
Hayırlı olsun, cihazın yanında gelen şarj adaptörü ve kablosu ile kullanırsanız en iyi verimi alırsınız...

Bugün elime ulaştı ama maalesef değişim talebi ile geri yolladım bendeki Zenfone 2 ZE551ML için almıştım soket kısmı uymadı.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
arslan3332

arslan3332

Üye
    Konu Sahibi
Yanlış mı göndermişler? Yanlış mı sipariş verdin?

• Beğen
Tepkiler: supragt
supragt

supragt

Üye
Yanlış mı göndermişler? Yanlış mı sipariş verdin?

yanlış vermedim doğru bataryayı göndermişler ama soket kısmı uymuyor soket yerinden hemen çıkıyor sanırım hatalı üretim.

• Beğen
Tepkiler: PALA., MAERKEK ve arslan3332
PALA.

PALA.

Üye
Bugün elime ulaştı ama maalesef değişim talebi ile geri yolladım bendeki Zenfone 2 ZE551ML için almıştım soket kısmı uymadı.
Olabilir böyle şeyler koşulsuz iade bunun için. Bana da yanlış ürün gelmişti, sonra doğru ürün geldi ama oda biraz büyüktü, bataryanın altında plastik tampon vardı modifiye maksatlı onu söktüm tam oldu :)
Paranızı koşulsuz iade etmeleri yada cihazınıza uygun bir ürün yollamaları gerekir...

Geçmiş olsun.

• Beğen
Tepkiler: supragt, arslan3332 ve MAERKEK
Wandeta

Wandeta

Üye
Simex bataryadan memnun kalmamıştım ama Deji batarya güzel çıkmıştı ikiside çinde üretiliyor

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve PALA.
yeumyang

yeumyang

Moderator
Eski Sony z3 Compact içinde batarya lazım ama telefonun ekran da hoparlör ahize de değişmesi lazım çok masraf çıkar şimdi hiç gerek yok

bkrsn44

Üye
deji yakındır kapını çalcam

Wandeta

Wandeta

Üye
Syrox batarya

Simex batarya

Deji batarya

Yerli diye geçiyor ..Karar sizin

purupak

purupak