Ücretli uygulama ücretsiz nasıl alabiliriz yardım

Sponsorlu Bağlantılar

skyynet

Üye
    Konu Sahibi
Ücretli uygulama ücretsiz nasıl alabiliriz yardım
Ücretli bir apk dosyasını ücretsiz hale getirmek mümkünmü arkadaşlar 1.329 tl uygulama indirdim ama giriş şifresi istiyor bu şifreyi kaldırmak mümkün mü yardımcı olursanız çok sevinirim

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Yönetici tarafından düzenlendi:

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Maç tahmin programına 1300 lira para vermek??? İnternetten indirseydin ya programı.

m

Şunları bir dene çalışan olursa paranı geri al. Maç tahmin uygulamasına 1300 lira verilir mi?

skyynet

Üye
    Konu Sahibi
Maç tahmin programına 1300 lira para vermek??? İnternetten indirseydin ya programı.

m

Şunları bir dene çalışan olursa paranı geri al. Maç tahmin uygulamasına 1300 lira verilir mi?

Para vermedim ücretsiz olarak indirdim telefona ama giriş yaptığım da üyelik istiyor bunu ücretsiz yapmak mümkünmü diye araştırma yapıyorum

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Para vermedim ücretsiz olarak indirdim telefona ama giriş yaptığım da üyelik istiyor bunu ücretsiz yapmak mümkünmü diye araştırma yapıyorum
Lucky patcher programı var belki işine yarar. Sana verdigim linkteki APK ları indirip denedin mi?

skyynet

Üye
    Konu Sahibi
evet ordan indirdiğim APK dosyaları da üyelik istiyor Lucky patcher indirdim Apk dosyasını seçiyorum yama yüklüyor uygulamayı tekrar açtığım da vip login şifre girin diyor uygulamayı yayınlasam yardımcı olursan çok sevinirim

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ben yazılım işinden anlamıyorum. Demekki programı yapan arkadaş korsan kullanıma karşı bir yöntem gelistirmiş. Benim yapabileceğim birşey yok maalesef.

• Beğen
Tepkiler: skyynet

skyynet

Üye
    Konu Sahibi
Ben yazılım işinden anlamıyorum. Demekki programı yapan arkadaş korsan kullanıma karşı bir yöntem gelistirmiş. Benim yapabileceğim birşey yok maalesef.

ilginiz için çok teşekkürler inşallah çözebilcek bir arkadaş çıkar

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
ilginiz için çok teşekkürler inşallah çözebilcek bir arkadaş çıkar
Şifreyi kırma işi zor ve bu forumda öyle birisini olduğunu düşünmüyorum. Senin yapman gereken en mantıklı şey bu programın modlanmış versiyonunu bulup kullanman. Biraz ingilizcen varsa yabancı forumlardan bulabilirsin.

skyynet

Üye
    Konu Sahibi
Şifreyi kırma işi zor ve bu forumda öyle birisini olduğunu düşünmüyorum. Senin yapman gereken en mantıklı şey bu programın modlanmış versiyonunu bulup kullanman. Biraz ingilizcen varsa yabancı forumlardan bulabilirsin.

Haklısın yabancı platformlar da araştırma yapayım teşekkürler

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Rica ederim ne demek. Maç tahmini eden bir programa neden bu kadar ihtiyacın var anlamadım. Bi de fiyatı 1300 lira. İlginç.

skyynet

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim ne demek. Maç tahmini eden bir programa neden bu kadar ihtiyacın var anlamadım. Bi de fiyatı 1300 lira. İlginç.

8 sene önce böyle bir proğram sayesin de 12,500 kazanmıştım verdigi bütün maçlar gelmiyor ama bet365 ve farklı analiz yöntemleri kullanıyorlar fikir yürütebilmem için ihtyaç duyuyorum.

arslan3332

arslan3332

Üye
Bu uygulama sazan avına benziyor tanıtım resimleri bile kötü montajlı kalitesiz.Yorum yapanlarda sahte hesaplara benziyor 8 sene önce 12.500 kazandıran program bu olmadığı kesin kimse inanıp mağdur olmasın.1300 küsüratlık uygulamanın içine reklam koymayada mı utanmadınız 😀

skyynet

Üye
    Konu Sahibi
Bu uygulama sazan avına benziyor tanıtım resimleri bile kötü montajlı kalitesiz.Yorum yapanlarda sahte hesaplara benziyor 8 sene önce 12.500 kazandıran program bu olmadığı kesin kimse inanıp mağdur olmasın.1300 küsüratlık uygulamanın içine reklam koymayada mı utanmadınız 😀

Yorumun için teşekkürler bu tür uygulamaların bir çoğu dolandırıcı amaçla kuruluyor benim amacım da hiç bir ücret ödemeden bunun için deki paylaşılanları ücretsiz temin edip fikir yürüte bilmek senin de dedigin gibi 1.300 tl olan bir uygulamaya neden reklam koyma geregi duysunlar ki gerçek olsa.

Üst Alt