Redmi Note 8 kullananlar yardımcı olabilir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Redmi Note 8 kullananlar yardımcı olabilir mi?
Arkadaşlar son güncelleme sonrası pil sürenizi atabilir misiniz? Telefonu yeni almama rağmen o övülen pil süresini almıyorum su an

• Beğen
Tepkiler: derya1978

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Cihazı ne süredir kullanıyorsunuz?

derya1978

Üye
Arkadaşlar son güncelleme sonrası pil sürenizi atabilir misiniz? Telefonu yeni almama rağmen o övülen pil süresini almıyorum su an

bende telefonu yeni aldım 20 gün oldu gayet memnunum süper hızlı telefon

batarya 4 gün gidiyor benim sürekli wifi açık üstelik 2,5 gün altına inmedi hiç

en son güncelleme indirdim miui 11,04,00

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
bende telefonu yeni aldım 20 gün oldu gayet memnunum süper hızlı telefon

batarya 4 gün gidiyor benim sürekli wifi açık üstelik 2,5 gün altına inmedi hiç

en son güncelleme indirdim miui 11,04,00
Hocam 4 gün nasıl gidiyor sadece işiniz olunca açıyorsunuz o zaman telefonu

• Beğen
Tepkiler: derya1978

derya1978

Üye
Hocam 4 gün nasıl gidiyor sadece işiniz olunca açıyorsunuz o zaman telefonu

telefonum sürekli açık 7 / 24 interneti sabah 8 gibi wifi açarım akşam 19 a kadar wifi açık olur

4 gün 5 saat oldu sarjdan çıkaralı daha % 28

konuşma yaparım günde 20 / 25 dk kadar ,messenger , mynet , matriks mobil borsa uygulaması , ingstram , twitter gibi kullanırım

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu

derya1978

Üye

sizin kaç gün gidiyor sarjınız

çok telefon ile uğraşıyorsunuz az gitmesi normal

bu telefonu almadan lg g3 telefon kullanıyordum interneti bile açamıyordum sarj 1 günde bitiyordu

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
sizin kaç gün gidiyor sarjınız

çok telefon ile uğraşıyorsunuz az gitmesi normal

bu telefonu almadan lg g3 telefon kullanıyordum interneti bile açamıyordum sarj 1 günde bitiyordu
Evet telefon elimde hep ama 6 7 saat ekran süresi

arslan3332

arslan3332

Üye
Şarj konusunu değerlendirebilmek için bu şekilde pil istatistiklerini buraya koymak gerekir.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Büyük resimleri yüklerken biraz küçültüp yükleyin telefondan giriş yapınca pek hoş olmuyor.

hussky

hussky

Üye
bende en cok hucre bekleme harcıyor görunuyor ne demek oluyor bu ? bısey yapmam gerekırmı

hussky

hussky

Üye
Telefon 2 gunluk guncelleme vs yaptım bıraz mobıl bıraz wıfıden.. hucre bekleme internet kullanımı anlamınamı geliyor

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Telefon 2 gunluk guncelleme vs yaptım bıraz mobıl bıraz wıfıden.. hucre bekleme internet kullanımı anlamınamı geliyor
Eğer 4G seçili ise mobil ağ türü olarak ve sinyal zayıfladığı durumlarda cihaz daha fazla batarya harcayarak durumu kotarmaya çalışır bu da hücre bekleme olarak bataryada gözükür. Ağ türünü değiştirerek durumu gözlemleye çalışabilrsiniz.

• Beğen
Tepkiler: hussky

Üst Alt