GRID™ Autosport v1.6RC9-android (Paid)

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
GRID™ Autosport v1.6RC9-android (Paid)
GRID™ Autosport, Android cihazlar için yayınlanan yarış oyunudur.

GRID™ Autosport Android 9.0 (Pie), 3.9GB boş alan gerektirir ve aşağıda yer alan cihazlar için resmi olarak desteklidir:

• Google Pixel 2
• Google Pixel 2 XL
• Google Pixel 3
• Google Pixel 3 XL
• Google Pixel 4
• Google Pixel 4 XL
• HTC U12+
• Huawei Honor 10
• Huawei Mate 20
• LG V30+
• Motorola Moto Z2 Force
• Nokia 8
• OnePlus 5T
• OnePlus 6T
• Razer Phone
• Samsung Galaxy S8
• Samsung Galaxy Note8
• Samsung Galaxy S9
• Samsung Galaxy Note9
• Samsung Galaxy S10
• Samsung Galaxy S10+
• Samsung Galaxy S10e
• Samsung Galaxy Tab S4
• Sony Xperia XZ1
• Sony Xperia XZ2 Compact
• Xiaomi Pocophone F1

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve Buğra

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Android 9 ve amiral gemisi cihaz istiyor oyun. Düzeltir misin lütfen?

baho66

Üye
Dostum liste dışındakiler açmaz mı? Donanımsal olarak cihazım yeterli.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Dostum liste dışındakiler açmaz mı? Donanımsal olarak cihazım yeterli.
Resmi olarak desteklenmiyorlar. Çalıştırır eğer sağlam bir telin varsa. Beş senelik oyunu en son android te getirdiler. Hem fiyatı çok pahalı hem de oynamaya değmeyecek kadar kötü bir port.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK

baho66

Üye
Dostum açacak gibi olurken play oyunlar bildiriminde uyarı verip atıyor. Cihazım mi6.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Oyundan kaynaklı sorun vardır o zaman. Satın mı aldın yoksa netten mi indirdin? Satın aldiysan hemen iade et internetten indirip dene.

z.turk30

z.turk30

Üye
Oyunu satın alım yapmadan oynayamıyorsunuz,ayrıca grafik ve hakimiyette sınıfta kaldı.Cihaz note8 ..

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Oyunu satın alım yapmadan oynayamıyorsunuz,ayrıca grafik ve hakimiyette sınıfta kaldı.Cihaz note8 ..
İnternette bir sürü dolaşıyor oyunun dosyaları. Ben bütün oyunları hep netten indirip oynadım. Sen bulamamişsındır. 70 TL çöpe gitti geçmiş olsun. Ben söyledim beş senelik oyunu yeni diye satmaya çalışıyorlar. Android 9 olsaydı bende internetten indirip denicektim de neyse. Tekrar geçmiş olsun.

z.turk30

z.turk30

Üye
Çok itici mesajlar yazıyorsun,lütfen oyunu internetten bulduğun haliyle kurabildiğini söyle.70 tl verebilirim bu benim yapıma ve emeğe olan saygımı gösterir sonuçta bu oyunu prolar oynar nooblar bakar..

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Çok itici mesajlar yazıyorsun,lütfen oyunu internetten bulduğun haliyle kurabildiğini söyle.70 tl verebilirim bu benim yapıma ve emeğe olan saygımı gösterir sonuçta bu oyunu prolar oynar nooblar bakar..
Bizde ısrarlı davranışını çok kez uyardık ama kimsenin zorla yazmamasını sağlayamayız, kendisi forumumuzun sahibi değildir.

İnternette bir sürü dolaşıyor oyunun dosyaları. Ben bütün oyunları hep netten indirip oynadım. Sen bulamamişsındır. 70 TL çöpe gitti geçmiş olsun. Ben söyledim beş senelik oyunu yeni diye satmaya çalışıyorlar. Android 9 olsaydı bende internetten indirip denicektim de neyse. Tekrar geçmiş olsun.

Tekrar bu şekilde uyarmış olalım ısrarlı davranışınızdan vazgeçin.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bizde ısrarlı davranışını çok kez uyardık ama kimsenin zorla yazmamasını sağlayamayız, kendisi forumumuzun sahibi değildir.

Tekrar bu şekilde uyarmış olalım ısrarlı davranışınızdan vazgeçin.
Ben mi itici mesajlar yazıyor musum? Allah aşkına 70 lira gibi bir fiyatla oyunu Türkiye de satıyorlar, ben kendi fikirlerimi belirtiyorum sadece. Aynı oyun Amerika da 10 dolara satılıyor. Amerikalıların 10 dolara oynadığı oyunu sen 70 TL para vererek oynuyorsun. Benim eleştirim sana değil. Yazdıklarımı doğru anlamıyorsunuz. Beş sene önce cıkmış bir oyunu yeni bir oyunmuş gibi insanlara satıyorlar. Ben seninle alakalı tek kelime ettim mi? Mesut bey ben soylediklerimde asla ısrarci olmuyorum. Geçmişte bana bu forumda ne hakaretler edildi o üyeler hakkında tek bir işlem yapılmadı surekli beni uyardı. Son olarak 70 lira ver ya da verme beni ilgilendirmez bu fiyatlar aşırı yüksek. Benim tepkim bu sirketlere. Ceza verecekseniz de sesimi cikarmam ancak bana hakaret edenler hakkında da aynı hassasiyeti gostermeni isterim Mesut bey.

Buğra

Buğra

Admin
Sakin olun tartışacak herhangi bir durum yok. Gereksiz mesajları sildim.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve TheNightMare.
z.turk30

z.turk30

Üye
1. Olay bu oyunun ne zaman çıktığı ve androide yeni geldiğini biliyorum.
2. Olay bu oyunu her apk data obb şeklinde kuramıyorsun,yani bunu da bilmeden ezbere konuştuğunu da biliyorum
3. Olay zaten olaya bilmişlik değil de öğrenmiş bir şekilde giriş yapsan olaylar bu boyuta gelmez..

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
1. Olay bu oyunun ne zaman çıktığı ve androide yeni geldiğini biliyorum.
2. Olay bu oyunu her apk data obb şeklinde kuramıyorsun,yani bunu da bilmeden ezbere konuştuğunu da biliyorum
3. Olay zaten olaya bilmişlik değil de öğrenmiş bir şekilde giriş yapsan olaylar bu boyuta gelmez..

Son düzenleme:

baho66

Üye
Beyler oyunu satın almadım indirdim. Ama çalışmadı nedense. Oyundan attı durdu. Donanımsal sıkıntım yok şükür. Real racing 3 e devam.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
En doğrusunu yaptın. Bi de dalga geçer gibi 70 TL ye satıyorlar.

z.turk30

z.turk30

Üye
Beyler oyunu satın almadım indirdim. Ama çalışmadı nedense. Oyundan attı durdu. Donanımsal sıkıntım yok şükür. Real racing 3 e devam.
@baho66 ,oyun farklı bir dosya sistemi ile kurulumu tamamlıyor.Adamlar önlemini almış yani..

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Boşver gitsin çöp zaten oyun. Steam deki eleştirileri girip okuyabilirsin. Real Racing sürekli güncellenen bir yapım. Grid'le aynı sene çıktı.

Üst Alt