Siyah 808 için Hackli ve sadeleştirilmiş OFW aranmakta...

Sponsorlu Bağlantılar

taxali

Üye
    Konu Sahibi
Siyah 808 için Hackli ve sadeleştirilmiş OFW aranmakta...
Dün akşam sırf meraktan ufakta tedirginlikle 808 cihazıma phoenix ile @DarkredBlue61 in hackli ve sadeleştirilmiş OFW'sinin indirip kurdum ve şunu anladım bu zamana kadar boşuna endişelenmişim telefonu hacklemek için boşuna uğraşmışım telefonu hacklemek isteyipte bi türlü hackleyemeyen yine sertifika hatası alan dostlar emin olun telefona flash atmak daha zahmetsiz. Neyse konuya döneyim hackli ofw'yi indirip kolayca kurdum C'de 700 MB'den fazla boş yer vardı :) ama dikkat etmemişim telefon yönetiminde cihaz kodu 059M7J8 (kırmızı) olarak geçmekte takınıtılı biriyim pek bir sorun olacağını zannetmem ama içim cidden rahat etmiyor :) @DarkredBlue61 ve diğer uzman arkadaşlar sizden ricamdır 059M7J6 siyah 808'e göre sadeleştirilmiş hackli flash dosyaları elinde olan varsa paylaşabilir mi? Aslında siyah 808'in ofw dosyalarını nokiafirmwares.net te buldum hatta .uda uzantılı dosyaya müdahale edip ofw'yi hacklerim ama bi ton boş gereksiz uygulama var onları ofw'nin içinden bulup silecek kadar ustalaşamadım. Lütfen yardım...

• Beğen
Tepkiler: Hasand. ve DarkredBlue61

PALA.

PALA.

Üye
şunu anladım bu zamana kadar boşuna endişelenmişim telefonu hacklemek için boşuna uğraşmışım telefonu hacklemek isteyipte bi türlü hackleyemeyen yine sertifika hatası alan dostlar emin olun telefona flash atmak daha zahmetsiz.
Kırmızı siyah beyaz renk kafanıza takmayın sıkıntı çıkmaz :)
Eğer verim aldıysanız daha fazla kurcalamayın, bu şekilde devam edin. Her cfw- ofw tat vermiyor.

• Beğen
Tepkiler: taxali

taxali

Üye
    Konu Sahibi
Kırmızı siyah beyaz renk kafanıza takmayın sıkıntı çıkmaz
Eğer verim aldıysanız daha fazla kurcalamayın, bu şekilde devam edin. Her cfw- ofw tat vermiyor.
Evet sorun olmaz diye düşünüyorum ama belki birinin arşivinden çıkar diye yine sorayım dedim.

PALA.

PALA.

Üye
  • Beğen
Tepkiler: taxali
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Elinde Siyahın Yazılımı Var Mı?

Varsa Bunları Dener Misin Detaylı Anlattım Baya Öncelerden
1
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

2

• Beğen
Tepkiler: taxali ve PALA.

taxali

Üye
    Konu Sahibi
Elinde Siyahın Yazılımı Var Mı?

Varsa Bunları Dener Misin Detaylı Anlattım Baya Öncelerden
1

2
19 tane OFW dosyası var daha dün indirdim nokiafirmwares.net'ten.

Hasand.

Hasand.

Üye
Renk takıntısı hiç olmadı bir çok cihaz kullandım önemli olan hız daha çok stabil olması

Hasand.

Hasand.

Üye
Örneğin benim C7 siyahtı aldığımda ben beyaz kasa taktım cfw atarken hep siyah renk için oluyordu şuan da cihaz mavi renkte

taxali

Üye
    Konu Sahibi
@DarkredBlue61 sizin editlediğiniz ofw'de yetkiler diye bi bölüm var ordan hacki istediğim zaman devre dışı bırakılabiliyor o mükemmel bir olay bence sadece o mod dosyası bile bana yeter, şimdi siyah 808'e göre ofw editlemeye çalışacağım konularda araştırdım ama bulamadım bu yetkiler modunu. Varsa eğer rica etsem link koyar mısınız?

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
@DarkredBlue61 sizin editlediğiniz ofw'de yetkiler diye bi bölüm var ordan hacki istediğim zaman devre dışı bırakılabiliyor o mükemmel bir olay bence sadece o mod dosyası bile bana yeter, şimdi siyah 808'e göre ofw editlemeye çalışacağım konularda araştırdım ama bulamadım bu yetkiler modunu. Varsa eğer rica etsem link koyar mısınız?
Buyur

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve taxali

Üst Alt