Güncelleme isteyen oyunları eski sürümde açma

Sponsorlu Bağlantılar

bahakerem

Üye
    Konu Sahibi
Güncelleme isteyen oyunları eski sürümde açma
Arkadaşlar merhaba, benim sorum şu;
Ben Android telefonuma bir oyunun apk'sını Google Play haricinde yükledim ancak yüklediğim apk eski sürüme ait olduğu için benden güncelleme istiyor. Fakat bana asıl lazım olan oyunun eski sürümü. Demem o ki ben bu oyunu güncellemeden nasıl giriş yapabilirim oyun başlarken güncellemeyi kontrol ediyor ve beni Google Play Store'a yönlendiriyor bunu engellemek gibi bir şansım var mı? Yada oyun sürümünü yeni gibi gösterip eski sürümden giriş yapma ihtimalim?

Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Up

• Beğen
Tepkiler: bveo1990

kralberk13

kralberk13

Üye
güncel
sanırım yok ama bilen varsa yardım ede bilirler

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Bu bir kopya koruma yöntemi yeni versiyonu yüklemekden başka çare yok

kralberk13

kralberk13

Üye
aynen

AHKE

AHKE

Üye
interneti kapat öle gir ozman guncelleme kontrolü yapmaz diye duşunuyorum

• Beğen
Tepkiler: Kayahan14
kralberk13

kralberk13

Üye
yinede yapıyodu internete bağlanamadı diye hata veriyordu sanırım

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Bkz mc5

Kayahan14

Kayahan14

Üye
oyunu tamamen kaldır ve internet kapalıyken kur ve sonra oyuna gir oyuna girdiğin sıra da hiç internetini açma birde böyle dene sonucu yazarsın

caps6

caps6

Üye
online oyunsa mecbur güncelleyeceksin online değilse eski sürüm apk sını kur

bahakerem

Üye
    Konu Sahibi
Oyun online bir oyun internetsiz giriş yapamıyorum yinede ilginiz için çok teşekkür ederim.

Misafir - 791039

O interneti kapat oyle kir ac diyen yaziyorum googla play storeye ayit bufun online oyunlar dunyada yanlizca tek noktadan yonetilir google play store den eski surumu sana asla oynatmaz istedigin kadar ugras online oyun degilse ozaman acararsin

Yönetici tarafından düzenlendi:
z.turk30

z.turk30

Üye
Misafircim konuyu neden hortlattın ki ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
z.turk30

z.turk30

Üye
Beyinsiz demek neden onaylandı? Misafir yorum yazamaz diyen olmadı.Neyse gayet açıklayıcı oldu tşk.

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Misafir mesajları bize onaylanmak üzere bekletilir ve hakaret vb site düzenini bozan şeyler olmadıkça onaylamak da bir mahsur yoktur.
Aynı adamın kendini çok farklı kişilermiş gibi gösterip yorum yazmasının da mı mahsuru yoktur?
"beyinsiz" gibi bir aşağılayıcı kelimenin kullanılmasının da mı mahsuru yoktur?
Ya Symbian bölümünde Android için cevap yazılması?
Peki bunları geçtim, bir misafirin yıllardır üye olan kişileri trolleyip vakitlerini çalmasının da mı hiç mahsuru yok?

Burayı sık-sık ziyaret eden, AdBlock eklentisini Maxicep-te devre dışı bırakan üyelerin misafirler kadar önemi yok mu o zaman?
"Şikayet" yöntemini önermeden önce şunu da belirteyim: Misafir mesajları ilk önce yönetici tarafından denetleniyorsa bizim şikayet etmemize gerek kalmamalıydı, çünki o mesajın onaylanmaması gerekirdi. Üye olurken forum kurallarını teker-teker okuyan biri olarak, hem de bir çok altforum dahili kuralları bilen biri olarak söylüyorum: bir çok misafir hort mesajının silinmesi gerektiğinden eminim.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Aynı adamın kendini çok farklı kişilermiş gibi gösterip yorum yazmasının da mı mahsuru yoktur?
"beyinsiz" gibi bir aşağılayıcı kelimenin kullanılmasının da mı mahsuru yoktur?
Ya Symbian bölümünde Android için cevap yazılması?
Peki bunları geçtim, bir misafirin yıllardır üye olan kişileri trolleyip vakitlerini çalmasının da mı hiç mahsuru yok?

Burayı sık-sık ziyaret eden, AdBlock eklentisini Maxicep-te devre dışı bırakan üyelerin misafirler kadar önemi yok mu o zaman?
"Şikayet" yöntemini önermeden önce şunu da belirteyim: Misafir mesajları ilk önce yönetici tarafından denetleniyorsa bizim şikayet etmemize gerek kalmamalıydı, çünki o mesajın onaylanmaması gerekirdi. Üye olurken forum kurallarını teker-teker okuyan biri olarak, hem de bir çok altforum dahili kuralları bilen biri olarak söylüyorum: bir çok misafir hort mesajının silinmesi gerektiğinden eminim.
Küçük ve tekrar olmayacak bir hata sonucu mesaj onaylanmış yönetici arkadaşımızda sonuçta insan anlık bir hata olmuş olabilir.
Konudan daha fazla kopmadan Site hakkında alanına bununla ilgili konu açarak üst yönetime bildirebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir

Üst Alt