telegram giriş hatası

Sponsorlu Bağlantılar

derya1978

Üye
    Konu Sahibi
telegram giriş hatası
s.a arkadaşlar telegramdan çıkış yaptım tekrar giriş yapamıyorum çok fazla deneme oldu sonra tekrar deneyiniz diye hata veriyor sürekli bilgisi olan varmı
bilgisi olan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

Symbianist

Symbianist

Üye
Programı kaldırıp kurup tekrar denediniz mi

Symbianist

Symbianist

Üye
Şifremi unuttum deyip yeni sifreyle girmeye çalışın olmazsa

Symbianist

Symbianist

Üye
Doğru uzun zamandır silip yüklemedim.

Google playden herhangi bir vpn programı indirip onunla baglanmayi deneyebilirsiniz yabanci birisi oyle bir sey denemiş olmuş. Hola vpn iyidir bu arada. Bildiğiniz baska vpn varsa onu da deneyebilirsiniz

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

derya1978

Üye
    Konu Sahibi
Doğru uzun zamandır silip yüklemedim.

Google playden herhangi bir vpn programı indirip onunla baglanmayi deneyebilirsiniz yabanci birisi oyle bir sey denemiş olmuş. Hola vpn iyidir bu arada. Bildiğiniz baska vpn varsa onu da deneyebilirsiniz

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

hola vpn ücretsiz mi
indirdim vpn ordanda olmuyor çok ilginç

Wandeta

Wandeta

Üye
Dün bu sorun vardı telegramdan kaynaklanmıyor bu sıkıntı turktelekomdan dıyorlar

derya1978

Üye
    Konu Sahibi
Wandeta

Wandeta

Üye
aynen..Pc programıda aynı çıkıs yapanlar gıremedı

derya1978

Üye
    Konu Sahibi
aynen..Pc programıda aynı çıkıs yapanlar gıremedı

şimdi ben girebiliyorum pc den ve cepten

oturum kapat yapamayacakmıyım yaparsam eğer tekrar açılmayacakmı telegram yoksa normal şekilde oturumu kapat yapıp çıkıp sonra tekrar girebilirmiyim istediğim zaman

Son düzenleme:
Wandeta

Wandeta

Üye
Tamamen oturumu kapat yapmanıza zaten gerek yok normal şekılde kapatın .anlık birşeydir girememe durumu

Telefon veya pc bende sorun yok .oturumu kapat yaptım tekrar gırdım şu an

Misafir - 115864

Telegramı birkaç kez ailip yükledim şimdi sınır aşıldı diye hata veriyor ne yapmam yada ne kadsr beklemem gerek .Dün akşamdan beri

Yönetici tarafından düzenlendi:
Lennie

Lennie

Üye
Telegramı birkaç kez ailip yükledim şimdi sınır aşıldı diye hata veriyor ne yapmam yada ne kadsr beklemem gerek .Dün akşamdan beri
Bende de aynı hata oldu çözümü nedir yardımcı olabilir misiniz lütfen ya da kaç gün beklemeliyim ?

• Beğen
Tepkiler: Kenanxc ve derya1978

derya1978

Üye
    Konu Sahibi

Papatya30

Üye
Benim de öyle oldu ne kadar süre sonra açıldı?
Mesaj birleştirildi:

Ne kadar süre sonra açıldı?

Üst Alt