Web Tarayıcı UC Browser v13.2.5.1300 Build 50127 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Teks@s

Teks@s

Üye
Çok Teşekkür Ederim. Emeğe Saygı

• Beğen
Tepkiler: wrongroad

KELGER

KELGER

Üye
youtube ye hiç girmiyor ki indirme yapsın
Hangi siteye girersem gireyim Maalesef UC Browser durdu. Yazıyor Asus Zenfone 2

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
youtube ye hiç girmiyor ki indirme yapsın
Hangi siteye girersem gireyim Maalesef UC Browser durdu. Yazıyor Asus Zenfone 2
Cihazınızdan kaynaklı olabilir. Etap4 e bile yükledim çalışıyor.

KELGER

KELGER

Üye
ilk açtığımda download ve continue çıkıyor continue ye tıklıyom sonra bazı sitelerin kısayolları var herhangi birine tıklıyorum durduruldu hatası veriyor
cihazı sıfırladım yine aynı android 6 sürüm aynı sorun olup çözen varsan yardım edin

kolombo28

kolombo28

Üye
Güncelleme gelecekmi acaba? playstore de güncellenmiş

Teks@s

Teks@s

Üye
Güncelleme gelecekmi acaba? playstore de güncellenmiş
Her guncellemeye bir sey beklemeyin adam yapacagini yapmis zaten bundan iyisi samda kayisi daha ne katsin adam zilmi taksin ama yinede bilemem katarsa bir seyler katar adamdir o tesekkur ederiz

Teks@s

Teks@s

Üye
Konuya bakan cok indiren az ama yinede son bir ustalik eseri yap birak be kardesim gonul ister iste saglikla kal

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
Konu v12.9.3.1144 sürümü ile güncellendi.

• Beğen
Tepkiler: HsnCnKly, veliahht01, vedat1966 ve 3 diğerleri
Teks@s

Teks@s

Üye
Çok teşekkür ederim varol sağol kardeşim :)

• Beğen
kolombo28

kolombo28

Üye
Teşekkürler emeğine yüreğine sağlık.

• Beğen
Tepkiler: Teks@s ve wrongroad

nedim6363

Üye
Değerli emeklerin için teşekkürler.yabancı sayfaları türkçeye çevirmek için bi ayar var mı chromedeki gibi eklentide olur.

• Beğen
Tepkiler: kolombo28

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
Değerli emeklerin için teşekkürler.yabancı sayfaları türkçeye çevirmek için bi ayar var mı chromedeki gibi eklentide olur.
Eskiden eklenti vardı. Yeni sürümlerde çalışmıyor artık

• Beğen
Tepkiler: nedim6363
umuti1975

umuti1975

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Teks@s

Teks@s

Üye
V12.9.3.1144 devamlı yeni sürüm orjinalı indiriyor duruyor siliyorum inen apkyı arada yine yüklüyor sinir bozucu ben orjinalı istemiyorumki sizin türkçe uc kalsın bir şey yapılamazmı anlatabildim mi yoksa sırf bendemi oluyor orjinal zip dosyasınıda siıiyorum yine oluyor uc geliştirme güncellemeyide kapattım yine aynı çözüm varmı kardeşim

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
V12.9.3.1144 devamlı yeni sürüm orjinalı indiriyor duruyor siliyorum inen apkyı arada yine yüklüyor sinir bozucu ben orjinalı istemiyorumki sizin türkçe uc kalsın bir şey yapılamazmı anlatabildim mi yoksa sırf bendemi oluyor orjinal zip dosyasınıda siıiyorum yine oluyor uc geliştirme güncellemeyide kapattım yine aynı çözüm varmı kardeşim
Bunu dene

endel

Üye
akp yı kurdum e maile girince bilgisayarda samsung J7 cihazından giriş yapıldı diye uyarı geldi.telefonum note 4 ama kıllandım şifre değiştirdim.bunun bir açıklaması var mı?

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
akp yı kurdum e maile girince bilgisayarda samsung J7 cihazından giriş yapıldı diye uyarı geldi.telefonum note 4 ama kıllandım şifre değiştirdim.bunun bir açıklaması var mı?
Tarayıcı kimliği değiştirirken benim telefonun modelini kullandığım için öyle oluyor. Korkacak bir şey yok yani. Bu uygulamayı kullanan herkeste j7 2016 görünür telefon.

• Beğen
Tepkiler: endel ve Teks@s
Teks@s

Teks@s

Üye
Tarayıcı kimliği değiştirirken benim telefonun modelini kullandığım için öyle oluyor. Korkacak bir şey yok yani. Bu uygulamayı kullanan herkeste j7 2016 görünür telefon.
Samsung galaxy s9 noldu :)

Üst Alt