USB BELLEK

Sponsorlu Bağlantılar

Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    10
Silinen Üye 2613395

Silinen Üye 2613395

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
USB BELLEK
Arkadaşlar merhabalar,
Öncelikle konu yanlış yerde ise özür dilerim.
Yarın A101'e iki adet usb bellek geliyor ve ben seçim yapamadım sizlere danışmak istedim. İlki hi-level smart usb bellek 32 gb (34,95 lira) diğeri kingston DTIG4 16 gb usb 3.0 taşınabilir bellek(19,95 lira). Sizce hangisi ve nedenini yazarsanız memnun olurum, iyi forumlar.

Son düzenleme:

PALA.

PALA.

Üye
Ürünlerin modellerini ve fiyatlarını yazın ki F/P olarak değerlendirelim :)

PALA.

PALA.

Üye

32 gb olan ürün bu ise yorumlarda 20mb okuma 4.5mb yazma denmiş yavaş ve usb 2.0 bu markayı tavsiye etmiyorum.
Arkadaşım getirdi bilgisayara taktık fofograf atacaz zor gidiyor ateş gibi ısındı rezaletti ama bu seriyi kullanmadım...

16 gb olan üründe bu ise usb 3.0 hızları, 50 mb okuma 6 mb yazma

• Beğen
Tepkiler: metodayı
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
16 gb lık olanı derim . Yazma hızı yüksek . Fiyatı da uygun.

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Kingston daha başarılı bir marka.

• Beğen
Silinen Üye 2613395

Silinen Üye 2613395

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

32 gb olan ürün bu ise yorumlarda 20mb okuma 4.5mb yazma denmiş yavaş ve usb 2.0 bu markayı tavsiye etmiyorum.
Arkadaşım getirdi bilgisayara taktık fofograf atacaz zor gidiyor ateş gibi ısındı rezaletti ama bu seriyi kullanmadım...

16 gb olan üründe bu ise usb 3.0 hızları, 50 mb okuma 6 mb yazma
16 gb lık olanı derim . Yazma hızı yüksek . Fiyatı da uygun.
Kingston daha başarılı bir marka.

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve TheNightMare.
PALA.

PALA.

Üye
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim
İkisini de alma dur sana daha iyi bir tavsiyede bulunalım bekle biraz :)
F/P olarak 38 lira ücretsiz kargo 32 gb.

Bu da daha yüksek hızlı ücretsiz kargo 44 lira 32 gb.

• Beğen
Tepkiler: sezgins66, MAERKEK ve Symbianist
Symbianist

Symbianist

Üye
İlla ki Kingston ya da hi-level den birisi olacaksa, tabi ki de kingston daha iyidir. Ayrıca Hi-level ile ilgili şikayetler görmüştüm özellikle micro sd kart bakarken.

Eğer uzun ömürlü olsun istiyorsanız; Silicon Power, Toshiba ve Sandisk gibi F/P oranı yüksek markalara bakın.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve PALA.
Silinen Üye 2613395

Silinen Üye 2613395

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
İkisini de alma dur sana daha iyi bir tavsiyede bulunalım bekle biraz :)
F/P olarak 38 lira ücretsiz kargo 32 gb.

Bu da daha yüksek hızlı ücretsiz kargo 44 lira 32 gb.
Şu an için uygun olan onlar var bana ve biraz da acil dediklerine baktım yorumlarını okudum iyiler ama yarın kargoda olsa en erken 2 güne gelecek. Yine de düşünüp ilgilendiğin için teşekkür ederim.
İlla ki Kingston ya da hi-level den birisi olacaksa, tabi ki de kingston daha iyidir. Ayrıca Hi-level ile ilgili şikayetler görmüştüm özellikle micro sd kart bakarken.

Eğer uzun ömürlü olsun istiyorsanız; Silicon Power, Toshiba ve Sandisk gibi F/P oranı yüksek markalara bakın.
Dediğin diğer markaları da hafızaya attım eyvallah :)

PALA.

PALA.

Üye
@metodayı siz bilirsiniz, eğer fazla aceleniz yoksa 1-2 gün bekleyin derim bu usb belleklere değer.
A101 dekilerden yazma en az 5 kat, okumada 2-3 kat daha hızlılar çünkü :oke:

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
En iyisi Kingston kaliteli

£

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Sandisk, Kingston ve Lexar
Bu markaların hem SD hem de USB belleklerini kullandım
kullanım amacına göre hızlarına dikkat edersen bu 3 marka da yarı yolda bırakmaz

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
PALA.

PALA.

Üye
Sandisk dual 32 GB micro otg
150mb sn okuma hızlı
Çin malı zaten
:allalla: çoğu kişi memnun, bizim arkadaş bunu kullanıyor oyun için felan ama kul yapısı bozulması normal :hmmm
Bu modelin hızlı olması seni aldatmasın yoğun kullanıma uygun değil, yoğun kullanım için olanları önerdim.

Wandeta

Wandeta

Üye
Çogu zaten çinde üretiliyor ..Ayrıca hi-level bende almıştım ucuz diye Bimden galiba tavsiye etmem ..

• Beğen
Tepkiler: PALA.
Symbianist

Symbianist

Üye
Sandisk 32 gb otgli 2 yıla yakındır sorunsuz kullanıyorum. Yine 1 yıldır dayanan baska bir 16 gb sandisk flash bellegim de var. Silicon power 240 gb ssd var bilgisayarımda, ona da 3 yıl kadar oldu.

Toshiba flash belleğim vardı. Gençken onu cebimde unuttum. 60 derecede yikandi bir sey olmadı. Yeni Toshibalar nasıldır bilmiyorum tabi. Kalite düşmüş de olabilir.

Üst Alt