Vay be Türkiye'nin en aktif forumunu buldum :)

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ban konusunda korkum 1000 mesaj attın . 5- 10 tane konu açtın bir yanlışlığın oldu banladılar ben olacak o kadar konu sahipsiz mi kalacak ? Ben emek vermişim yararlı paylaşımlar yapmak için belki daha devamı gelecekti . Valla ban atarlarsa forum kaybeder başka bir foruma takılırım bende .

• Beğen
Tepkiler: AIS, Nuru TaşDemir, PALA. ve 1 kişi daha
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Ban konusunda korkum 1000 mesaj attın . 5- 10 tane konu açtın bir yanlışlığın oldu banladılar ben olacak o kadar konu sahipsiz mi kalacak ? Ben emek vermişim yararlı paylaşımlar yapmak için belki daha devamı gelecekti . Valla ban atarlarsa forum kaybeder başka bir foruma takılırım bende .
beni başka forumlar kaybetti zaten baksana. 7/24 aktifim foruma mesaj yazarak google aramalarında meta , seo vb. şekillerde maxicep forumun çıkmasını sağlıyorum. :pc:

• Beğen
Tepkiler: AIS, PALA. ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Aynen öyle

• Beğen
Tepkiler: AIS ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Uyarılar küçük uzaklaştırmalar var.
Uzaklaştırma var mı forumda :hmmm
En kalabalık 2. teknoloji forumunda mesajların bu denli az olması da bu banlanma olayı ile yakından alakalı gibi geliyor :hmmm
Diğer bir sebepde forumun ağırlık merkezi cep telefonu olması, geçen de birisi pc monitör incelemesi yaptı ilgilenen yok...
beni başka forumlar kaybetti zaten baksana. 7/24 aktifim foruma mesaj yazarak google aramalarında meta , seo vb. şekillerde maxicep forumun çıkmasını sağlıyorum. :pc:
Tıkanan damarları açarak foruma kan akışı sağlıyorsun :maxicep:
Banlanmaktan korksak üye olmazdık neco :kro2:
:hehe:

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, AIS ve Gulu Gulu
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap

En kalabalık 2. teknoloji forumunda mesajların bu denli az olması da bu banlanma olayı ile yakından alakalı gibi geliyor :hmmm
Diğer bir sebepde forumun ağırlık merkezi cep telefonu olması, geçen de birisi pc monitör incelemesi yaptı ilgilenen yok...

:tşk:

• Beğen
Tepkiler: AIS ve PALA.
Baydırman

Baydırman

Moderator

:hmmm

• Beğen
Tepkiler: AIS

MaxipmaN

Üye
linkini atın şu ablanın :hmmm

• Beğen
Tepkiler: AIS ve Gulu Gulu
PALA.

PALA.