Tavsiye Telefon tavsiyesi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Piyanist89

Üye
    Konu Sahibi
Telefon tavsiyesi ?
S.a arkadaslar 3 4 yildir lg g2 telefon kullaniyorum. Ve artik degistirme vakti geldi diyr dusunuyorum. Ben telefonu genelde 3 yilda bir degistiriyorum Allaha sukur telefon cilginligim yok =)
Lg baya goturdu beni baya yere dustu arka kamerasi bozuldu sadece onun haricinde bir sknti cikartmadi.

Oncelikle bir butce belirteyim aslinda pek net degil. 1300-1500 tl arasi dusunuyorum.

Ama gel gelelim iphone 6 beni kararsiz birakiyor. Normalde 2000 tl telefona vermem.ama iphone 6 durusu cok harika
Bir yandan baktigimizda 2000 tl ye daha iyi ozellikler sunan telefonlar var. Mesela huawei mate lite gibi veya benzeri. Iphone 6 nin kamerasi acik alanda iyi. Ama dun gunduz arkadasin telefonunda evin holünde actim kamera icler acisi idi aklimda soru isareti birakti. Ben daha iyi ceker dedim.ama oylr degildi. Yani sirf iphone6 alirsam goruntusu icin alicam diyebilirim ama hala kararsizim.

Symbiandan androide gectm. Smdida ios mu deneyeyim diyorum. Tabiki ozgurlukten muaf olacam farkindayim.

Ama telefonda gunluk yaptigim seyler konusma oda kisa bazen hic konusmuyorum. Daha cok internet kullanimi. Oyun oynamam.
Aklimdami diger telefonlar
Huawei mate lite
Zte black v7 mini
Suanda 2 telefon alternarif olarak baktim. Daha arastirma icerisindeyim samsung haricinde onerileriniz varsa paylasin arkadaslar.
Aslinda telefonda ilk onemsedigim kamera ozellikle selfie fotorgraf cektigimde resimde bir tuaflik oluyor nasil anlatayim sanki dagilma boyalasma gibi ben onu istemiyorum iste. Arka planlarda noktaslama gibi. Varmi boyle bir kamerasi olan bu fiyatlarda.

bilisimler

bilisimler

Üye
Bende sizin gibi düşünüyordum Ben asus selfi kullanıyorum kamerası ve neti güzel aldığıma pişman olmadım çok memnunum oyunlardada sıkıntı yaşamadım tavsiye ederim tabi tercih sizin.

Piyanist89

Üye
    Konu Sahibi
Inceledim kamera olarak iyi ama tasarim pek hosuma gitmedi. Tesekkurler

turancen

turancen

Üye
xiaomi mi6 128gb

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
azattt

azattt

Üye
Sony Xperia XA1 1300 tl
LG Q6 1200 tl

Piyanist89

Üye
    Konu Sahibi
Zte nubia z17 mini yr baktim fena segil teknik verileri kullanan varmi

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
GM 5 Plus öneriyorum :oke:

ibrother

ibrother

Üye
Lg g5 alıp devam et. Yada htc10

Piyanist89

Üye
    Konu Sahibi
Aranizda ixomia mi5 kullanan var mi ? Bgn gordum cok şık tasarimi var. Ama on kamera 4 mp oldugu icin sknti kullananlar varsa on ve arka kamera hakkinda yorum yapabilirmi

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Aranizda ixomia mi5 kullanan var mi ? Bgn gordum cok şık tasarimi var. Ama on kamera 4 mp oldugu icin sknti kullananlar varsa on ve arka kamera hakkinda yorum yapabilirmi
Eşim kullanıyor ön kamera da arka kamera da tatmin edici, ön kamera da cinsiyet ve yaşı bulma özelliği var eğlenceli oluyor.tavsiye ederim cihaz gerçekten çok şık.

Piyanist89

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkur ederim. Mi 6 pahali 1800 tl felan o fiyata htc 10 almak daha mantikli geliyor bana ultrapixel2 ozelligi felan var. Mi5 in duz-s- premium versiyonu var hangisi daha iyi acaba

kadikoy

kadikoy

Üye
al rahat 3 yıldaha tel.derdin olmaz.
Snapdragon 835 işlemci
Dual: 12 MP kamera var
Fingerprint (front-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer sensörleri var
Fast battery charging (Quick Charge 3.0)
Li-Po 3350 mAh battery
extradan irDA var ..telefon klima vs uzaktan kumanda edersin.
BÜTÇEN yetmezse( Xiaomi mi 5 ):1300 tl ye al.zira özellikler aşağı yukarı aynı

sadece işlemci eski Snapdragon 820
diğer özellikler aynıdır.pişman olmazsın.

Son düzenleme:

Piyanist89

Üye
    Konu Sahibi
al rahat 3 yıldaha tel.derdin olmaz.
Snapdragon 835 işlemci
Dual: 12 MP kamera var
Fingerprint (front-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer sensörleri var
Fast battery charging (Quick Charge 3.0)
Li-Po 3350 mAh battery
extradan irDA var ..telefon klima vs uzaktan kumanda edersin.
BÜTÇEN yetmezse( Xiaomi mi 5 ):1300 tl ye al.zira özellikler aşağı yukarı aynı

sadece işlemci eski Snapdragon 820
diğer özellikler aynıdır.pişman olmazsın.

dediklerin dogru ama işte kamera konusu sıkıntı htc 10 daha iyi gibi kamera konusunda digerleri karşılatırmadım. ön planda kamera ve tasarımı önde tutuyorum. çünkü lg g2 de ön kamerada foto çektigimde sanki yüzümde boyalaşma gibi birşey oluyor photoshopta öyle bir efek var ya ondan :) arka kamerasında ise odam kırmızı renk kiremit rengi gösteriyordu duvarları :D kameradan çok çektim çok :) yinede araştıracam acelem yok. 2018 de şimdi yeni telefonlar çıkacak onlarıda merak ediyorum. belki aynı fiyat aralıgına bu çinliler başka bir bomba patlatır rahat durmuyorlar :D bu arada birde bunlarda kulaklık çıkışı çevirici ile olması çok kötü aynı şekilde şarjda öyle aparat yoksa yanında yalan olduk :)