GPS Navigasyon & Haritalar Sygic v17.2.24 Final [Unlocked]

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
GPS Navigasyon & Haritalar Sygic v17.2.24 Final [Unlocked]
Google Haritalar kadar ayrıntılı bir harita veritabanı olmasa bile, Görselliği kullanım kolaylığından dolayı benim en çok sevdiğim uygulamadır.

Uygulamanın yeni çıkan en son sürümüdür. Android sürümü 4.0.3 ve üzeri cihazlarda kullanabilirsiniz. Eğer sizde ulaşım esnasında nereye gideceğinizi biliyor, Ama bir navigasyon ihtiyacı duyuyorsanız bunu cihazınıza mutlaka yükleyin. Bir bakarsınız internet gitti, google haritaları kullanamaz hale gelirsiniz. O zaman alternatif olarak bu uygulamaya ihtiyaç duyma olasılığınız yükselir.

Yenilikler:
Harita güncelleme:
• En yeni yollar ve yerlerle güncel haritalar

Kuruluma başlamadan önce Lütfen konunun tamamını ilk önce bir kere oyunuz.

Kurulum Talimatı:
İLK AŞAMA
1- apk dosyasını indirin,
2- Base Folder Klasörünü indirin. İndirdikten sonra zip dosyası üzerinde sağ tıklayıp "Buraya Çıkart" seçeneğini kullanın.
3- Harita indirici uygulamasını indirin ve açın, Açtıktan sonra Europe/Turkey haritasını işaretleyip indirin. İndirme tamamlandıktan sonra BaseFolder klasörü içinden çıkan Sygic klasörünü harita indirici ile indirdiğiniz Sygic klasörü üzerine yapıştırın ve dosya değişimini onaylayın.

İKİNCİ AŞAMA
Cihazınızda daha önce bulunan Sygic'i kaldırmak için Uygulama yöneticisine girin, Sygic'i bulup tıklayın.
- Önbelleği sil
- Verileri sil
- Ve en son uygulamayı kaldırın.
- Yeni uygulamayı yükleyin
- Uygulamayı açın ve indirme dosyalarınının telefon/hafıza kartı seçeneklerinden birisini seçip nereye indirileceğini seçin. Ekranda seçeneklerin altında "KURMAK" yazan seçeneğe tıklayın ve daha sonra uygulamayı kapatın ve cihazınızın da interneti eğer açık ise kapatın.
- İnterneti kapattıktan sona Sygic'in arka planda çalışmadığından emin olmak için arka plandaki tüm pencereleri kapatın.
- En son hale getirdiğiniz Sygic klasörü içinde bulunan tüm dosyaları kopyalayın ve ardından Telefon Hafızası veya Hafıza kartına artık ilk yüklemede harita dosyalarının inmesi için nereyi seçmişseniz cihazınızda Android/data/com.sygic.aura/files içine girip buraya yapıştırın.
- Ve artık kullanabilirsiniz.

FARKLI BİR KURULUM TALİMATI:
(Bu yöntemi denemedim.) Deneyenler, olumlu veya olumsuz sonucu yazarsa sevinirim.
NOT: Yukarda yazılanlar kafanızı karıştırdıysa ve eğer telefondan bağlanabileceğiniz bir Wifi varsa telefon ile bağlanın. Yukarda yazılı olan her şeyi unutun, telefondan daha önceki sygic'i kaldırıp, yeni apk yi kurun. açın, ve tüm haritayı telefon ile indirin kullanın. Hepsi bu.

Türkçe Olarak Kullanmak İçin:
Her şeyi bitirdiniz ve artık açtınız. Ama ingilizce. Hiç sorun değil. Settings seçeneğine girin ve ün üstte sağ üst köşedeki 3 tane nokta işaretine tıklayın ve Reset to Defaults seçeneğine tıklayın, Ok tuşuna tıklayın ve uygulamayı kapatıp açın.
Olay Bitmiştir.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Yusuf_EMRE, Murat Alper, kempa ve 3 diğerleri

aycan54

Üye
Teşekkürler.

a2if

a2if

Üye
apk dosyasının linki kırık

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: a2if

oceangoing

Üye
Teşekkürler.programı direk kurun gerisini kendi hallediyor başka birşey yapmanıza gerek kalmıyor

a2if

a2if

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Teşekkürler usta bende indirmek istiyorum bu uygulama full tam sürüm mü

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler usta bende indirmek istiyorum bu uygulama fu ll tam sürüm mü

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bağlanabileceğin bir wifi varsa apk dosyasını tek indir, gerisini ona bırak. tüm özellikleri açıktır. Rahatça kullanabilirsin :spr

• Beğen
Tepkiler: mikail daglı
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Google maps bin kat daha iyi boşuna indirdim
Adan zye sogwcen böyle haritaya yolları yanlış gösteriyor
Eskişehir sygic kullanan biri olaraj b.k gibi

Redmi 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Kişiyi göre değişiyor bence iyi navigasyon

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut

kempa

Üye
Teşekkürler

aozaslan66

Üye
dün indirdim kurdum ancak sesi Türkçe seçmeme rağmen İngilizce konuşuyor.ancak bölgeselden Türkçeyi seçtiğimde yazılar Türkçe sadecre ses İngilizce bunu nasıl düzeltebiliriz

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
dün indirdim kurdum ancak sesi Türkçe seçmeme rağmen İngilizce konuşuyor.ancak bölgeselden Türkçeyi seçtiğimde yazılar Türkçe sadecre ses İngilizce bunu nasıl düzeltebiliriz

Ayarlar seçeneğine gir, Sesler ve uyarılar seçeneğinden Türkçeyi seç, eğer indirme seçeneği varsa önce indirip öyle dener misin

aozaslan66

Üye
cevap için teşekkürler arkadaşım.aynen dediğinizi yapıyorum ses olarak Türkçe(Zeliha)seçip çıkıyorum yine İngilizce çıkıyor.tts indirmek istediğimde inmiyor sanırım bunu indirmemiz gerekiyor.onu nasıl indirebilirim.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
cevap için teşekkürler arkadaşım.aynen dediğinizi yapıyorum ses olarak Türkçe(Zeliha)seçip çıkıyorum yine İngilizce çıkıyor.tts indirmek istediğimde inmiyor sanırım bunu indirmemiz gerekiyor.onu nasıl indirebilirim.

mapdownloader ile tts indirip indirdiğin klasörü telefon hafızasına at. Birde öyle dene.

Veya uygulamaların ayarlarına girip sağ üst köşesindeki varsayalana sıfırla seçeneğini kullan. Bu şekilde düzelmesi lazım

Son düzenleme:
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Teşekkürler

Üst Alt