Telefon Tavsiyesi 800-1300 TL arası telefon önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

azattt

azattt

Üye
    Konu Sahibi
800-1300 TL arası telefon önerisi
İyi forumlar arkadaşlar. 2 buçuk yıllık Gm4 telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum. Başlıkta da belirttiğim gibi fiyat 50-100 oynayabilir ama daha fazlası olmasa iyi olur. Aklımda *Huawei P9 lite 2017 *Asus Zenfone 3 Laser ve *Nokia 6 var. Genelde sosyal medya ve orta seviye oyun oynayan biriyim. Huawei almaya kesin gözüyle bakıyordum 16 GB hafıza ve uygulamaları hafıza kartına taşıyamadığım için biraz tereddütte kaldım. Nokia 6 saf Android her ay düzenli güncelleme Androis Oreo ve Bir sonraki sene çıkacak Android P alacağı için bir adım önde gibi gözüküyor fakat Asus ve Huawei telefonlarn kamera modları daha fazla olduğu için ( ağır çekim hızlı çekim laser odak vs.) kararsız kaldım. Bana hangi telefonu önerirsiniz. Xiaomi modellerin de garanti sıkıntısı olduğu için biraz uzak kaldım. Farklı model öneriniz varsa bakabilirim. Şimdiden teşekkürler

ibrother

ibrother

Üye
İkinci el note 5 al rahatına bak telefon dediğin samsung LG sony nin dışında ise itibar etme. Şu son çıkan çin markalarına bakma huawei dahil. Note 5 yurt dışı fiyatları ucuzdur.imei atılan.onu al(kvk olanları 1500 den başlar) daha önce telefon kullanmamışım dersin.

• Beğen
Tepkiler: azattt
waterback

waterback

Üye

güzel günlük kullanıda iyi iş görür

azattt

azattt

Üye
    Konu Sahibi
İkinci el note 5 al rahatına bak telefon dediğin samsung LG sony nin dışında ise itibar etme. Şu son çıkan çin markalarına bakma huawei dahil. Note 5 yurt dışı fiyatları ucuzdur.imei atılan.onu al(kvk olanları 1500 den başlar) daha önce telefon kullanmamışım dersin.
Yurtdışından olabilir de Imei atıldıktan sonra sorun oluyor mu şebeke veya kapanma durumu gibi onlarla uğraşmak istemiyorum ve hafıza kartı desteği yok ne olur ne olmaz her zaman dosyaları yedekliyorum. Huawei konusunda sana katılmıyorum çoğu telefondan daha kaliteli daha sağlam olduğu ortada LG G3-G4 ile kendini bitirdi G5 de bile durum aynıdı.

güzel günlük kullanıda iyi iş görür
Baktığım telefonlara göre daha düşük bir model bu hafıza ram batarya kamera herşeyi ile daha düşük.

ibrother

ibrother

Üye
LG g3 kullanıyorum ısınma dışında kamera performans vs çok iyi.3gb ram li olanı bende, 2gb ram olanı kötü diye duydum. Note 5 e gelince yurt dışı imei atılanı nougat yükledikten sonra telefoncuya götürürsün sertifika atar şebekesi gelir. Sıkıntı çıkarmaz normal note 5 nasıl ise o da öyledir. 4g si hızı özellikle kamera fullhd 60fps deki video performansı cidden hayran bıraktı beni.4k video çekerken hiç ısınmıyor. Farklı birşey note 5, s7 edge falan. Huawei ara yüzünü sevmiyorum alıp da kullanmadım son modellerini.

azattt

azattt

Üye
    Konu Sahibi
LG g3 kullanıyorum ısınma dışında kamera performans vs çok iyi.3gb ram li olanı bende, 2gb ram olanı kötü diye duydum. Note 5 e gelince yurt dışı imei atılanı nougat yükledikten sonra telefoncuya götürürsün sertifika atar şebekesi gelir. Sıkıntı çıkarmaz normal note 5 nasıl ise o da öyledir. 4g si hızı özellikle kamera fullhd 60fps deki video performansı cidden hayran bıraktı beni.4k video çekerken hiç ısınmıyor. Farklı birşey note 5, s7 edge falan. Huawei ara yüzünü sevmiyorum alıp da kullanmadım son modellerini.
Teşekkürler note 5 diyecek laf yok tabi ki herşeyi ile çok iyi olduğunu biliyorum.

• Beğen
Tepkiler: ibrother

Üst Alt