Mükemmel Bir Strateji Oyunu: Anrufen Online Show !!!

Sponsorlu Bağlantılar

-uninvited

-uninvited

Üye
rica ederim :)

qLce31

Üye
ya lınk olumudur nedır ındıremıorum duzgun bı lınk paylasırmısınız

-uninvited

-uninvited

Üye
kards 6. sayfada benim verdiğim linkteki yöntemi dene kurulum işlemini sorunsuz yapabilirsin.

fa.musta

Üye
Guzel oyun

poyrazkole

Üye
ya arkadaslar nasıl kurulum yapilıyor yard4m edin

mastris

mastris

Üye
ya arkadaslar nasıl kurulum yapilıyor yard4m edin

oyunun yeni versiyonu çıktı onu indir bu eski sürüm. Ve bu sürüm kapandı girilmiyorum. Yeni versiyonuda forumda anrufen coc diye ararsan bulursun kardeş. . . Kolay gelsin.

Wolfteaam

Üye
Sizin Oynadığınız hangisiyse linki verinde indirip oynuyalım

- - - Eklendi - - -

Ben oyunu kurdum ama internete bağlanmıyor onu nasıl yapacam yardımlarınızı bekliyorum

RoGue34

RoGue34

Üye
link ver 320x240 link vermiyosunuz tikla oynayalim diyonuz linke tikliyoz forum sayfasi cikiyo link mink yok

Yönetici tarafından düzenlendi:

Cadillac34

Üye
link ver 320x240 link vermiyosunuz tikla oynayalim diyonuz linke tikliyoz forum sayfasi cikiyo link mink yok
Küfür yok arkadaşım. Link kırıksa konu altındaki Şikayet et butonuna basıp konuyu yetkililere rapor edebilirsin.

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: PALA.
RoGue34

RoGue34

Üye
sikayet etme nerde symbian dayim

RoGue34

RoGue34

Üye
link ölü

RoGue34

RoGue34

Üye
bu link s60 5th benimki s60 3rd 320x240 nokia e72 genede saol

RoGue34

RoGue34

Üye
expired cerificate hatasini aldim sisx dosyasini kurarken
rompatcher daki kirmizi seyleri yesil yaptim tekrar kurmaya calistim busefer de unable to install hatasini aldim

Cadillac34

Üye
expired cerificate hatasini aldim sisx dosyasini kurarken
rompatcher daki kirmizi seyleri yesil yaptim tekrar kurmaya calistim busefer de unable to install hatasini aldim
Süresi geçmiş sertifika hatası almışsın. Bu durumda telefonun tarihini geri alacaksın.

RoGue34

RoGue34

Üye
peki saolasın sonra denerim. :)

denedim olmadi ''unable to install.'' hatasi aldim telefon tarihini 2008 yaptim ama olmadi.Eğer bu oyunu yukleyebilirsem super olur.Insallah daha iyi bi cozum bulabilirim telefonum symbian os 9.3 s60v3 fp 2 dir Nokia E72.
bu site bana yardimci oldu app maager deki ayarlari yapip tarihi gecmise aldim oldu ama oyun karece dikdortgen seyler cikiyo oyunu anlamiyom yani tam olarak english i varsa atarmisin oyun ya cince yada korece.Genede Saol Saygilar.. :)

Cadillac34

Üye
O zaman bu linktekini dene. Oyunu hiç kurmadığım için fazla bilgim yok.

Üst Alt