T60 TURKCELL T60 Rom.2017.GÜNCELLENDİ.

Sponsorlu Bağlantılar

ondiegoribas

ondiegoribas

Üye
sa kardeşim pekiş bu tüm romların ve firmwarelerin olduğu hatta yanılmıyorsam da adının androidli birşey olan bir site vardı neydi onun adı biliyor musun ? tüm romları nereden bulabilirim

edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
Butun dosyalari indirdim ama flaslayacak recovery nerde rashr indirdim sonrasi nasi olcak acil yardim
selam root dosyasında
sa kardeşim pekiş bu tüm romların ve firmwarelerin olduğu hatta yanılmıyorsam da adının androidli birşey olan bir site vardı neydi onun adı biliyor musun ? tüm romları nereden bulabilirim
selam kendi düzenlediğim room dur alıntı değildir bilgim yok

sulo_8709

Üye
Merhaba. Bu google kisiler sorununu nasil giderebiliriz. Romu kurmak istiyorum fakat rehberim google da oldugu icin endise ediyirum.

OsmanKARS

Üye
5 Ay oldu Halen Daha Google Conracts Yok. Gerçekten İlk Defa BU kadar güzel bir türk yapımı Bişey ile karşılaşıp Mutlu olmuştum lakin Bu mutluluğu da Bana Hüsran ettiniz Abim

Harunn73

Üye
Ben kurdum google kişiler yok kurmayın

KiLL_MaN

KiLL_MaN

Üye
Turkcellin romunu kullanmayın arkadaşlar. Orjinal rom'u kullanın. ZTE Blade S6 Flex modeli. Recoverysine kadar herşeyi orjinal. Kurduğunuzda güncelleme kontrolü bile yapıyor siz düşünün gerisini ;)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Turkcellin romunu kullanmayın arkadaşlar. Orjinal rom'u kullanın. ZTE Blade S6 Flex modeli. Recoverysine kadar herşeyi orjinal. Kurduğunuzda güncelleme kontrolü bile yapıyor siz düşünün gerisini ;)
Yükleme adımlarını ve dosyaları eksiksiz yeni konuda paylaşırsanız kullanıcılarımızda faydalanacaktır.

harun55340

Üye
BAZI HATALAR GİDERİLDİ.
ZİL SESLERİ DEGİŞTİRİLDİ
KEMERA HATASI GİDERİLDİ

GEREKSİZ Türkcell uygulamaları dahil veri tabanında yer kaplayan dosyalar ve gereksiz apk ler temizlendi
Ramda ve Romda önemli ölçüde yer açıldI

NOT..CİHAZIMIZI BİR KERE ROOT EDİP ROMU YÜKLEYEBİLİRSİNİZ YÜKLEME MODUNDA ROM YÜKLENDİKTEN SONRA
SİSTEM BİZDEN ROOTLU KULLANMAK İSTERMİSİNİZ DİYECEK BENİM SİZE TAVSİYEM ROOT ETMEYİN ÇÜNKÜ GÜVENLİK
AÇIKLARI KAPANIYOR VE PİLDE BÜYÜK ÖLÇÜDE ARTIŞ OLUYOR ORJİNAL ROOM GİBİ KULLANABİLİRSİNİZ
:::::::::::::::YÜKLEME TALİMATLARI ::::::::::::::::
İndirdiğiniz dosyaları sd karta atalım dahili hafıza daki resimler vs dosyalarınızı sd karta taşımayı unutmayın
1.. Öncelikle Kingroot apk yi yükleyip telefonu root ediyoruz internet bağlantısı gerekli
2..Rashr apk yükleyip açıp recovery-twrp3020-p839t60 dosyasını flaş lıyoruz ekrandaki yönergeleri takip ediyoruz tel yeniden başlayacak recovery-twrp modunda açılacak türkçe dil seçimi yapabiliriz
3...wipe.yani temizle.. eski sistem romunu burdan temizliyoruz hard formad yes diyoruz
4...install. Yani yükleme burdan sd kattaki Edim1979 zip dosyamıza tamam diyoruz yüklendikten sonra yönergeleri tamam diyoruz.. Dikkat.. burda sistem bizden robot yetkisi isteyecek rootlu kullanmak isteyenler evet diyebilirler başlangıç ta cihazı robot edip başlatacak
5.Tel açıldığında Rootlu kullanmak isteyenler indirdiğiniz supersu apk yükleyip açıyoruz güncelliyor sistem kendini tekrardan başlatacak artık cihazımız rootlu güle güle kullanın bir teşekkürü çok görmeyin

İPHONE VE ANDROİD TEMASI YÜKLEME
İLK OLARAK UYGULAMA LARIMIZI RARDAN ÇIKARTIYORUZ VE YÜKLÜYORUZ İANDROİD DOSYASINI DAHİLİ HAFIZA YA KOPYALIYORUZ SAG MENÜ TUŞUNA BİR KERE DOKUNUP YÖNETİM +BACKUP AŞAĞIDAN İSTEDİĞİMİZİ SEÇİP RESTORE EDİYORUZ YENİ TEMANIZ HAZIR

UYGULAMA PAKET İNDİRME LİNK

T60 ROM DOSYASI
Dosya boyutu ..620.mg

ROOT DOSYASI.29.mg
[
O
merhabalar telefonuma format atma zorunluluğum olduğu için bunu deneyeceğim ellerinize sağlık teşkkürler

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: edim1979
edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
merhabalar telefonuma format atma zorunluluğum olduğu için bunu deneyeceğim ellerinize sağlık teşkkürler
İyi kullanımlar Arkadaşım
Mesaj birleştirildi:

Arkadaşlar google sekrenosyonu uygulaması arka planda çok veri ve güç kullan dığından dolayı yüklenmedim , şuan elimde telefon olmadığı için , test edemeyeceğim için roma entegre edemiyorum , arkadaşlar kusura bakmasınlar
Mesaj birleştirildi:

Arkadaşlar google sekrenosyonu uygulaması arka planda çok veri ve güç kullan dığından dolayı yüklemedim , şuan elimde telefon olmadığı için , test edemeyeceğim için roma entegre edemiyorum , arkadaşlar kusura bakmasınlar

Son düzenleme: