Yandex Navigasyon Artık Wp da yok mu ?

Sponsorlu Bağlantılar

zarex

zarex

Üye
    Konu Sahibi
Yandex Navigasyon Artık Wp da yok mu ?
Arkadaşlar telefonumu sıfırladım en çok kullandığım uygulamaların birincisi evet birincisi yandex navigasyonu indirmek için mağazaya girdim bulamadım.
Yandex in web sitesine girdim sadece ios ve android indirme linkleri mevcut. Şimdi bu programda mı uçtu bizden . Skandal skandal skandal

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Konu Başlığını Duzenleyiniz. Konu Haber Degil...

serinaga

serinaga

Üye
Maalesef öyle olmuş, hatta dün Yandex Disk, Yandex Cloud, Yandex Drive aradım aradım ve de taradım ama maalesef bir zamanlar kullandığım Yandex Bulut'u bulamadım :(

Son düzenleme:
OzgurSMO

OzgurSMO

Üye

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Satın alma geçmişini kontrol etmeyi denedin mi hiç !!!

Kameraya el sallayalım arkadaşlar. Konu her an kilit olabilir. Yakışıklı pozları görelim.....

• Beğen
Tepkiler: Krnl386
zarex

zarex

Üye
    Konu Sahibi
Yandex navigasyonun kendi sitesinden alıntı yapıyorum yok microsoft phone işte...

Ayrıca konuyu açtığıma pişman oldum yardımdan bilgiden çok laf sokuşturmaya döndü .

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Bilgisayardan microsoft mağazasına da baktım, yandex.navigasyon uygulaması çıkmıyordu..

Şimdi gözüküyor..

Acaba geçici olarak bir hatadan dolayı mı kaldırdılar.
Bazı durumlarda telefona tanıtılan hesap ya da telefonda tanıtılan bölge ve dilden de sorun çıkabiliyor.

OzgurSMO

OzgurSMO

Üye
Bana mı dediniz anlayamadım ama ; Aşağıdaki resimler yeterli olacaktır sanırım

zarex benim amacım zaten size yardımcı olmaktı.
Yandex in sitelerinde gözükmüyor doğru.
Ama Microsoft un mağazasında hala mevcut ve üstte görmüş olduğunuz üzere telefonuma da indirdim tekrar

zarex

zarex

Üye
    Konu Sahibi
Bana mı dediniz anlayamadım ama ; Aşağıdaki resimler yeterli olacaktır sanırım

zarex benim amacım zaten size yardımcı olmaktı.
Yandex in sitelerinde gözükmüyor doğru.
Ama Microsoft un mağazasında hala mevcut ve üstte görmüş olduğunuz üzere telefonuma da indirdim tekrar
yok hocam sana lafım yok teşekkür ederim ayrıca.
Yalnız yandex navigasyon yok mağaza da . "Haritalar" mevcut . Benim sorunum navigasyon uygulaması :(

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
symbianbelle

symbianbelle

Üye
Satın alma geçmişini kontrol etmeyi denedin mi hiç !!!

Kameraya el sallayalım arkadaşlar. Konu her an kilit olabilir. Yakışıklı pozları görelim.....
paylaş var yükleme yok

• Beğen
Tepkiler: zarex
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
laf sokma yarışında değiliz. Biraz dikkali baksanız navigasyon uygulamasının windows 10 ile birlikte Yandex Haritalar adı altında tek uygulama olduğunu göreceksiniz.

Benim verdiğim linkte ise artık win10 cihazlarda çalışmadığı görünüyor.

paylaş var yükleme yok

Bakınız : Yandex Haritalar

suyunsesi

suyunsesi

Üye

Bu sizde yüklenmiyor mu şimdi?

serinaga

serinaga

Üye
Yandex Haritaları, Yandex Navigasyonu ve Yandex Disk'ide buldum kitaplığımda, bakın bakalım sizde de yükleyecek mi ?
Yandex.Navigasyon
Yandex.Disk
Yandex.Haritalar

zarex

zarex

Üye
    Konu Sahibi
Yandex Haritaları, Yandex Navigasyonu ve Yandex Disk'ide buldum kitaplığımda, bakın bakalım sizde de yükleyecek mi ?
Yandex.Navigasyon
Yandex.Disk
Yandex.Haritalar

yandex navigasyon
da uygulamayı alamazsınız diyor
yandex disk te sadece paylaş butonu çıkıyor
haritalarda ise sorun yok yükleniyor

Bu sizde yüklenmiyor mu şimdi?
yüklenmiyor maalesef . Ayrıca haritalar uygulaması navigasyon uygulaması kadar gelişmiş değil . Attan inip eşeğe binmek gibi oldu benim için :(

serinaga

serinaga

Üye
Hımmm, demek ki daha önce yükleyip, kitaplığında olanlara izin veriyor şimdilik :allalla: Ne yalan söyleyeyim, ne olur ne olmaz diye ne bulursam yüklüyorum, sırf kitaplığa girsin diye, demek ki işe yarıyormuş, ama bazen o da kar etmiyor ...

Üst Alt