The Hasan Season 1 Episode 2

Sponsorlu Bağlantılar

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
    Konu Sahibi
The Hasan Season 1 Episode 2
Hasan uyandığında bir hastanenin morgundadır.İlk başta çok şaşırır acaba öldüm mü diye düşünmeye başlar.Ayağa kalkar ve morgdan çıkar sanırım bir hata olmuş diye düşünür. Doktorlar onu hayatta görünce çok şaşırır ve Hasanı dışarıya salmamaya çalışırlar.
Hastane müdürünün yanına götürürler.
Doktor: Bu hasta bize ölü ve yarı yanmış halde geldi. dedi
Bunu duyan müdür; O zaman onu deneklerin arasına atın. der
Hasan deneklerin arasına götürülürken direnmeye çalışır. Doktor da ona sert bir yumruk atar bunun sonucunda kimsenin göremediği bir yerden gelen neşter doktorun boğazına saplanır. Ne olduğunu anlayamadan Hasan camdan atlayıp kaçmaya başlar. 1 sokak ileriye gittiği zaman birisi arkasindan seslenir. "Pısst" Hasan biraz korksa da arkasındaki ses ona yardım edebilecek birisi olabilir diye düsünerek sese doğru gider. Gittiği zaman gördüğü manzara karşısında ağzı açık kalır. Karşısında iri bir adam vardır ama bu adamın kafası kartal ve vücudundaki bütün tüyler kuş gibi ayrıca ellerinde de çok büyük pençeler vardır.
Hasan: Sen de kimsin benim hastahaneden kaçmama sen mi yardım ettin ?
Kartal: Öncelikle benim adım kartal. Hastahaneden kaçman tamamen senin işindi seni ben kaçırmadım.
Hasan: Nasıl olur ? Birisi doktora neşter fırlattı.
Kartal: Onu sen yaptın sen de bizim gibisin.
Hasan: Biz derken ?
Kartal: Yani sen de özel güçlere sahip birisin senin özel gücünü öğrenmen için birlikte denemeler yapabiliriz.
Hasan: Hayır sana güvenmiyorum benim hemen gidip annemi görmem gerek. Der ve oradan koşarak uzaklaşır.
Eve vardığında zile ard arda birçok kez basar ama açan kimse olmayınca eliyle kapıyı yumruklarken birden kapının kolundan bir kıvılcın çıkar ve kapı açılır içeriye girer hemen hiçbiryere bakmadan gider odasında üstünü değiştirir. Herşey bitti sanırım bunlar kötü bir rüya olarak kalacak diye düşünerek oturma odasına televizyon izlemeye gider ama oturma odasına vardığında onu bir süpriz karşılar annesini sanki ormandan vahşi bir hayvan gelmiş de parçalamış gibi ölü halde bulur başında saatlerce ağlar ama bu hiçbir işe yaramaz. Sonra evden çıkar ve dışarıdayken Neco'nun eve açık unuttuğu girdiğini görür. Eve girer girmez Neco'nun üstüne atlar.
Hasan: burda ne yapıyorsun annemi o hale getirenlerle bir alakan mı var yoksa ?
Neco: şu anda hayal görüyorum sanırım sen öleli 2 gün oluyor. Annene başsağlığı dilemeye geldim
Hasan: çık burdan yalancı seni birdaha buralarda görmeyeyim. Der bunu duyan Neco Hasan'a hızlı bir şekilde yumruk atıp yere yıkar ama evdeki bütün elektrikli veya metal eşyalar birden Neco' nun üstüne düşmeye uçmaya ve etraflarında kıvılcım çıkartmaya başlarlar. Neco hemen olay yerinden kaçar. Hasan ise annesini oyle gormeye dayanamaz ve evi kilitleyip çıkar bir daha eve dönemeyeceğini hatta annesinin mezarına bile gidemeyeceğini anlar. Çünkü o resmi olarak bir ölüdür. Bu olaylar için yardım alabileceği tek kişinin kartal olduğunu düsünür ve onu aramaya başlar.

• Beğen
Tepkiler: AIS ve Baydırman

Baydırman

Baydırman

Moderator

Kartal sen misin :hmmm

• Beğen
Tepkiler: AIS
Baydırman

Baydırman

Moderator
Devamı yok mu?