Samsung Galaxy S6 {Edge+} Kullanıcıları Kulübü | Ana Konu | Yardım & Destek|

Sponsorlu Bağlantılar

serecans

serecans

Üye
Cihazı yüksek parlaklık da kullanınca 3.30 şarjı gidiyor ama kısık parlaklık ta 2 saat şarjı gidiyor ne anormal bir durum götüreceğim temmuz ayında garantisi bitiyor vereceğim. Servise

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sizinki yine iyi ben cihazı kullanırken şarjda sıkıntı yok ama kullanmadığım durumda şarjı hızlı bir şekilde bitiyor sadece mobil veri açık.Saat 8 de çıkarıyorum hiç kullanmadığım halde öğlene kadar %50 lere düşüyor sarj

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Cihazı yüksek parlaklık da kullanınca 3.30 şarjı gidiyor ama kısık parlaklık ta 2 saat şarjı gidiyor ne anormal bir durum götüreceğim temmuz ayında garantisi bitiyor vereceğim. Servise

Bekleme de şarjı 88 den 86 ya düşmüş pek bi kayıp gibi değil geceden sabaha kadar , olay yazılımsal olabilir , size bir link atayım ordan bakarak sisteme sıfır yazılım yükleyin öyle gönderin çünkü yapacakları şey o ve kesin deüiştireceklerinin garantisi yok

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
serecans

serecans

Üye
Beyler telefonumu root yapmak istiyorum her dosya hazır cihazı download moduna alıyorum USB hata ayıklama aktif start a bastığımda yarıya kadar gelip fail hatası alıyorum root yapan birisi bana yardımcı olabilir mi odin 3.0.9 ve 3.10.6 olanlarını denedim yada başka bir yolu varmı dır şimdiden teşekkürler

hikmet366

hikmet366

Üye
Bekleme de şarjı 88 den 86 ya düşmüş pek bi kayıp gibi değil geceden sabaha kadar , olay yazılımsal olabilir , size bir link atayım ordan bakarak sisteme sıfır yazılım yükleyin öyle gönderin çünkü yapacakları şey o ve kesin deüiştireceklerinin garantisi yok
onu s6 için yapamıyorum çünkü kies samsung s6 görmüyor s6 gören program Smart Switch ama ondada öyle bir menü yok

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
onu s6 için yapamıyorum çünkü kies samsung s6 görmüyor s6 gören program Smart Switch ama ondada öyle bir menü yok
Görüp görmemesi olay değil , üretici yazılımı başlatma moduna getirdikten sonra model kodu ve sn soracak daha sonra odin moduna geçirmenizi isteyecek o yüzden bi sorun olmaz , direk download Mode a alıp bilgisayara bağlayın ve oradan yapın , daha dün akşam yaptım ben o şekilde. Eğer yükseltmeyi başka butonu aktif olmazsa download mode açıkken pc ile bağlantıyı kesin kabloyu çıkarıp tekrar takın düzeliyor

hikmet366

hikmet366

Üye
Tamam bir bakacağım

hikmet366

hikmet366

Üye
500mb güvenlik güncellemesi geldi

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
S6 edge içinde 464 MB boyutunda bir güncelleme geldi.

hikmet366

hikmet366

Üye
Ben hiçbirsey bulamadım yeni gelen

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Ben hiçbirsey bulamadım yeni gelen

benimkisi hala güncelleme aşamasında %32 de kurulumu. Büyük ihtimal yeni birşey gelmez zaten Nougat öncesi, kararlılık için iyileştirmeler yapmışlardır

hikmet366

hikmet366

Üye
Sadece nfc nin simgesi değişmiş

hikmet366

hikmet366

Üye
always on display gelmeyecek pil testinden geçememiş

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
O kadar kötğ birşey gibi durmuyo geçemeyeceği zaten brlliydi , gece saati bile o kadar pil tüketirken

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
arkadaşlar telefonu hiç düşürmediğim halde stelefonu hızlıca sallayınca kameranın ordan tıkırtı gibi bir ses geldşiğini farkettim. kameranın üst tarafında elimle bastırınca ise bu ses ortadan kalkıyor. Kamerada ve cihazda ise herhangi bir sorun yok sizde de var mı bu ? yoksa servise gönderdiğimde yapılan eksik veya hatalı bir işlemden dolayı olabilir mi ? telefon hiç düşmedi çünkü

hikmet366

hikmet366

Üye
arkadaşlar telefonu hiç düşürmediğim halde stelefonu hızlıca sallayınca kameranın ordan tıkırtı gibi bir ses geldşiğini farkettim. kameranın üst tarafında elimle bastırınca ise bu ses ortadan kalkıyor. Kamerada ve cihazda ise herhangi bir sorun yok sizde de var mı bu ? yoksa servise gönderdiğimde yapılan eksik veya hatalı bir işlemden dolayı olabilir mi ? telefon hiç düşmedi çünkü
arka kameradan ses geliyorsa normal bosluk var

hikmet366

hikmet366

Üye
Pazar Günü Telefonu Servise Verdim Batarya Şarj Tutmuyor diye Başarı Teknik Servisine Adamlar Bugün işlem yaptılar batarya değişmiş şarj aleti değişmiş kablosu değişmiş . birde baktım parça bekliyor diyor bende aradım sordum ne parçası bekliyor diye ekran siparişi vermiş tekniksiyen sebeb dedim tekniksiyen değiştirme kararı almış dedi . gülerek telefonu kapattım :D

ekranda hiçbir problem yoktu tabi piksel yanmasından başka ekranda iz vardı neden böyle birşey yaptı bilmiyorum şuan telefon parça bekliyor bakalım ne zaman alacağım telefonu

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
resmi servis olduğuna emin misin? samsung un servis takip ekranı böyle değil. Fırınlama esnasında belki bir sorun yaşanmış olabilir hatadan kaynaklı.Gönderdiğiniz yere baktım internetten IPhone için de hizmet veriyor olarak görünüyor. İnşallah yetkili servistir. ( Samsungu arayarak mutlaka teyit edin) eğer Samsung Türkiye tarafından yetki verilmemiş bir yer ise cihazın garantisi yanmıştır haberiniz olsun. Samsung Service Point ler çünkü sadece Samsung a hizmet veriyor Apple Cihazlara değil keşke 444 lü numaradan en yakın yeri sorgulatıp öyle götürseydiniz

hikmet366

hikmet366

Üye
resmi servis olduğuna emin misin? samsung un servis takip ekranı böyle değil. Fırınlama esnasında belki bir sorun yaşanmış olabilir hatadan kaynaklı.Gönderdiğiniz yere baktım internetten IPhone için de hizmet veriyor olarak görünüyor. İnşallah yetkili servistir. ( Samsungu arayarak mutlaka teyit edin) eğer Samsung Türkiye tarafından yetki verilmemiş bir yer ise cihazın garantisi yanmıştır haberiniz olsun. Samsung Service Point ler çünkü sadece Samsung a hizmet veriyor Apple Cihazlara değil keşke 444 lü numaradan en yakın yeri sorgulatıp öyle götürseydiniz
Resmi samsung servisi ve apple servisi

Kutunun içinden çıkan garanti kağıdında yaşıyor Servisler ismi var yetkili servisi sıkıntı yok

Ben cihazı batarya erken bitiyor diye verdim şarj adaptörü kablosu bataryası değişmiş ve adam ekranı da değişme gereği duymuş ekran siparişi vermiş ve hepsi garanti kapsamında işlem yapılıyor. Toplam değeri 1100tl civarı
Zaten ben tansu yegen mesaj artım böyle böyle Servis benim bataryası değişmiyor diye açık bir şekilde anlattım tansu bey bana dediki bunu bana mail olarak yolla dedi yolladım ordan yetkili kişilere tansu bey iletti beni bir kadın aradı ne zaman vermiştiniz dekan hangi servise vermiştiniz felan diye sordu 2 3 ay önce vermiştim bana batarya yi değiştirmeden geri verdiler sorunum hala devam ediyor felan dedim .

Tamam dedi kadın ne zaman tekrar servise verebilirsiniz dedi bende dedim yarın veririm dedim kutusu ile birlikte herşeyi verdim başarı teknik servisine kadın oraya mail attı cihazımla hemen ilgilendiler gerekli testler yapıldı mail ile takip ediliyor benim cihaz suan

Üst Alt