Galaxy tab 3 lite alacagim

Sponsorlu Bağlantılar

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy tab 3 lite alacagim
Arkadaslar superonline kullanicilarina ozel galaxy tab 3 lite tablet ayda 15 tl taksitle diyor tableti arastirdim orta seviye bisey almalimiyim ki kararsiz kaldim

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Arkadaslar superonline kullanicilarina ozel galaxy tab 3 lite tablet ayda 15 tl taksitle diyor tableti arastirdim orta seviye bisey almalimiyim ki kararsiz kaldim

Kaç taksit yapıyorlar?
Özelliklerine az önce baktım da, bana kalırsa pek tavsiye etmem (tabii başka türlü alma imkanın varsa)
Ekran çözürlüğü yerlerde sürünüyor ve diğer özellikleri 5 sene önceki özellikler.
Turkcell'den alacağına, bulunduğun konumdaki yerde git Arçelik'e senetle istediğin en iyi tableti al derim..

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Bende Sm-t210 var tab3 ün bu saatten sonra alınmaz derim ben

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Kaç taksit yapıyorlar?
Özelliklerine az önce baktım da, bana kalırsa pek tavsiye etmem (tabii başka türlü alma imkanın varsa)
Ekran çözürlüğü yerlerde sürünüyor ve diğer özellikleri 5 sene önceki özellikler.
Turkcell'den alacağına, bulunduğun konumdaki yerde git Arçelik'e senetle istediğin en iyi tableti al derim..
24 ay 14 90 internet faturasina ek geliyor zateb iyi bi tablet almak istesem baska yerden alirim ancak uygun geldi fiyati bana ne bileyim filim video oynatsin yeter ya onuda yapar heralde cok bi beklentim yok acikcasi

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
24 ay 14 90 internet faturasina ek geliyor zateb iyi bi tablet almak istesem baska yerden alirim ancak uygun geldi fiyati bana ne bileyim filim video oynatsin yeter ya onuda yapar heralde cok bi beklentim yok acikcasi

Kullanılan bileşenler çok eski inan değmez, onun yerine başka alabiliyorsan onu al kafan rahat etsin.
370 liraya özellikleri daha iyi bir tablet alabilirsin, tabi sen bilirsin.İstersen bekle diğer arkadaşlar da fikrini yazsın tek benim söylediğimle hareket etmeni istemem ;)

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall