LG G2 [ROM][CAF][D802][7.1] CyanogenMod 14.1 [UNOFFICIAL BUILDS]

Sponsorlu Bağlantılar

kezban yenge

kezban yenge

Üye
    Konu Sahibi
[ROM][CAF][D802][7.1] CyanogenMod 14.1 [UNOFFICIAL BUILDS]
Android 7.1 işletim sisteminin çıkmasından sonra geliştiriciler LG G2 için CyanogenMod 14.1 ROM‘unu portladı.

CyanogenMod 14.1 Çalışan Özellikleri

• Kablosuz İnternet
  • İnternet Paylaşımı
  • Ses
  • SMS
  • LTE (4,5 G)
  • BluetoothSensörler
  • Kamera
  • Video Kayıt
  • SELinux Enforcing
  • GPS
CyanogenMod 14.1 İndirmeler
  • (sırasıyla ARM-7.1 ve istediğiniz varyantı seçip indirin)

CyanogenMod 14.1 ROM Kurulum Rehberi
  • İndirdiğiniz dosyaları telefonun hafızasına kopyalayın.
  • Telefonunuzu TWRP modunda başlatın.
  • Eğer isterseniz TWRP Backup sekmesinden telefonunuzun halihazırdaki sürümünün yedeğini alabilirsiniz. Bu işlem yapacağınız hatalı bir işlemde telefonunuzun eski sürümünü kurtarmanıza olanak sağlar.
  • TWRP Wipe sekmesinden Advanced Wipe‘a girip System, Data, Cach ve DalvikCache dizinlerini işaretleyip wipe işlemini başlatın.
  • TWRP Install sekmesinden sırasıyla CM 14.1 ROM’u, GApps ve Bootstack ziplerini yükleyin.
  • TWRP Reboot sekmesinden Reboot System’e tıklayın.

lgdestek ten alıntıdır.

• Beğen
Tepkiler: KacakMazot

KacakMazot

KacakMazot

Üye
Güzel ve açıklayıcı konu teşekkürler. Peki Lg G3 için hangi dosyayı indirmem lazım. bu adreste birçok rom var g3 e ait kafam karıştı. Daha önce Cm kurmadım sadece 1 kere bir rom kurdum oda pişman oldum sildim yani bu 2. Sefer olacak pek bilgim yok :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

curtaincall

curtaincall

Üye
Güzel ve açıklayıcı konu teşekkürler. Peki Lg G3 için hangi dosyayı indirmem lazım. bu adreste birçok rom var g3 e ait kafam karıştı. Daha önce Cm kurmadım sadece 1 kere bir rom kurdum oda pişman oldum sildim yani bu 2. Sefer olacak pek bilgim yok :)

bu rom LG G2 D802 için, G3 için değil. Forumda ve XDA sitesinde araştırırsan güzel bir CM bulabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: KacakMazot
KacakMazot

KacakMazot

Üye
Teşekkürler cevap için. Yukarıda verdiğim linkte 1den çok indirme seçeneği olduğu için kararsız kaldım hangisi daha iyi diye :) ama Şimdilik yüklemekten vazgeçtim birazdaha gelişsin hatalar giderilsin ondan sonra kurmayı düşünüyorum.

curtaincall

curtaincall

Üye
Teşekkürler cevap için. Yukarıda verdiğim linkte 1den çok indirme seçeneği olduğu için kararsız kaldım hangisi daha iyi diye :) ama Şimdilik yüklemekten vazgeçtim birazdaha gelişsin hatalar giderilsin ondan sonra kurmayı düşünüyorum.

Ben de 7.1 sürümünün geliştirilmesini bekliyorum, bunun için bi 4-5 ay bekleyeceğim
Bu konuda 7.1 Nougat için konuşacak olursam, en iyi işi Crdroid yapıyor

dediğim gibi beklemek lazım. Yıl başı sürümü o sürümü bu sürümü derken eloğlu bir sürü geliştirme, yenilik yapacaktır.
Takip ettiğim kadarıyla çok az hatası var. Nisan ayında olabildiğince stabil yükleriz inşallah

kezban yenge

kezban yenge

Üye
    Konu Sahibi
Ben de 7.1 sürümünün geliştirilmesini bekliyorum, bunun için bi 4-5 ay bekleyeceğim
Bu konuda 7.1 Nougat için konuşacak olursam, en iyi işi Crdroid yapıyor

dediğim gibi beklemek lazım. Yıl başı sürümü o sürümü bu sürümü derken eloğlu bir sürü geliştirme, yenilik yapacaktır.
Takip ettiğim kadarıyla çok az hatası var. Nisan ayında olabildiğince stabil yükleriz inşallah

Aynen, katılıyorum. Ayrıca crDroid rom tavsiye etmiyorum: Çok fazla stabilizasyon sorunu var ve batarya optimize edilmiş değil.

brkergi

brkergi

Üye
Kullanan varsa son gelen güncelleme ile mobil veri problemi düzeldi mi ?

kezban yenge

kezban yenge

Üye
    Konu Sahibi

metallistm

Üye
Yukledim ama root kayboldu sanirim. Nasil tekrar rootlarim

metallistm

Üye
Buldum actim ve çöktü. Twrpye de giremedim. Tot yontemiyle kurtarabildim telefonu. Cloudy 2.2 kullaniom su an. Farkli bise sorcam. Teli deismeyi dusunuom. Guzel ve guncel rom cikan tel onerir misiniz 1500-2000tl civari

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

turkishield

turkishield

Üye
Buldum actim ve çöktü. Twrpye de giremedim. Tot yontemiyle kurtarabildim telefonu. Cloudy 2.2 kullaniom su an. Farkli bise sorcam. Teli deismeyi dusunuom. Guzel ve guncel rom cikan tel onerir misiniz 1500-2000tl civari

LGyi terketmen gerekiyor bir kere orası kesin :D büyük ekran sevmiyorsan samsung s7 güzel bir seçenek olacaktır senin için.

Son düzenleme:

metallistm

Üye
Resurrection remix nougat 7.1.2 kurdum. gelismis ayarlardan root aktif ediyorum. Ama hala supersu ve rootchecker root yok diyo. Nasil rootlarim bilen var mi

kezban yenge

kezban yenge

Üye
    Konu Sahibi
Resurrection remix nougat 7.1.2 kurdum. gelismis ayarlardan root aktif ediyorum. Ama hala supersu ve rootchecker root yok diyo. Nasil rootlarim bilen var mi

Geliştirici seçeneklerinden Root erişimini açmanız gerekiyor.

metallistm

Üye
Yazimda da belirttim aktif edemiyorum orda sadece adb secenegi var o da aktif etmiyo

Üst Alt