faceden gelen yardım panosu adı altında link

Sponsorlu Bağlantılar

kanat_58

kanat_58

Üye
    Konu Sahibi
faceden gelen yardım panosu adı altında link
arkadaşlar birden çok hesbınız var diye yardım panosu adı altında böyle bir link geldi bir arkadaşıma ve bu linki tıklayıp giriş yaptığımızda hiç bişey olmuyor

ve ardındanda engel atılmış dolandırıcı olma ihtimali varmı

Yönetici tarafından düzenlendi:

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
arkadaşlar birden çok hesbınız var diye yardım panosu adı altında böyle bir link geldi bir arkadaşıma ve bu linki tıklayıp giriş yaptığımızda hiç bişey olmuyor

ve ardındanda engel atılmış dolandırıcı olma ihtimali varmı

O arkadaşınızın hesabı yeni mi?
Belli ki o hesap şikayet yağmuruna tutulmuş. (birden fazla hesabı varsa veya başka sebepten ötürü de olabilir)

Korkulacak bir durum yok, ss'de de dediği gibi hesabı kendisine ait olduğunu doğralaması yeterli olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: kanat_58
kanat_58

kanat_58

Üye
    Konu Sahibi
fakat lnke tıkladıkdan sonra şu şekilde gelyor

Son düzenleme:
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Son düzenleme:
  • Beğen
kanat_58

kanat_58

Üye
    Konu Sahibi
Denedim fakat hiçbişey olmuyor ve ayrıca farklı bir site reklamı çıkıyor son olarakta gelen mesajada bir sefer yorum yorum attık cevap geldi linke tıklayınız ve giriş yapın Activision olur zaten diye daha sonrasında ise engel atılmış mesaja karşılık verilmiyor daha

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Denedim fakat hiçbişey olmuyor ve ayrıca farklı bir site reklamı çıkıyor son olarakta gelen mesajada bir sefer yorum yorum attık cevap geldi linke tıklayınız ve giriş yapın Activision olur zaten diye daha sonrasında ise engel atılmış mesaja karşılık verilmiyor daha
Bir dakika ya:hmmm
Şimdi dikkat ettim de, Facebook'ta koftaas diyor ve sitenin uzantısına bakarsak (app.facebook) bu bir app/uygulama kısacası bu bir beğeni/takipçi kasma uygulamasıdır ve az bakındım tavsiye etmiyorum.
O yazıya da aldanma.

Şimdi söylediklerimi uygular mısın? (bu mesaj kime geldiyse, gerçi sen de bak bu tarz bilmediğin/kullanmadığın uygulama varsa kaldır)
linke tıklayarak kullanmadığın uygulama/oyun ne varsa kaldırmanı rica ediyorum.
Orada koftaas isimli bir şey varsa onu da hemen kaldırın, simgesiz ne varsa..
Hesabınızın güvenliği açısından.
Bu tarz şeylere de aldanmayın.
Bu arada şifresini değiştirirse iyi olur.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: cihanata_1 ve kanat_58
kanat_58

kanat_58

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim yardımların için birde bek değilde karşımdaki anlasa yapabilse yapamıyor anlamıyor yanında anlayan biri olursa onunla yapar artık desteğiniz için tekrar teşekkür ederim
Son olarak bişey daha sorucam yada istiycem sizden şu attığım fotolarda resim ve isim var onları kaldırmamız mümkün mü acaba

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Teşekkür ederim yardımların için birde bek değilde karşımdaki anlasa yapabilse yapamıyor anlamıyor yanında anlayan biri olursa onunla yapar artık desteğiniz için tekrar teşekkür ederim

Rica ederim ne demek. Akşam uykulu halde yazmışım bir şeyler, siz de kusura bakmayın. :blush:
Hımm, yanınızda değil sanırım, olmadı anlayan birisine göstersin dediğim gibi..
Başka bu tarz veya pc-mobil üzerine sorunların olduğu zaman beni etiketlemen yeterli, her türlü yardımcı olurum..

Son olarak bişey daha sorucam yada istiycem sizden şu attığım fotolarda resim ve isim var onları kaldırmamız mümkün mü acaba
Tabii, o yorumun sol alt kısımda, Düzenle seçeneği var. Oradan görselin url uzantısını silebilirsiniz.
Bu arada, alıntıladığım mesajda da varmış şimdi gördüm, onu da sildim.. @kanat_58

• Beğen
kanat_58

kanat_58

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
cihanata_1

cihanata_1

Üye
itibar etmemeni öneririm sanırım Facebook kimlik doğrulama sayfasını kopyalayarak Kimlik bilgilerini ele geçirmeye çalışıyorlar zaten hesabına birsey oldugunda kimlik dogrulama sayfasi direkt cikiyor giris yaptiginda
not: söz konusu Facebook uygulamasını şikayet edin bence

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: kanat_58 ve BLasTeaR
kanat_58

kanat_58

Üye
    Konu Sahibi
Haklısın ilk başta normal sandık ama değilmiş uyarı ve bilgi için teşekkür edrim

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1

Üst Alt