G2 usb sadece şarj ediyor pc görmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

Seyyid4747

Üye
    Konu Sahibi
G2 usb sadece şarj ediyor pc görmüyor
Herkese selamlar. Şöyle bir sorunum var. lg'nin orjinal iki adet usb kablosuyla denememe rağmen g2 d802 modelini pc ye gördüremedim. Taktığım vakit sadece telefona şarj oluyor bildirimi geliyor PC'de herhangi bir bildirim yok. Aygıt yöneticisinde de telefonun görüldüğüne dair bir belirti yok. Telefonu mtp pc suite vs. herhangi bir modda da bağlayamıyorum malesef. Pc suiteyi driverleri vs. kaldırdım tekrar yükledim yine bir şey yok başka bilgisayarda denedim telefon sadece şarj oluyor. telefondaki ayarlamaları mesela usb hata ayıklama gibi aktifleştirmeme rağmen yine görmüyor. usb port arızası mıdır acaba nedir?
Böyle bir sorun yaşayıp çözen varsa yardımcı olabilir mi lütfen?

avast

avast

Üye
Hocam aynı sorun başıma grlmişti bir sene önce falan önce başka bir kablo ile deneyin %90 sorun kablolarda eger soeun kablolarda degilse telefonu sıfırlayın aman yüksek ihtimal kablodandır cünkü suanda kullandıgım s6 da beni 2 3 ay böyle ugrastırdı ya görmüyordu yada kopuyordu baglantı kabşo degistirdim sorun gitti

Seyyid4747

Üye
    Konu Sahibi
Hocam aynı sorun başıma grlmişti bir sene önce falan önce başka bir kablo ile deneyin %90 sorun kablolarda eger soeun kablolarda degilse telefonu sıfırlayın aman yüksek ihtimal kablodandır cünkü suanda kullandıgım s6 da beni 2 3 ay böyle ugrastırdı ya görmüyordu yada kopuyordu baglantı kabşo degistirdim sorun gitti
teşekkur ederim kablo buulup en kısa sürede denicem ama yanımdaki g3 d855 ve g3 beat modelleri bu kablolarla sorunsuz bağlanıyor

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Telefondaki bildirime tıklayıp mtp seçeneğini işaretleyin

avast

avast

Üye
5.0 da tıklayıp mtp secilmiyordu heralde yanlıs hatırlamjyorsam kablo uyumsuzlugu falan yoksa bi sıfırlayın hocam

Üst Alt