Düzgün bi kız bulamiyorum. Sizce ben eski kafalı mıyım

Sponsorlu Bağlantılar

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Düzgün bi kız bulamiyorum. Sizce ben eski kafalı mıyım
Istanbulda yasiyorum. Universite ogrencisiyim. Bizim okulda kiz cok ama dizgun olani yok. Ben istiyorum ki daha once hic öpüşmemiş olsun istiyorum. Temiz kalpli birini ariyorum. Sevecekse tam sevsin istiyoum. Bi de beni param icin kullanmamasini istiyorum. Param icin degilde beni ben oldugm icin sevsin istiyorum. Maglum ogrenciiyim. Ailem zor gonderiuor zaten. Benim bazi arkadaslarim boyle kiz bulamazsin diyorlar. Hatta eski kafali diyorla bana. Cidden kafam cok karisik. Ne yapmaliyim

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Yapılacak tek şey var düzgün şekilde bir hayat sürmek ve hayırlısını istemek.

Cadillac34

Üye
Sen okulu bitir, mesleğini kazan, sonrası nasıl olsa gelir. Hayatında her zaman plan yapmalısın. Yani, ilk yapacağın şeyleri gözden geçirmelisin. Mesela; şu tarihte çizim kursum var, akabinde kitap alacağım. Bu gibi plan olabilir.

Baydırman

Baydırman

Moderator
Su akar yolunu bulur müdür :pro:

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Kendine gore kiz bulmak cidden zor haklisin artik birbirine hava atmak icin herseyi yapiyorlar hic sevmem :lac:

İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Kardeşim o işler öyle olmuyor, şu devirde hasar kayıtsız bulmak oldukça zor, :halay2:

Cadillac34

Üye
Kardeşim o işler öyle olmuyor, şu devirde hasar kayıtsız bulmak oldukça zor, :halay2:
Bulur bulur hem de çok bulur ama hasarlı, arızalı, atarlı bulur. Bir de ağzı bozuksa tamamdır. :D Hanım hanımcık, gelin adayı, sadık bir kız bu devirde zor bulunur.

• Beğen
Tepkiler: İhtiyar.
maxirabit

maxirabit

Üye
Peki bu istekler varda sen bir başka bir kızla onları yaptın mı, yaptıysan o hakkı unut, öyle olan kız sana yaklaşmaz bile, hemde bunu da sorar. Öğrencisiniz o para bile size zor yetiyordur, paraya gelme ihtimali yok böylelikle. Hani şu zengin avcıları para delisi kızlar diyorsunuz ya, o videolarda gördüğünüz gibi değil, kadınla aranızda bir uyuşmazlık olsun isterseniz tüm dünya sizin olsun, en zengini siz olun ama içinizin boş olduğunu anlarsa bir kadın işte o zaman her şey biter :D
Ciddi adımlar attığınız kişiyle cinsellikte olur, ileri boyutuda olur tabi bunlar adını koyunca gerçekleşir o kadınla. Ortada ciddiyet yokken cinselliğe geçildiyse kadın oyalanacak birini arıyordur sonra ilişkiyi bitirecektir. Bir kadında duygusallığı ağır basarsa, aşk dolu olursa işte o zaman sonu evliliğe gider. Konular, konuşmalar boşsa, duygu yoksa, siz hariç arada 3-5 erkek daha vardır, hepsini deniyordur. Eğer bir kadın yalan söylüyorsa bunu kaldıramaz, size soğuk davranır kendinden sizi uzaklaştırır. Evlilikte zorluk yönü şu, elini tutmamış hiç bir şey geçirmemiş insanlar direkt evliliğ geçerse, bocalama dönemi olur, ayakta tutmakta zorlanırlar, eşiyle bacı kardeş olma yolunda ilerler. Bunun tersi olursa, her iki tarafta ilişki geçirmişse, ilişki dediysek ikili ilişki, diret cinsellik demiyoruz. Bunlar olduysa evlilikte büyük sorunlar olmaz. Şunu unutmayın nasıl emeklemeden yürümeyi, yürümeden koşmayı bilmiyorsanız, başınızdan kadın-erkek arkadaşlığı geçmezsede evlilik öyle çok iyi, çok süper falan gitmez. Bir kadın azda olsun erkek dilinden, bir erkek azda olsun kadın dilinden anlarsa işler o zaman yürür

Son düzenleme:
İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Peki bu istekler varda sen bir başka bir kızla onları yaptın mı, yaptıysan o hakkı unut, öyle olan kız sana yaklaşmaz bile, hemde bunu da sorar. Öğrencisiniz o para bile size zor yetiyordur, paraya gelme ihtimali yok böylelikle. Hani şu zengin avcıları para delisi kızlar diyorsunuz ya, o videolarda gördüğünüz gibi değil, kadınla aranızda bir uyuşmazlık olsun isterseniz tüm dünya sizin olsun, en zengini siz olun ama içinizin boş olduğunubanlarsa bir kadın işte o zaman her şey biter :D
Ciddi adımlar attığınız kişiyle cinsellikte olur, ileri boyutuda olur tabi bunlar adını koyunca gerçekleşir o kadınla. Ortada ciddiyet yokken cinselliğe geçildiyse kadın oyalanacak birini arıyordur sonra ilişkiyi bitirecektir. Bir kadında duygusallığı ağır basarsa, aşk dolu olursa işte o zaman sonu evliliğe gider. Konular, konuşmalar boşsa, duygu yoksa, siz hariç arada 3-5 erkek daha vardır, hepsini deniyordur. Eğer bir kadın yalan söylüyorsa bunu kaldıramaz, size soğuk davranır kendinden sizi uzaklaştırır. Evlilikte zorluk yönü şu, elini tutmamış hiç bir şey geçirmemiş insanlar direkt evliliğ geçerse, bocalama dönemi olur, ayakta tutmakta zorlanırlar, eşiyle bacı kardeş olma yolunda ilerler. Bunun tersi olursa, her iki tarafta ilişki geçirmişse, ilişki dediysek ikili ilişki, diret cinsellik demiyoruz. Bunlar olduysa evlilikte büyük sorunlar olmaz. Şunu unutmayın nasıl emeklemeden yürümeyi, yürümeden koşmayı bilmiyorsanız, başınızdan kadın-erkek arkadaşlığı geçmezsede evlilik öyle çok iyi, çok süper falan gitmez. Bir kadın azda olsun erkek dilinden, bir erkek azda olsun kadın dilinden anlarsa işler o zaman yürür
Roman yazmış herif

minoo

minoo

Üye
Peki bu istekler varda sen bir başka bir kızla onları yaptın mı, yaptıysan o hakkı unut, öyle olan kız sana yaklaşmaz bile, hemde bunu da sorar. Öğrencisiniz o para bile size zor yetiyordur, paraya gelme ihtimali yok böylelikle. Hani şu zengin avcıları para delisi kızlar diyorsunuz ya, o videolarda gördüğünüz gibi değil, kadınla aranızda bir uyuşmazlık olsun isterseniz tüm dünya sizin olsun, en zengini siz olun ama içinizin boş olduğunu anlarsa bir kadın işte o zaman her şey biter :D
Yazdıklarının bir çoğuna katılıyorum güzel yazmışsın. Da şu konuya katılmıyorum; bir kadın evlenmeden cinsellik yaşıyorsa takılıyordur, ayrılacaktır. Senin gibi bir adamın bu konuda sığ düşünmemesini beklerdim ben. Cinsellik de aşka dahil değil mi? Seven iki insanın inançlarına ya da fikrine aykırı değilse yaşanabilir ne var bunda anlamadım. Herkes kendinden sorumludur. İsteyen yaşar, istemeyen yaşamaz. Ama bir kadın sevgilisiyle birlikte oluyorsa bu ciddi düşünemediği ya da zaman geçirdiği anlamına gelmez.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Dert etme böyle olayları gericilik diye adlandırılmanı. Iffetını korumuş olsun istiyorsan sen de korumalısın. Sap dolaş biraz. Insanları sevmeye harcadığın çabayı tanımaya çalışmada kullanmalısın . Hem belli bir çizgiden ayrılmazsan zamanı gelince bulursunuz . Yani kader kavramı . Bir de şu deyim var önce iş sonra aş sonra eş. Istersen Ahmet Günbay Yıldız 'ın Güneşe Matem Düştü kitabını oku . Senin kafadan bir kız bulacaksın sonunda .
Siz aşk ile sehveti karıştırıyorsunuz herhalde . Düşünün gerdek gecesinde sağlamlık belirtisi olan mührü bulamadığınızı . Soracaksınız eşinize nden yok ? Verdiği cevap cinsellik aşka dahil değil mi ? Olursa ne yapacaksınız ? Bir de şu var oğul gelin ile anne ve baba arasında paylaşılır . Gelin damat ile anne baba arasında paylaşılır . Peki eşiniz bir başkasıyla paylaşılır mı? Sevgiliniz olsa bile . Onun bir başkasıyla öpüştüğüne dayanabilir misiniz ? Ve yahut tam tersi o sizi o halde görse ne der ?

minoo

minoo

Üye
Sağlamlık belirtisi ne arkadaşım? Sen hayatına eş mi alacaksın, karpuz mu? Mal olarak mı görüyorsunuz kadınları? Sağlamlık belirtisi ne ya :zuhaha:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Pınar ablanın hortlatması sayesinde ben de buradayım. Birkaç bir şey yazayım ben de. Öyle kız bulmayı bekleme o biraz zor. Ayrıca neden böyle bir kız aradığını da anlamadım. Biz erkekler her boku yapabiliyorken, kadınların yapmamasını dilemek, öyle birini aramak hiç doğru değil. Sen belki aradığın kız tarzında bir hayat yaşıyorsundur ama her ne olursa olsun öyle birini araman çok yanlış. İnsanları ötekileştiremezsin. Herkes istediği şekilde yaşar. Son olarak diyelim ki biriyle tanıştın ama senin şu yukarıda yazdığın şekilde bir kız değil. Şunu unutma geçmişte olan geçmişte kalır. Bir insanla tanıştıysan o günden itibaren olan hayatı seni ilgilendirebilir. Geçmişi asla!

• Beğen
Tepkiler: minoo
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Dediğin gibi kızlardan çok var. Sen kendini geliştir kariyer, kişilik vs bakımından zamanla bulursun. En tipsiz, fakir adamlar bile dünya tatlısı hatunları götürüyor sonuçta sadece konuşmalarıyla etkileyerek.
He bu arada yukarıda hasar kaydı vs denmiş. Nereden çarpmışlar aga diyesim geldi yav arkadaş yapmayın böyle. Tamamen farklı bir sebepten ötürü bir gazla kızın birine bakire misin diye sormuştum gülerek "uff slq şey .s" demişti. Başka kızın biriyle konuşurken "siz kadınlar"la başlayan bir cümle kurdum. Ben kadın değilim kızım hala dedi(- ki bundan bana ne ? sordum mu ? ). Neden anlattım bilmiyorum. Neyse savaşmayın sevişin bence, hadi iyi günler.
Konu hortlatılmış yahu, boş yere yazdım

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan