Toshiba L50-B-27P

Sponsorlu Bağlantılar

muqiwara

muqiwara

Üye
    Konu Sahibi
Toshiba L50-B-27P
Arkadaşlar açıkcası konuyu nereye acacagımı bilemedim buraya açtım.Yanlışsa lütfen adminler ilgilensin.
Toshiba L50-B-27P markalı notebook bilgisayarım var özellikleri ;
* Intel Core i7-5500U 2.4GHz Turbo Boost ile 3.0GHz İşlemci
* 8 Gb Ram
* AMD R7 M260 2GB Ekran Kartı
* 250Gb Samsung 850Evo SSD + 1 TB Hard Disk
* Windows 10 İşletim Sistemi
* 1 yıllık bir bilgisayardır.
07.02.2017 Tarihine kadar garantili

2.El olarak satmayı düşünüyorum sizce böyle bir sistem ne kadar eder?
Fiyat ve görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar...

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Min 1.500 1.700 Max 2.200

• Beğen
Tepkiler: muqiwara
İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Fiyat konusunda pek bilgim yok ama görüş olarak sana tavsiyem bilgisayarı satmaman yönünde, bu sistem ideal bence.Hem sıfır aldığın bir cihaz illaki zarar edeceksin toshiba da sıradan bir marka değil göz önünde bulundur.

Cadillac34

Üye
Fiyat konusunda pek bilgim yok ama görüş olarak sana tavsiyem bilgisayarı satmaman yönünde, bu sistem ideal bence.Hem sıfır aldığın bir cihaz illaki zarar edeceksin toshiba da sıradan bir marka değil göz önünde bulundur.
Evet, arkadaş doğru söylüyor. Toshiba gibi kaliteli notebook bulmuşsun satıyorsun. Paraya ihtiyacın varsa orasını bilemem. Bilgisayarım olmasa belki alırdım.

muqiwara

muqiwara

Üye
    Konu Sahibi
Peki o zaman şöyle bir soru sorayım hocam,
şimdi applenın => modelini almayı düşünüyorum.
Şuan bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisiyim. Şuanlık bilgisayarım yetiyor ama araştırdığım zaman ileride çok fazla proğram kullanacağım yönünde bilgiler edindim. Bu yüzden mac düşünüyorum acaba almalı mıyım yoksa bu sistemim yeter mi?
Evet, arkadaş doğru söylüyor. Toshiba gibi kaliteli notebook bulmuşsun satıyorsun. Paraya ihtiyacın varsa orasını bilemem. Bilgisayarım olmasa belki alırdım.
Güzel yorumun için teşekkürler kardeşim. Paraya ihtiyacım yok yukarıda açıkladığım gibi yükseltme yapmak istiyordum.

Cadillac34

Üye
Bilgisayarındaki programlar, uygulamalar çalışmana uygunsa kullanabilirsin. Uygun değilse o zaman değiştirebilirsin. Benim görüşüm bu yönde.

muqiwara

muqiwara

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarındaki programlar, uygulamalar çalışmana uygunsa kullanabilirsin. Uygun değilse o zaman değiştirebilirsin. Benim görüşüm bu yönde.
Anladım kardeşim. Teşekkür ederim değerli yorumun için

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34

Üst Alt