kopyala-yapıştır

Sponsorlu Bağlantılar

enzo78

enzo78

Üye
    Konu Sahibi
kopyala-yapıştır
lumia telefonlarda mesajlaşma ve sosyal uygulamalar arasında bir metni kopyalamak ıstıyorum ama yapamıyorum , kopyala yapıştır nasıl yapılıyor acaba ? :sos

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
lumia telefonlarda mesajlaşma ve sosyal uygulamalar arasında bir metni kopyalamak ıstıyorum ama yapamıyorum , kopyala yapıştır nasıl yapılıyor acaba ? :sos
Öyle bi sıkıntı ben kullanırken de vardı yanılmıyorsam.

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Windows 10 Mobile mı? WP8 mi?

enzo78

enzo78

Üye
    Konu Sahibi
windows mobıle 10 hocam ..

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
Takmayın hocam böyle basit hataları. Allah'a şükür günlük kullanımda sıfır sıkıntı diğer sistemlere göre on numara çalışıyor diyen bi arkadaş vardı onu bu başlık altına bekliyorum . Kopyala - yapıştırı olmayan bi sistem oluyorsa bile foruma konu açma gereğinde kalmış bi kullanıcı Allah'ından bul microsoft.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
@enzo78

Windows Mobile İnsider son sürümünü kullanıyorum
1- Bulunduğum sayfanın üzerine parmağımı basılı tutup çektiğimde TÜMÜNÜ SEÇ diye bir menü çıkıyor, ona dokunduğumda tüm sayfa seçilir hale geliyor, seçili metnin üzerine parmağımı bastığımda ise (Tümünü seç ve altına Kopyala ) şeklinde menü geliyor, KOPYALA'yı seçiyorum ve istediğim yere yapıştırma yapıyor.

2- Mesajlar uygulamasına girip her hangi birine yazdığım ya da onun bana yazdığı bir mesajın üzerine parmağımla bastırdığımda COPYALA diye bir menü çıkıyor, bunu yaptıktan sonra başka birine mesaj yazmak üzere menü açıyorum ve mesaj yazma alanında iken sol alt kısma YAPIŞTIR şeklinde bir işaret çıkıyor onu tıkladığımda ise mesajı alana copyalıyor.
İnşallah yardımcı olabilmişimdir.

• Beğen
Tepkiler: teknognc
enzo78

enzo78

Üye
    Konu Sahibi
insider surumunde mı calısabılır yanı kopyala-yapıstır olayı :hmmm

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
insider surumunde mı calısabılır yanı kopyala-yapıstır olayı :hmmm
Buna cevap verebilmek için normal sürümü kontrol etmem lazım.
Siz yazdığım şekilde hareket ettiğinizde o menüler çıkmıyor mu?

furyzer0

furyzer0

Üye
Kararlı yapıdayım mesajı kopyalayabiliyorum sıkıntı?

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

enzo78

enzo78

Üye
    Konu Sahibi
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
malesef menuler cıkmıyor basılı bastıgım halde ..
Size önereceğim şey tuhaf gelebilir.
Ancak çoğu hatayı telafi edebiliyor.
Bölge ABD, dil ingilizce yapıp bu şekilde deneyin.
Ardından da tekrar bölge ve dili Turkey, Türkçeye çevirin.
Bakalım bir düzelme olacak mı?

enzo78

enzo78

Üye
    Konu Sahibi
anladım bır deneyeyım bakalım ..

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Ben 1520 kararlı sürüm kullanıyorum, bu sayfayı kopyala deyipmesaj kısmına yapıştır yapabiliyorum ama bu olayı face de yapamadım.
Takmayın hocam böyle basit hataları. Allah'a şükür günlük kullanımda sıfır sıkıntı diğer sistemlere göre on numara çalışıyor diyen bi arkadaş vardı onu bu başlık altına bekliyorum . Kopyala - yapıştırı olmayan bi sistem oluyorsa bile foruma konu açma gereğinde kalmış bi kullanıcı Allah'ından bul microsoft.
Neden o kadar sevindin ki anlamadım, bu sistemde kopyala yapıştır çok zamandır var arkadaşın yapamamış olması olmadığı anlamına mı geliyor.

• Beğen
Tepkiler: teknognc
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Herhangi bir metnin üzerine bir kere tıklayın ve ok uçlarını kullanarak metin alanını seçin. Bu arada seçili alanda,küçük beyaz bir balon görülüyor. Ona tıkladığınızda kopyalama işlemi yapılmış olur.

Metni yapıştıracağınız alana uzun basılı tutarak ya da klavyenin üst kısmındaki barda bulunan "ekle" butonuna tıklayarak kopyaladığınız metni yapıştırabilirsiniz. Aşağıdaki görsel size daha iyi yardımcı olacaktır.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
papakudioflu

papakudioflu

Admin
bu arada sosyal medya uygulamalarında basılı tutarak kopyalama yapılamaz. Bunu sistem değil uygulama yapımcısı belirler. Yani örnek olarak Facebook uygulamasındaki bir paylaşımı seçerek kopyalayamazsın. Sadece paylaşıma basılı tuttuğunda "kopyala" seçeneği çıkar.

• Beğen
Tepkiler: flutewoddy, enzo78 ve Rock Ve Roll
enzo78

enzo78

Üye
    Konu Sahibi
dediğin şekilde yaptım , şimdı bı sıkıntı yok gıbı , kopyala yapıştır oluyor artık :thumbup:
dediğin şekilde yaptım , şimdı bı sıkıntı yok gıbı , kopyala yapıştır oluyor artık :thumbup:

Üst Alt